folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder "Benim Cumhurbaşkanım Olamaz" Dediğimde Niye Kızdınız?

"Benim Cumhurbaşkanım Olamaz" Dediğimde Niye Kızdınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=51757

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

düşündüm ! gitmemesi gerekirdi tabiki o mevkideki birisinin kralın yanına !

cumhurbaşkanım değil diyorken şunuda bilelimki türkiye demokratik bir ülke seçimlerden c.başkanı olmuşsa yapcak bişey yok. c. başkanıdır.

underzero hoca yaptığı iyi bişey derken bilmiyorumhaberlere dikkat ettiniz mi ;

israil filistin barışından bahsediliyor bu çok iyi haber ayrıca bunun yanında kralın izniyle hicaz demir yolu şimdiki adıyla istanbul mekke tren yolu hizmete girecekmiş. çalışmalar başlamış

ama yinede anıtkabiri ziyaret etmeme tavrı sinirlendiriyor insanı ayrıca neden bu şeref madalyasi yabancı arap kralına verilir ki__? türklere verilirdi bildiğim. arabistanbla türkiye arasında sadece müslümanlık bağı var başka hiç bişey yok ki şaşırtıcı bir durum üstelik araplar düşmanımız bizim gerçekte kafam karıştı yine.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TncY
    TncY's avatar
    Erkek
    sabır hel bi bekleyelim elbet bunlarında bir bildiği vardır baktık istediğimiz gibi gitmiyor çökeriz kafalarına olur biter...

MEVZU-U VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR ! SaBRıM SeLaMeTiMSe iNTiKaMıM FeLaKeTiMDiR ! <br>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Kesinlikle Devlet Onur etiğine aykırı bir durum, Ve Yadırgıyorum, ancak Malesef Onlar Yönetimin başındaki kişiler çekeceğiz bir beş yıl kahırlarını, bir dahaki Seçimlerde Millet eğer Millet ise derslerini verecektir Elbet. :(

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

Tmm Anladık Haklısınız....Ama kalkıp benim cumhurbaskanım değil demek için diyorsunuz ..yazıuyorsunuz...Yoksa ciddi Anlamda Bunu önemsediğinizi kesinlikle düşünmüyorum...Aksine hukumetin bu konuda  rezil olması bu konunun açılmış olması sizlere cok buyuk bir sevk veriyor....Bundan belkide gurur duyuyorsunuz...

Tek Dileğim : Google İşallah Bu sayfayı İndexlemez...

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

yahu bildiğim kadarıyla tahribatta siyaset yasak değilmiydi ?

insanlar din, felsefe, siyaset konularında çok kolay provake olur konunun hitinden de bellidir

bu tür şeyler bazen tatsızlıkla sonuçlanabilir

konunun kilitlenmesi daha güzel olabilir bence

yine de admin ve mod arkadaşlarımızın insiyatifine bağlı tabi ...

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

toronaga55 bunu yazdı:
    -----------------------------
    ampule oy verene,florasan girsin......başka bişi demiyorum.
    sülalende  kaç kişi var ampule oy veren ?bunu merak ediyorum . hani istatistiklere göre her 2 kişiden biri oy vermişte obakımdan sordum .zaten başkada bişey demiyorum !

not:böyle bir genellemeyle hakaret cinsinden yazılan mesajlar neden silinmiyor anlamadım gitti tanıdık hiçmi yakınınız yok akp ye oy veren? 

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    bazı kişilerde ne yaparsa yapsın onlar bizim başbakanımız c.başkanımız saygılı olmalıyız, vardır bi bildikleri vs. diyo. aynı hassasiyeti Bülent Ecevit, Ahmet Necdet Sezer e neden gösterilmedi. onlarla ilgili başlıklarda bu insanlar eleştirildi. onlar bizim başbakanımız cumhurbaşkanımız değilmiydi?

le le le sakine
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eReN_77
    eReN_77's avatar
    Erkek
    erkan07 bunu yazdı:

toronaga55 bunu yazdı:
    ampule oy verene,florasan girsin......başka bişi demiyorum.
    sülalende  kaç kişi var ampule oy veren ?bunu merak ediyorum . hani istatistiklere göre her 2 kişiden biri oy vermişte obakımdan sordum .zaten başkada bişey demiyorum !

not:böyle bir genellemeyle hakaret cinsinden yazılan mesajlar neden silinmiyor anlamadım gitti tanıdık hiçmi yakınınız yok akp ye oy veren? 

aynen genelleme yapma.Burda Belkı benım annemde teyzemde oy verdı akpye o soledıgın laf onlarada gıdıor onu bunu sıktıretde senın akrabalarından kımse oy vermedımı onlarada solemıs oluyorsun yorum yapıyorsan duzgun yap.

KederLi Geçse Bazı Günler Seviyoruz Seni Can Gönülden Nasıl Bir Sevgi Ah Bir Bilsen Efes Bilsen Herşeyimsin Sen..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omer1984
    omer1984's avatar
    Erkek
    kardeş o kral denen herif allah rasulunun kabrini bile şirk sayıp ziyaret etmiyor.kaldıki  atattürkü mü ziyaret etçek

lisan-ı münasip....
Toplam Hit: 7881 Toplam Mesaj: 53