Ben AŞIK Oldum :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zinar
    zinar's avatar
    Erkek
    beyler universiade de çalıştığım sıralarda bir kızla tanıştım ve aşık oldum kıza işimi döke bileceğim ve onu etkileyebileceğim ( tabiri caizse tavlayabileceğim :P) bir mesaj lazım yardım edin :( ?? 

silbakem final (3.103 bayt) 83 satır tamamen orjinal :D silbakem 1112 satır oldu orjinallik morjinallik kalmadı :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aksako
    Aksako's avatar
    Erkek

offf abi bilirim o aşkları ya ama bence mesajla kızı bi yerlere davet et ama durr

bence arayıp da söle.daha etkileyici olur.kızı sinemaya , sahile davet et.

ya da illa mesaj diosan ne biliyim "Çok Guzelsin" gibi bişi söle ama benim gibi direk çok guzelsin deme o manaya getir lafı.

Geleceğin HolyOne ı insallalh :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

bak sana bir şey söylim:kız milletinin uğruna canını vereceği şey gizemdir.gizemli ol.bu benim fikrim.

2)dediklerine göre kız kuyruk salladı mı sen peşine düşüp sonunu getireceksin.yani sen onunla tanışma ve yakınlık adımını atacaksın.ama kuyruk bile sallamasa sen dikkatini bakışlarla cek o bunu  MUHAKKAK farkedecektir ve ''sana ben senin beni beğenen bakışlarının farkındayım'' cinsinden o sana bakacak.ve sana kalan atıl kurt:)

ama sen beni dinle gizemini koru..mesaj istemissin ama öyle mesajla tavlanmaz valla.

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    yalandunya bunu yazdı:

bak sana bir şey söylim:kız milletinin uğruna canını vereceği şey gizemdir.gizemli ol.bu benim fikrim.

2)dediklerine göre kız kuyruk salladı mı sen peşine düşüp sonunu getireceksin.yani sen on................................

ben senin kızla aynı işyerinde çalıştıgını varsayarak söyledim onları..

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Çok aşık olmadım,hatta kızlar konusunda pek başarılı sayılmam ama şu kesin ki mesaj çekme aç konuş dobra dobra sakın kaçma  ne olacaksa olsun.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amorf
    amorf's avatar
    Erkek
    Fazla bişey yapmana gerek yok.Eğer aşık olduysan,onunla konuşmaya çalışırken saçmalıycak,yüzün kızaracak,gözlerine zor bakacaksın.Kız bunları farkedecek ve eger seni beğenmişse olumlu davranacak,beğenmemişse seni eşşekten düşmüşten beter edecektir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek

geçmiş olsun ne diyim :D bi ben asık olamadım a.q

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zinar
    zinar's avatar
    Erkek

abi bende zaten çözümü

sms gödererek yapcam yani bana acayip bir mesaj lazım aslında

silbakem final (3.103 bayt) 83 satır tamamen orjinal :D silbakem 1112 satır oldu orjinallik morjinallik kalmadı :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zinar
    zinar's avatar
    Erkek
    Aksako bunu yazdı:

offf abi bilirim o aşkları ya ama bence mesajla kızı bi yerlere davet et ama durr

bence arayıp da söle.daha etkileyici olur.kızı sinemaya , sahile davet et.

ya da illa mesaj diosan ne biliyim "Çok Guzelsin" gibi bişi söle ama benim gibi direk çok guzelsin deme o manaya getir lafı.

ulan 24 saaat etmediğim iltifat kalmadı a.q bana mesaj lazım abi mesaj

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ilk yaptıgım siteye koymuştum bunları :)

Seni Seviyorum diyenin sevgisinden süphe et cünkü ask sessiz, sevgi dilsizdir.

SEN RÜYALARIN EN GÜZELINI GÖRÜRÜKEN TANRININ SENI KORUMASI ICIN GÖNDERDIGI MELEGIN KANATLARI O KADAR BÜYÜK OLSUNKI SANA KIMSE DOKUNAMASIN...

kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'

Kuyruklu yıldızlar Vardır.. 1000 yılda Bir Gelir Dünya ya İnsan Ömrü Boyunca ya Bir Daha Görür Yada Hiç.. Ben Gördüm O da Sensin BİR TANEM...!

Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla......

Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..

Eğer Biri Bir Gün SEnin İçin GÜneşe KAr TaneLeri iLe SEni SEviyorum YAzarsa biLki O SEni Benden Cok SEviyordur.

BASKASINA KENDINDEN FAZLA DEGER VERME,YA ONU KAYBEDERSIN YADA KENDINI MAHVEDERSIN

Bataryasi zayıf ruyalarimda , kapsama alani disinda kalan sevgilime,, sebeke hatasi nedeniyle ulasamadim,, simdi yuregimde full ceken hattimla seniınleyim...

Günesin bile buz tuttugu yerde yanan bir ates görürsen bilki o senin için yanan kalbimdir

Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Eger beni bu sokakta,bu mahallede,bu sehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldigi yerdeyim...

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amorf
    amorf's avatar
    Erkek
    Ben 
    senden önce ölmek isterim. 
    Gidenin arkasından gelen 
    gideni bulacak mi zannediyorsun? 
    Ben zannetmiyorum bunu. 
    İyisi mi,
    beni yaktırırsın, 
    odanda ocağın