folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder [Belgesel] Cosmos: Bir Uzay Serüveni (2014)

[Belgesel] Cosmos: Bir Uzay Serüveni (2014)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

türkçe dublaj çıkarsa indiririm netional gegorapy mi ne o kanalda çıkıyor haluk bilginer seslendirmiş gayet güzel ama çalışma saatleri uymadığı için hepsini izleyemiyorum öğlen arası denk geldi mi izliyorum.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şöförsen bas gaza// http://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

beyler kosmos konusu gelmişken hazır.

demin biz balkonda otururken istanbulda sahil tarafında (kuzey-batıdan, kuzey-doğuya doğru) göktaşının parçalaşını gördük.

bayaa nefesimiz kesildi.

başka gören var mıdır ?

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

buldum lechturk te var 4 bölüm

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şöförsen bas gaza// http://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı
    5Agustos1921 bunu yazdı
    :D yaw su belgeseli TURKIYEDE ulusal kanallarda yayinlayacak bi yigido yok mu?!

ilk bolumu Fox tv yayinlamisti gerisi gelmedi.

birde ilk bolumde evrenin zamansal tarihini, zemin ustunde yuruyerek gosteren kismin, ekran goruntusunu atabilir misiniz sayfaya?
    bulamadim nette..

ateist propagandası yapılıyor diye kanalı kapatırlar türkiyede

http://wildwildweather.com/cosmos/Cosmos%20HUGE.jpg

@kaamos hocam sagolasin 14M yaziyor size kisminda, telefona indiremedim

birde varsa bu ve benzeri Guzel gorseller olursa paylasirsaniz sevinirim.
    google gorsellerinden sonuc elde edemedim.
    ozellikle siyah zemin uzerine olanlardan; DUNYA olur EVREN olur, INSANlik tarihi DIN veya DIL tarihi vb konularda ATLAS, HARITA, GORSEL sahane olur.

duzenleme,; telefona indiremedim

RitmFarbRacourci tarafından 20/May/14 16:41 tarihinde düzenlenmiştir

Zenith.Nâdir UniVerse^^D` YakındaOrtaSüreliBirTatilYapabilirim I'şıkY'ılı/sny @@,? ^^D` AnChrno KlmeSySnye/Sre BlgMntkSrç GönlTekn. M'tşâbh SbMrne,Avitr,Astr,Wtch√. AirRce PrMtr Gri'yÇlnMvi ,. Sey'Sy'Sml'Frb'Srç'Şkl'Prprtn *TkAsl* LugerP08 (3+2N,1K) YelYutan'SağanGil'Ebâbil(Ula, bu nasıl kuş. uçarken uyu'yormuş, ya da @@,) ) NeverMore (VrgllüNokt: ,. 12:[1Çşn,(2AnMlzm)]) YvşDzgndr,DzgnHzldr/shter* MssaoKzuoBro's Trnd.Leak (mv.krmz;syh,pmb)/t  DefnsngOfcontrIda* JstSml&WvBys,JstSml&Wv .. CrispR/cas9 TraCpy DznlDntl avas'vam DğrdnV/VyDlylı;SrlrV/VyCvplr Jvnoia(^^D`) UpHgh5 127hEvrythngMvs* ManInFire WmnAtWar,ÇzmÜrt* DnTccrı,AtzmTccrı* SeWhtisNtThre* SmmrBrk LstFrqncy.Crzy ChldrnOfCenghs ThGretJurny CphrneumZeyd DenOfThievs ThArtst.MllnsOfUsKbr LeGrndeVyge OurBrndisCrss(2005-2015) LstCstle Drive2016 Crtx.Lmbc(Umt.Krk) Kntrst 'mAlwaysUp^^F` KBoardKiller^^D` SaraBande O.Fortuna MneyBll.5wy 5Pozsyn EcnmcsYleBsebll Scout Sttükoİhtyr Ylnzlk.BenetMiller KrkuÖzgvnKnşma Str.Eştlk EnjyThShw StrSatr GamChngr N.Explinng Demoltn PinHâni&DumanÖzel BrdOfPassg ByondClods Blod.BrinBrire MedteMSSbecn thred,Asenk MünicH(Pssngr) MarcoK.StarB SquaTringWave KepClm,BeQit,AlwySmle. Duman-özel Tr.Gov KepİtSmpl 2Çellos.SydneyLive.SmllsLkTinSprit CtchThLne rt-pcr ByndPrcptn Pity ThRtrn @ibisile Lneer3pnt gesTay+b EgzrszTkrr Sd.iNtrSdRltn RakmAlfabTemp Sym'blism Okunabilir'lik Broca'sBrain PaulGrhm ?SearchUser= FugAzzi^^` Çalgılar:TelliYaylıÜflemeliVurmalıTuşluPerdeliSizZilElektroAkustikManyetikSynthesizer BrainFuck.b.bf^^D` BarlowLens KmStar ConcptMaps FormNmass. İnfoGrafc Classfcton Nocturnl gtAFastReadngCours AgodRedrİsAReRedr CommaAddict &EyMovemntsEducatn NowIsGood^^D` Alin,MhmtAçar "Cpt.Fantstc @.^,) " "be adventurous, be bold, but savor it. it goes fast." "myFace is mine, myHands are mine, myMouth is mine, but i'm not. i'm yours. O.o," "it was a Beautiful mistake, but a Mistake. O.o," ; SaE.AhT: "PersnPoisndWthWrd " "zahr hitzk, zuhr hitzk."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı
    5Agustos1921 bunu yazdı
    :D yaw su belgeseli TURKIYEDE ulusal kanallarda yayinlayacak bi yigido yok mu?!

