folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder [Belgesel] Cosmos: Bir Uzay Serüveni (2014)

[Belgesel] Cosmos: Bir Uzay Serüveni (2014)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calculator
    calculator's avatar
    Erkek

Güzel paylasım tesekkurler hocam

Çok üşengec
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arabaci88
    arabaci88's avatar
    Erkek

Bölüm 2 dün akşam yayınlandı. Var mı elinde 2. bölüm Türkçe hali?

Sadece tembeller ve aşağılık kompleksi olanlar herkesin eşit olması gerektiğini savunur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Cosmos Bir Uzay Seruveni S01E02 720p HDTV x264 DUAL-DIMENSION [LTRG].mkv

İngilizce ve Türkçe olmak üzere çift dil seçeneklidir.

Leechtürk e teşekkürler.

Cosmos A SpaceTime Odyssey - Cosmos Bir Uzay Seruveni S01E02 720p HDTV x264 DUAL-DIMENSION [LTRG].mkv

torpedo_XL tarafından 20/Mar/14 01:49 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Hep bilindik şeyler anlatılıyo geçen tv de gördüm hangi kanalda hatırlayamadım şimdi neyse, yani daha önce wikiden ordan burdan okuyup okuyup bilgi sahibi olduğum ve yine daha sonraları yavaş yavaş unuttuğum şeyleri evirip çevirip suratuma çarptı yok 1 seneye sıkıştırdık yok bunca yaşanılan son 2 saniyeye takabül ediyo falan filan 

..Morali hep bozuk olan insan..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arabaci88
    arabaci88's avatar
    Erkek

3. Bölümü elinde olan var mı? Birisi upload ederse çok makbule geçecek. Tabi ki yine Türkçe hali. Bu arada Leechtürk'ten bana davetiye gönderebilir misiniz?

Sadece tembeller ve aşağılık kompleksi olanlar herkesin eşit olması gerektiğini savunur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

http://www.belgeselgunlugu.org/2014/03/ng-cosmos-bir-uzay-seruveni-3-bilginin_26.html

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

anlatım olarak enfes ama bu konulara meraklı birinin bak bunu bilmiyodum diyebileceği türden bilgi şimdilik içermiyor.

yeni bölümlerde biraz daha ayrıntıya girerler umarım.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arabaci88
    arabaci88's avatar
    Erkek
    flickR bunu yazdı

http://www.belgeselgunlugu.org/2014/03/ng-cosmos-bir-uzay-seruveni-3-bilginin_26.html

Bana Türkçe seslendirilmiş hali lazım. Arkadaşlar Leechtürk'e üye olmam lazım. Karşılığında r10.net için size davetiye gönderebilirim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

bölüm 3 türkçe dublaj indirme linkleri aranıyor!

driveshaft tarafından 29/Mar/14 12:33 tarihinde düzenlenmiştir

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niRvana_GG
    niRvana_GG's avatar
    Erkek
    piiiranha9242 bunu yazdı

Hep bilindik şeyler anlatılıyo geçen tv de gördüm hangi kanalda hatırlayamadım şimdi neyse, yani daha önce wikiden ordan burdan okuyup okuyup bilgi sahibi olduğum ve yine daha sonraları yavaş yavaş unuttuğum şeyleri evirip çevirip suratuma çarptı yok 1 seneye sıkıştırdık yok bunca yaşanılan son 2 saniyeye takabül ediyo falan filan 

Fox ta yayınlandı. Dediğin doğru ama verdikleri görsellik çok iyi. Bu bbc nin imax 3d belgeselleri var , en kral filmlere taş çıkartır görsel şölen :D

Toplam Hit: 11752 Toplam Mesaj: 59