Beşik Tavsiyesi..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Kucuk bisi alin. Cocugun huylu yada huysuz olmasina gore kendi sallanan yada sallanmayan tarzda devam edersiniz. O linkteki cok yuksek yeni dogan icin. Yere dosek atin yatsin. Sallamaya alistirmayin. Birakin nezaman isterse ozaman uyusun. 1.5 2 yaslarinda o yataktan alabilirsiniz. Aksi halde simdi alirsaniz ona yatiramayacaklardir.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

http://www.4moms.com/ mamaroo ile hem besik derdimiz olmadı hemde sallama :) tavsiye ederim.

lan olm bende dayı olucam çok heyacanlayım dayısı yar...ranı yesin.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Ne bu herkes dayı oluyor amca olan yok mu :)

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

hacı ebeveyn yatağının yanına iliştirilen modellerden bak

bi tarafı açık kademeli olarakta aşağı yukarı ayarlanıyor 

yani ebebeyn yatağına bitişik gibi oluyor yeni anneler için gece kalkmadan hemen yanında alıp emzirip yatırıyor çok kullanışlıymış =)

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Eğer beşik almak zorunda değilsen güzel bir bebek hamağı al.

Hamak anne babaya alacağın en güzel hediye olur.

Tecrübeyle sabittir.

Çeşitleri çok, sağlam toplanabilen taşınabilen bir model çok harika olur.

Bilgi Güçtür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilatemha
    ilatemha's avatar
    Erkek

Şu aralar ben de beşik arıyorum. bizim ufaklık 3 aylık oldu. şimdiye kadar elde taşıma çantasında yatırıyoduk ama şu anda oraya sığmıyoru :) 120 cmlik bi beşik almayı planlıyorum. Bİraz bakınayım aldığım beşiği ve tavsiyeleri buraya yazarım.

A.A.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Selamlar

İkiz kızlarım var, onlara oda yaptık ve 3 sene öncesinin parasıyla 3 bin lira verip 2 tane yatak yaptırdım. Birde bakıcının yanınada 2 park yatağı aldık. 

Şuan kullanışlığı açısından hep park yatakda yattılar, kısacası boşuna para verdik diye düşünüyorum diğer yaptırdığım mobilyalara.

Benim naçizane önerim, park yatak alın, zaten oradan oraya taşımanız gerekebilir, annelere yatıya gidilebilir vs, park yatağı 5 dk da paketleyebilir ve kurabilirsiniz. 2 yaşından sonra güzel bir yatak alırsınız.

Ayrıca, kendi sallanan yatak alırsanız çok rahat edersiniz. Şu yatak sallama olayı yüzünden hayat kalitemiz düştü..

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek

@Pikacu Pek çoğumuz böyle beşiklerde büyüdük. Şimdiki nesil daha şanslı.. Teşekkür ederim.
    @Khan23 Allah razı olsun dostum. Aslında şekli şemali çok hoşuma gitmişti ama pratiklik bakımından müritler aklımı çeldi.
    Oyun parkı daha kullanışlı gözüküyor. Teşekkür ederim.
    @csr288 Allah razı olsun hocam sağolasın. Evet hafif ve kullanışlı bişey alacağım insşallah. Teşekkür ederim.
    @nukeshore Ustam kesinlikle en mantıklı bu şekilde olur sanırım. Teşekkür ederim.
    @sanane Abim Allah razı olsun. Tavsiyene uyacağım oyun parkı gayet kafama yattı. Teşekkür ederim.
    @marad10a Tahta :D
    @tosun Hayırlı olsun. Konuyu okuyan herkese faydalı olunuyorsa ne mutlu.
    @ cybermole Hocam bunu da bi inceliycem ama biraz tuzlu gibi sanırım. Teşekkürler.
    @DJ_Alper :D
    @ x-files demek ki biraderlerde iş yok enişteler çalışıyor :D
    @snnyk pratik kullanım için ve uyku kalitesi için ideal aslında bunu biraz araştırayım.
    Pek çok model arasında bu tarz bir beşik modeline rastlamadım. Teşekkür ederim.
    @wikwik Hocam aslında öyle bir zorunluluğum yok lakin kardeşimin gönlü olsun istiyorum. 
    Önerdiğin hamak sistemini çok beğendim. Teşekkür ederim.
    @ilatemha tavsiyelerinizi bekleriz. Pek çok müride yol gösterir. Teşekkür ederim.
    @EmiRReiS Aleyküm selam.. Allah bağışlasın. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Bu arada siz dostlarımın tavsiyesi üzerine pratik kullanımı olan beşik modelinden almaya karar kıldık.
    Yani katlanabilir taşınabilir "Oyun parkı beşik" denilen modellerden.
    Üzerinde Cibinlik denen tül örtüsünün olması sivrisineklere karşı bir önlem.

Yargılamak için bilmek, bilmek için anlamak, anlamak için dinlemek gerekir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

Allah isteyen herkese nasip etsin. Bende temmuz da baba olacağım inşallah. Ben de beşik aldım şu şekilde park beşik

https://www.google.com.tr/search?q=park+be%C5%9Fik+hanedan&oq=park+be%C5%9Fik+hanedan&aqs=chrome..69i57j69i60j69i61j69i60l2j0.3820j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=park+be%C5%9Fik+hanedan&safe=active&tbm=shop&*

Hem yatak hem oyun alanı olarak kullanılıyor. İki katlı büyüyünce üst kat kaldırılıyor. 5 yaşına kadar kullanabiliyor

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı

Allah isteyen herkese nasip etsin. Bende temmuz da baba olacağım inşallah. Ben de beşik aldım şu şekilde park beşik

https://www.google.com.tr/search?q=park+be%C5%9Fik+hanedan&oq=park+be%C5%9Fik+hanedan&aqs=chrome..69i57j69i60j69i61j69i60l2j0.3820j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=park+be%C5%9Fik+hanedan&safe=active&tbm=shop&*

Hem yatak hem oyun alanı olarak kullanılıyor. İki katlı büyüyünce üst kat kaldırılıyor. 5 yaşına kadar kullanabiliyor

Park yatak bunlar, oldukça kullanışlı. Yalnız bir konuda dikkat etmeni rica edeceğim. Bu beşikler plastik olduğu ve çocuklar 1 yasından sonra sürekli sallanıp durdukları için kenarlardaki vidaların yuvaları gevşiyor ve vidalar yerinden oynuyor.

Geçen bizimki gece uyanmış katır kutur ses çıkarıyor, sonra farketmişler ki sen gece uyan, o gevşeyen vidayı sök, ağzında oyna ve yemeye çalış.. Hemen tüm vida yuvalarının üstlerini silikonla kapattım. 

Bu park yatakları kullanışlı olduğu kadar çok da tehlikeli olabiliyor. Dikkat etmek lazım.

.
Toplam Hit: 3850 Toplam Mesaj: 22
hediye uygun fiyat çocuk beşik bebek