ilk bolumu Fox tv yayinlamisti gerisi gelmedi.

birde ilk bolumde evrenin zamansal tarihini, zemin ustunde yuruyerek gosteren kismin, ekran goruntusunu atabilir misiniz sayfaya?
    bulamadim nette..

ateist propagandası yapılıyor diye kanalı kapatırlar türkiyede

http://wildwildweather.com/cosmos/Cosmos%20HUGE.jpg

ateizm derneği bile açıldı, niye kapasınlar :D 

ne diyon?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

izlemedim, indirmeyede üşendiğim için uzun bi zamanda izleyemeyeceğim gibi, neymiş ateist propagandası diye öne sürdükleri izleyenler anlatırsa iyi olur.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burhan808
    burhan808's avatar
    Erkek

tüm bölümler

http://www.filmifullizle.com/cosmos-bir-uzay-seruveni-cosmos-a-spacetime-odyssey-2014-turkce-dublaj-izle.html

"O da Senden Razi Dön Rabbine"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @Daniel bernouilli, acilmasina acildi "bile" "de"..?! :D

bogmaya calismasalar bari?!..

Evren ,dunya, insan, din, dil konusunda; Atlas, Gorsel, Harita vb hala beklemedeyim..

RitmFarbRacourci tarafından 20/May/14 16:44 tarihinde düzenlenmiştir

Zenith.Nâdir UniVerse^^D` YakındaOrtaSüreliBirTatilYapabilirim I'şıkY'ılı/sny @@,? ^^D` AnChrno KlmeSySnye/Sre BlgMntkSrç GönlTekn. M'tşâbh SbMrne,Avitr,Astr,Wtch√. AirRce PrMtr Gri'yÇlnMvi ,. Sey'Sy'Sml'Frb'Srç'Şkl'Prprtn *TkAsl* LugerP08 (3+2N,1K) YelYutan'SağanGil'Ebâbil(Ula, bu nasıl kuş. uçarken uyu'yormuş, ya da @@,) ) NeverMore (VrgllüNokt: ,. 12:[1Çşn,(2AnMlzm)]) YvşDzgndr,DzgnHzldr/shter* MssaoKzuoBro's Trnd.Leak (mv.krmz;syh,pmb)/t  DefnsngOfcontrIda* JstSml&WvBys,JstSml&Wv .. CrispR/cas9 TraCpy DznlDntl avas'vam DğrdnV/VyDlylı;SrlrV/VyCvplr Jvnoia(^^D`) UpHgh5 127hEvrythngMvs* ManInFire WmnAtWar,ÇzmÜrt* DnTccrı,AtzmTccrı* SeWhtisNtThre* SmmrBrk LstFrqncy.Crzy ChldrnOfCenghs ThGretJurny CphrneumZeyd DenOfThievs ThArtst.MllnsOfUsKbr LeGrndeVyge OurBrndisCrss(2005-2015) LstCstle Drive2016 Crtx.Lmbc(Umt.Krk) Kntrst 'mAlwaysUp^^F` KBoardKiller^^D` SaraBande O.Fortuna MneyBll.5wy 5Pozsyn EcnmcsYleBsebll Scout Sttükoİhtyr Ylnzlk.BenetMiller KrkuÖzgvnKnşma Str.Eştlk EnjyThShw StrSatr GamChngr N.Explinng Demoltn PinHâni&DumanÖzel BrdOfPassg ByondClods Blod.BrinBrire MedteMSSbecn thred,Asenk MünicH(Pssngr) MarcoK.StarB SquaTringWave KepClm,BeQit,AlwySmle. Duman-özel Tr.Gov KepİtSmpl 2Çellos.SydneyLive.SmllsLkTinSprit CtchThLne rt-pcr ByndPrcptn Pity ThRtrn @ibisile Lneer3pnt gesTay+b EgzrszTkrr Sd.iNtrSdRltn RakmAlfabTemp Sym'blism Okunabilir'lik Broca'sBrain PaulGrhm ?SearchUser= FugAzzi^^` Çalgılar:TelliYaylıÜflemeliVurmalıTuşluPerdeliSizZilElektroAkustikManyetikSynthesizer BrainFuck.b.bf^^D` BarlowLens KmStar ConcptMaps FormNmass. İnfoGrafc Classfcton Nocturnl gtAFastReadngCours AgodRedrİsAReRedr CommaAddict &EyMovemntsEducatn NowIsGood^^D` Alin,MhmtAçar "Cpt.Fantstc @.