folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bedelli Denk Gelir Mi?

Bedelli Denk Gelir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

hep derim herşey yaşında güzel diye 2 yıllık bitridim aöf 3 direk geçmek varken gittim 15 ay yaptım geldim sonra bitirdim okulu değişik bir macera oldu hayatımda 15 ay. çoluk çocuk olmasa aynı yere gene giderim. acemi usta hep İzmirdeydim jandarma olarak... (şimdi altına millet izmir ooo bende olsam giderim diye yazar ama en sıkıntılı yerini bile gördüm oranın eski İzmir il jandarma koruma takım komutanlığı urla da. gerçi 1 ay kadar durdum orda ama gördüm yani :)

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    TR-SCOPJE bunu yazdı

Kardeş yok olmaz ben 12 ay veya kısa dönem 5 ay yapamam diyorsan Dövizli Askerlik var bedelli gibi..

Ama onun için de 3 yıl (1095 gün) fiili olarak yurtdışında çalışmış olman lazım o zaman 5120€ verir 21 gün yapar kurtulursun.

Bedelli çıkar çıkmaz bilmem ama bu uygulama epeydir var. Akılının bir kenarına not al..

21 günü kaldırdılar hocam, ayrıca fiyat olarak 10 bin Euro idi onu 6000 Euro'ya çektiler ve 3 yıl çalışma değil de oturma izni olmadı yetiyor sanırım o yüzden ben buna güveniyorum :) 

bakalım biraz süre olursa ya dövizli ya bedelli yapacağım.. 

ona guvenme dostum ole bisi yok mecbur calisiyor sifati ile olman gerekiyor dosya vs acarken primlerinin sigortanin falan odendigine dair devletten herayin dokumu cart curt isteniyor :D sigortasiz gecirdigin hergunde hesabina ekleniyor ynai ole ben orda oturuyorum ya die bisi yok :)

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

hacım bende beklicem kaçak göçek :D 25'de olucak diyorlar :)

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
Toplam Hit: 1476 Toplam Mesaj: 14