folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Bemsan Medikal Tarafından Dolandırıldık Avukat Arkadaslar Yardım

Bemsan Medikal Tarafından Dolandırıldık Avukat Arkadaslar Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

normalde onları hiç dikkate almayıp direk olarak kaymakamlıklarda bulunan tüketici hakem heyetine gitmen gerekirdi bir hafta içinde.

pazartesi ilk işin kaymakamlığa gitmek olsun.hile hülle olmadığı için savcılık bişey yapmaz.

savcı zorla imza alınmamış der basar takipsizliği dosyaya.

umarım itiraz süresini kaçırmamışsındır.icra bu noktadan sonra durdurulmaz.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

normalde onları hiç dikkate almayıp direk olarak kaymakamlıklarda bulunan tüketici hakem heyetine gitmen gerekirdi bir hafta içinde.

pazartesi ilk işin kaymakamlığa gitmek olsun.hile hülle olmadığı için savcılık bişey yapmaz.

savcı zorla imza alınmamış der basar takipsizliği dosyaya.

umarım itiraz süresini kaçırmamışsındır.icra bu noktadan sonra durdurulmaz.

hocam 16.4.2013 tarihinde oldu bu olay.bikac gün içinde 2-3 kez aradık gelip alıcaklarını iddaa ettiler.suan geç kalmış olabilirmiyim 3 ay geçmiş üzerinden?

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

bildiğim kadarıyla 2 haftalık bi süre var itiraz için.sen adamlara inanarak baya yanlış yapmışsın.

ama yine de pazartesi günü kaymakamlığa git. savcılığın ilgilenmesi için ortada sahtekarlık olması lazım.

adamlar da biz bedavadan kullanın falan demedik diyolar genelde.

ama yine de savcılığa dilekçe verebilirsiniz.tabi dilekçeyi senetlere imza atan verecek.

dilekçede internetten yaptığın araştırmada birçok insanın bu olaya maruz kaldığını da belirt.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

abi senin yerinde olsam arkadaşların belirttiği gibi önce icra kararını durdururum. Daha sonra şikayetvar.com gibi sitelerdeki şikayetleri dosyalar savcılık aracılığı ile nitelikli dolandırıcılık davası açarım. Avukat masrafları için ise bulunduğun ildeki baroya müracat ederek, kendine avukat isteyebilirsin. Eğer maddi durumunuz kötü ise muharlıktan alacağın yoksulluk belgesi ile başvurursan baro sana ücretsiz avukat tayin ediyor. Onunla konuşarak olayları halledebilirsiniz.  Ayrıca işin peşini de bırakma

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

http://bemsanmedikal.com/sayfa/6/ayin-elemani şuraya bi index çakın

Hoop.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek
    Fcuk bunu yazdı

off ne hoş olar.

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

http://bemsanmedikal.com/sayfa/7/siparis

tozlanmış denyolarınızı çıkarın ortaya :p

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

bildiğim kadarıyla 2 haftalık bi süre var itiraz için.sen adamlara inanarak baya yanlış yapmışsın.

ama yine de pazartesi günü kaymakamlığa git. savcılığın ilgilenmesi için ortada sahtekarlık olması lazım.

adamlar da biz bedavadan kullanın falan demedik diyolar genelde.

ama yine de savcılığa dilekçe verebilirsiniz.tabi dilekçeyi senetlere imza atan verecek.

dilekçede internetten yaptığın araştırmada birçok insanın bu olaya maruz kaldığını da belirt.

aynen.çaktırmadan satışı yapmışlar bedava lafları altında,yaşlı kadını kandırmışlar.hani istemezseniz 1 ay içinde geri alabileceklerini söylüyorlar.fakat bunun mutlaka yazılı bir şekilde olacagını iş işten geçtikten sonra soyluyorlar.yani bizim yaptıgımız gibi telefondan cayma hakkını kullanmak istediğin zaman gayet olumlu bir şekilde karsılık werip, itirazınızın kaydedildiğini söyleyip en kısa sürede elemanlarını yolluyacaklarını söylediler.(ilk aradığımızda elemanlarının 1 ay içerisinde gelip cihazı geri alıcaklarını söyledi. yanlıs hatırlamıyorsam telefondaki kızın söylediği).buradaki maksat itiraz zamanının geçmesini saglamak daha sonrada cihazı almak zorunda bırakıyorlar.elemanlar da da ipnelik var.
    en son telefonla konustugumda,sekreter kızın bana söyledigi şey telefon konusmalarının bir işe yaramadığını söylüyor.gayet açık bir şekilde yaşlı insanları dolandırıyorlar yasalara uygun bir şekilde

tranceport tarafından 27/Tem/13 19:16 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

hocam aslında adamlara çok fazla suc bulmamak lazım hadi kadın yaşlı bilemedi peki ya sen nasıl düştün bu duruma? ha adamlar sucsuz demiyorum ama kapıdan satışlarda hep bunu yapıyorlar her seferinde arıyosun alacaz diyorlar gelmiyorlar... bizim de başımıza geldi baktık gelmiyor son dakika ptt den iadeli taahhütlü mektup yolladım kullanmak istemediğime dair ondan sonra gelirse ekime... banane

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    crafty bunu yazdı

hocam aslında adamlara çok fazla suc bulmamak lazım hadi kadın yaşlı bilemedi peki ya sen nasıl düştün bu duruma? ha adamlar sucsuz demiyorum ama kapıdan satışlarda hep bunu yapıyorlar her seferinde arıyosun alacaz diyorlar gelmiyorlar... bizim de başımıza geldi baktık gelmiyor son dakika ptt den iadeli taahhütlü mektup yolladım kullanmak istemediğime dair ondan sonra gelirse ekime... banane

ilk defa böyle bişiyle karşılaşıyorum.hee kulagımıza küpe oldu ama

Toplam Hit: 5765 Toplam Mesaj: 33