^,) " "be adventurous, be bold, but savor it. it goes fast." "myFace is mine, myHands are mine, myMouth is mine, but i'm not. i'm yours. O.o," "it was a Beautiful mistake, but a Mistake. O.o," ; SaE.AhT: "PersnPoisndWthWrd " "zahr hitzk, zuhr hitzk."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek
    Kurtcebe bunu yazdı

izlemedim, indirmeyede üşendiğim için uzun bi zamanda izleyemeyeceğim gibi, neymiş ateist propagandası diye öne sürdükleri izleyenler anlatırsa iyi olur.

ben propaganda yapıyorlar demedim, propaganda yapıyorlar diye kanalı kapatırlar dedim

aptala anlatır bir şekilde evrenin 13 küsür milyar yıl olduğunu anlatıyorlar semavi dinlerdeki gibi 6000 yıl olmadığını felan

ufak ufak giydiryorlar dinlere özellikle ortaçağ hristiyanlığına

ilk bölümdeydi sanırım "1600lü yıllarda dünyanın yuvarlak olduğunu idda eden birisi noel gecesini nerde geçirir? tabiki hapisanede" diye bir söz vardı mesela

daha sonra yine evrimi aptala anlatır gibi anlatırken şu hayat ağacı olan bölümde bizim neil reis yine dinlere ufak bir laf sokmuştu

bizim ülkemizde herkes herşeyi zaten bildiği için ufak bir kitle dışında izleyen pek yoktur

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı
    Kurtcebe bunu yazdı

ben propaganda yapıyorlar demedim, propaganda yapıyorlar diye kanalı kapatırlar dedim

aptala anlatır bir şekilde evrenin 13 küsür milyar yıl olduğunu anlatıyorlar semavi dinlerdeki gibi 6000 yıl olmadığını felan

ufak ufak giydiryorlar dinlere özellikle ortaçağ hristiyanlığına

ilk bölümdeydi sanırım "1600lü yıllarda dünyanın yuvarlak olduğunu idda eden birisi noel gecesini nerde geçirir? tabiki hapisanede" diye bir söz vardı mesela

daha sonra yine evrimi aptala anlatır gibi anlatırken şu hayat ağacı olan bölümde bizim neil reis yine dinlere ufak bir laf sokmuştu

bizim ülkemizde herkes herşeyi zaten bildiği için ufak bir kitle dışında izleyen pek yoktur

Yapımcılar sonuna kadar haklılarmış ozaman hatta taşşak geçme temalı ayrıca bi bölüm oluştursalardı da iyi olurdu hristiyanlıkla yahudilikle ayetlerden çok hadislerin temel alındığı bugün bilinen islamiyetle ilgili.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
Toplam Hit: 11671 Toplam Mesaj: 59