Bekaret Nedir?Gerçekten Bacak Arasındamıdır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herseysanal
    herseysanal's avatar
    Erkek
    Yada  erkekte bekaret varmıdır .Erkekler neden bu kadar önem verirler.( Konu tamamen ciddidir)(Yada geyiktir yazana bağlı) :))

"Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek

aslında  bekaret  diyince  ilk  akla  kızların namusu  gelir ama  aslı  öle değildir  erkeklerde  kendini  evlendiği  karısına  vermelidir bakirliğini yani  kız  bakire  olmus  güzel  ama sen git  ruslarla  fuhus  yapp  oh  ne alaa  memleket  bence  bu yanlış:D

bekareti  biliyosun işte  ölesine  sormusun nerde  oldugunu  sende  biliyon:D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Bekaret bacakarasında değildir,kafadadır.Eğer kız oynaksa bacakarası sağlamsa ne işe yarar a.q. önce şu kafa kafa olsun zaten bacakarası da sağlam olur. Herşey kafada biter diye bir söz var. Erkeklerde de bekaret vardır. Aziz Nesin'in dediği gibi "Eğer bir erkek eşini aldatmışsa veya daha önce başka biriyle ilişkiye girmişse kadınında buna hakkı var"

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kith-Kanan
    Kith-Kanan's avatar
    Erkek
    ertan bunu yazdı:

Bekaret bacakarasında değildir,kafadadır.Eğer kız oynaksa bacakarası sağlamsa ne işe yarar a.q. önce şu kafa kafa olsun zaten bacakarası da sağlam olur. Herşey kafada biter diye bir söz var. Erkeklerde de bekaret vardır. Aziz Nesin'in dediği gibi "Eğer bir erkek eşini aldatmışsa veya daha önce başka biriyle ilişkiye girmişse kadınında buna hakkı var"

bakirelik sadece hiç ilişkiye girmemiş olmak die tanımlanıo. erkeklerde ilişkiye girmiş olmak gurulanmaya bile neden olurken eer bi kız bunu yaşamışsa hemen kötü kadın damgası vuruluyo şimdi evlenceiniz kızın bakire olmas muhabbetide açılır aman başlamayın... 

*667* Neighbour Of Satan Born To Lose, Live To Win...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    hersey beyinde baslar bekaret hic biseyin gostergesi olamaz.

yatakta fahise evde anne disarda namuslu  kadin ariyosaniz idealiniz buysa siz turk erkegisiniz.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    walla olay birazda ertanın dediği gibi,bekaret kafadadır,kafa bakire değilse işte en çok o zaman tehlikeli.Ayrıca kızlar ısrarla bekaret olayını artık çağımızda konuşmamamız gerktiğini bu durumun erkeklerin takıntısı olduğunu felan söylüyolar fakat kadınların birçoğu hala daha bekaret olayını çok önemli görüyor.Mesela en basiti ben bikere amerikalı karı alacam demiştim,annemde onların sıfırını bulamazsın hepsi kadındır onların dedi.Yani bekaret işi birazda kafada bitiyo.Sadece erkekler için önemli değil...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    susunx
    susunx's avatar
    Erkek

şimdi bekaret nedir kızlık zarı nedir ikisi arasında nasıl bir ilişki vardır bunu açıklamak gerek kız çocuk anne karnında iken plesenta sıvısı kaçmasın diye bir zar oluşumu  vardır bu bebegi korur şimdi insanların kafasında bu zar  yırtıldıgı zaman bekareti gitmiş  gözü ile bakılıyor neyse bunları boş verelim önemli olan bir insan evladı evlendikten sonra ne yapıyor ona bakmak lazım   

Geleceğin webmasteri by s.u.s.u.nx
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    bekaret beyinlerdeki bi urdur kurtulun

bassinyourface
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detay
    detay's avatar
    Erkek
    bekaret kafadadır ama bacak arasıda bunun göstergesidir.

maaasebeci....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herseysanal
    herseysanal's avatar
    Erkek

- Ben kadınım. Benim için önemli.

14.9% (984)
    - Ben kadınım. Benim için önemsiz. 17.6% (1160)
    - Ben erkeğim. Benim için önemli. 44.3% (2918)
    - Ben erkeğim. Benim için önemsiz. 23.2% (1531)

Bekaret sizin için önemli diye yapılan en son anket  Toplam katılım: 6593 kişi.

alıntı...

"Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

sevişmediğim gün ölürüm :|

bence alakası yok ama sen heralde erkeklık zarını deldırdın :):)

" Tanrı kadınlara güvenseydi zar koymazdı " der Prens-ArsimA :):)

hikaye
Toplam Hit: 4341 Toplam Mesaj: 15