folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Benimle İlgili Bir Kaç Cümle :)

Benimle İlgili Bir Kaç Cümle :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Sevgili arkadaşlarım;

İlk önce beni dinliyeceğiniz için teşşekurler edip yazıma geçeyim.Tahribatın en sevdiğim yönüde bu zaten burda samimi bir şekılde konuşma fırsatı oluyor bizlere ve bende bu samımıyetımle sizlere bir şey danışmak istiyorum.Bir konuda gördüm gencin biri yaşım 16, haftalık ilişkim var , ve rekor 47 yedi diyo baktım da şaşırdım acaba dedım ben nıye bu şekılım ınanırmısınız 2 senedır hiç sevgilim olmadı kendımı bır yerlere bırakmışım gıdıyorum ama dun akşam duşundumde (bu bıraz havalar ısınıyor belkı ondan kaynaklanıyo olabılır) bu yaşta gençlığımın tadını çıkarmak ıstıyorum bır yandanda 2 ay dışını sık öss gir sonra ne halt ye dıyorum oyle bır gıdıp bır gelıyorum. Bir konuda yazı yazmıştım hiç bir kızla yanı sevgilim olan kızı ciddi anlamda öpmemişimdir hasret kaldık beah Kendimizi vurmuşuz int alemine o sayfa senın bu sayfa benım.Aslında bıraz psikolojık bir etkı yaratmış bende bu kızlar bıraz kızlara karşı on yargım var daha doğrusu (türk flimlerinde der ya rüyalarımdaki kız ) çıkmadı karşıma bu tarz biri ne diyeyim başka oturup vallahi bu şeyle içimdekini dokmek ıstesem kitap rahat yazarım :) sizdende bır kaç cumle duymak isterim...

CeLeKatireJeotuzbeş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    haklısın ya bende bi kıza deliler gibi aşığım ama geçen gün bi yerlere gidelim dedi nete girmem diye yok dedim.....elini verdni mi kolunu kurtaramıyosun netten...

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    kardeşim bence düşünmen gereken harbiden ciddi bi ilişkimi yoksa sadece yapmak için yapmakmı?16 yaşındasın bence bu yüzden ciddi düşünme bundanda kastım aşık olma sona çok kötü olursun.Çünkü bu yaşta yaşıcağın ilişki pek de uzun olmucak bundan eminim uzunluktanda kastım sürsün sürsün 1/2 sene en uzun.ondan sonra hayal kırıklığı ve kızlardan aşktan vs soğuman

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    eğer gerçekten seviyosa 16'da olsa 6 da olsa gider tabi gerçek aşksa:S....Bu zamanda gerçek aşk mı kaldı bea bi benim ki gerçek aşk:)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    ben de 16 yaşındayım öle bi aşığım ki deliler gibi.aman aşık olma kerem kardeşim boşver.aklımdan bi an olsun çıkmıo

... sorcerer & musket ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    yaw clk siktir et gitsin karı kızdan hayır gelmez bu kadar diyom benim de kötü tecrübelerim oldu da :)
    veya kendin bilirsin rüzgarın savurduğu yönde git istersen.

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    ahhh ahhh aşk güzel bişeyde çok önemli bi faktörde var karşılıklı olması.Bide ona açılıp açılmamak bilgisayar başında oturmaktan kıza nasıl açılcağımızı unutmuşuz.Benim için aşk ünide dersteyken, camdan sevdiğin kızın kampuste olduğu görüp devamsızlıktan kalcağını bildiğin halde 4 kredilik dersi bırakıp kızı 2 dakika uzaktan seyretmektir be.Evettt ingilizceden birinci dönem notum AB (95) iken şimdi sınava bile giremeden kaldımmm

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    kokainman +1111 :( kıza durmadan birine aşığım napıym diyorum daha ilerisi gelmiyo:(ölcem ya:(

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek

Üniversite konusunu boşlama bence,hayatın ileride ne getireceği belli değil,klasiktir hani,daha önünde çok yol var derler hani,gerçekten de öyle.Senin yaşlarını biraz geçmiştim,Marmara depremi oldu,sonrasında taşın,yer değiştir,ortam değiştir,derken sonrasında üniverste,okul vs...

İnsan yaşayınca anlıyor hayatın ve diğer bir çok şeyin değerini.

Kısacası önündeki yol uzun,benden sana tavsiye,üniversite olayına ağırlık ver derim,hayatında çok şey değiştirecek.Orada da hayatın tadını çıkarırsın,merak etme,hayatta biz yaşadıkça daha çok tadını çıkaracak şey var.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyote
    coyote's avatar
    Erkek
    bak clk kardeşim ve diğer tüm mürid kardeşlrim hani clk diyor ya kafama göre kız bulamadım diye işe sorunu söliim size 16 ve biraz üstü yaş grubu nun hepsi para peşinde eğer paran varsa görünüşün felan filan hiç önemli diil bu yaştaki kız gruplar genelde erkek arkadaşını kullanma güdüsü içinde daha çook. O yüzden eğer birne aşık oluyorsanız bu durumları göz önünde bulundurunuz ve sevdiğiniz insan eger size değer veriyorsa ve sizi sadece siz oldunuz için seviyorsa sizde gerçekten sadıksa işte o kişiyi sakın kaçırmayın çünkü ben uzun süredir böyle bişe arıyorum ve son olarak eğer sen nelere dayanarak bunları diyorsun diyorsanız sölim benim bu konuda ağzım çok yandı dikkat edin sizinki de yanmasın kendinizi kullandırtmayın

azimle sıçan duvarı delermiş.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    coyote abi bunu nasıl anlıycaz abi tecrübenden yararlanarak biraz yardım etsen....yani bize değer veriyosa napar para peşindeyse napar?

Toplam Hit: 2824 Toplam Mesaj: 28