folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bendeki Bu Şanssızlık

Bendeki Bu Şanssızlık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arcsinx
    arcsinx's avatar
    Erkek

Geçen gün daha telefonum kırılmıştı.izmitten gittim apple store 'a.300 lira karşılığında telefonumu değiştirdiler.sevinerek dönüyordum izmite.metroya bindim.kartaldan izmite gelen otobüs var.otobüs bekliyorum.neyse otobüs geldi tam otobüse binerkern herkes oturmak için yüklendiğinden cebime bi el girdi.elimi cebime bi attım telefon yok.etrafıma bağırdım hırsız diye kimse ses çıkarmadı.telefon istedim kendimi aramak için.kimse vermedi.yaşlı bi teyze uzattı.aradım hemen kendimi çalıyor sonra telefon kapandı tahminim şerefsiz hemen metroya girdi.karakola gittim pek sallamadılar işleme aldılar falan 2 gün geçti hala ses yok sizce bu telefon bulunur mu başına gelen var mı daha önceden.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arcsinx
    arcsinx's avatar
    Erkek

hocam 2 gündür sürekli gözüm onda zaten telefonu açmadan bulması imkansızmış.çevrimdışı gözüküyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İşte bu yüzden iPhone almıyorum. Çok istiyorum stabil, tasarım harikası vs ama siktir et öğrenci adamsın çalınır, kırılır vs içime oturur diyorum  sonra. Geçmiş olsun hocam. 

iPhone'umu bul açık miydi ? 

mkyb tarafından 11/Oca/15 23:15 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hacı hiç açmadyısa işi bilen ve parça olarak paraya çevirecek biridir.

ekranı sağı solu kasası derken dağıtmıştır çoktan. cihazın piyasası yüksek olduğu için de iyi fiyata parça olarak değerlendirmiştir.

umarım bulunur. ekmek kazanmak zor iş. birşeyin çalındıımı evlat acısı gibi koyar adama. umarım çıkar bişiler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Bu tarz dosyalar Savcılığa 1-2 haftada bir götürülüp kayıt ettirilir.

Karakolda faili meçhul yazarlarsa fezlekeye Savcı hiç okumadan dosyanı direk daimi aramaya alır.

2-3 hafta sonra karakolun bağlı olduğu Savcılığa gidip ismini sorgulat.

Dosyan hangi Savcıdaysa katibini bulup dosyanın akıbetini sor.

TİB'e yazı yazıp yazmadıklarını sor.TİB'e yazı yazarlarsa ancak senden sonra kullanan varsa tespit ediliyor. ;-)

Ayrıca TİB'i arayıp telefonunu iletişime kapattır.

Telefona TİB mesaj atıyor telefonun çalıntı olduğuna dair.

Savcısına göre telefonun sana dönme ihtimali var.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arcsinx
    arcsinx's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

İşte bu yüzden iPhone almıyorum. Çok istiyorum stabil, tasarım harikası vs ama siktir et öğrenci adamsın çalınır, kırılır vs içime oturur diyorum  sonra. Geçmiş olsun hocam. 

iPhone'umu bul açık miydi ? 

sağol hocam ellerim bağlı polisten gelecek haberi bekliyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hocam büyük ihtimal telefon gittiyse daha geri dönmez ha onu biran önce kapattırabilirsin lavuk satmadan.Adamın elinde patlar.

Ama büyük ihtimalle şuana kadar satmıştır.Aynı şekilde benimde otobüsde telefonumu çaldılar.İstanbulda  7/24 uyanık olacan.

Orospu çocuğu dolu.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şimdi dogru anladıysam iPhone'u degisim yapmış sıfırıyla. Peki sıfır telefonda kilit var mıydı? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arcsinx
    arcsinx's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Hocam büyük ihtimal telefon gittiyse daha geri dönmez ha onu biran önce kapattırabilirsin lavuk satmadan.Adamın elinde patlar.

Ama büyük ihtimalle şuana kadar satmıştır.Aynı şekilde benimde otobüsde telefonumu çaldılar.İstanbulda  7/24 uyanık olacan.

Orospu çocuğu dolu.

i phone kırılmaz falan dediler kapattırırsan hiç bulunmaz dediler.o yüzden kapatmadım hocam

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam sahibinden'deki ilanlarada bak arada. Kim bilir belki adam ilan verir. 2. el telefoncular kimlik fotokopisi istiyor çoğu yerde bunlarda nete yöneliyor. 

Toplam Hit: 4537 Toplam Mesaj: 42