folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Betebe Kaplı Duvardan Anarşist Yazısı Çıkarmak ?

Betebe Kaplı Duvardan Anarşist Yazısı Çıkarmak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek
    bu gün sabah gördügüm manzarayla yıkıldım binamızın yeni yaptırılmış olan sarı renkli betebe dış cepe kaplamasına götverenin birisi tkp bilmem kaç yaşında diye kırmızı boyayla resmen duvara sıçmış bu gavatlıgı yaparken görseydim eger Allah şahidim olsun sıkacaktım ayaklarına. şimdi beyler ben bunu nasıl temizlerim betebe araları da dahil olmak üzere tiner olmadı denedim başka bir yolu varmıdır bu işin ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

düz duvar olsa yeniden boya derdim.

parlak zemin icin selülozik tiner gerekir ama tinerde yaramıyo diyosun :S neyse konu yukarı cıksın bari. 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TaNeR
    TaNeR's avatar
    Erkek
    Hocam Bunu Bize Değilde Bir Nalbura Sorsaydın Emin Ol Soruna Çözüm Bulurdun :D

Gönlündeki Yaraların Kanını Dindir, Yüzde Yüz TÜRK Olduğun Gün Cihan Senindir..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek
    belki burda nalbur vardır yada bu işlerden anlayan birisi.hocam bepete ne bilmiyorum ama kazınabilecek birşey ise kazı boyayı yada sıvayı bir şekilde sonra tekrardan boya en kesin çözüm bu olur.ama mutlaka daha kolay yöntemler vardır..

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek
    çok fena kanıma dokundu arsa cepesi normal sıva oraya yapsalar içim yanmaz 1 ay sonra boyardım ben onu. partizanlıgın böylesine lanet olsun diyorum sentetik değilde selilozik tiner olabilir kullandıgım muhtemelen ondan çıkaramadım babam marangoz atölye den buldugumuz tinerle yaptık heralde ondan olmadı yarın birde sentetik deniyim ama gerçekten moralimi bozdu iskele söküleli daha 2 hafta bile olmadı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TaNeR
    TaNeR's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:
    -----------------------------
    belki burda nalbur vardır yada bu işlerden anlayan birisi.hocam bepete ne bilmiyorum ama kazınabilecek birşey ise kazı boyayı yada sıvayı bir şekilde sonra tekrardan boya en kesin çözüm bu olur.ama mutlaka daha kolay yöntemler vardır..
    -----------------------------

Nitreis Şakamı Yapıon HacıD: Betebe Budur :D

Gönlündeki Yaraların Kanını Dindir, Yüzde Yüz TÜRK Olduğun Gün Cihan Senindir..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek

http://images2.emlakjet.com:8080/firma2903/c4de12c86c2fbdb2df7ef7da9bffccd4.jpg

betebe bu şekilde dış cepe için ufak kare şeyler işte atık camlardan yapılan heralde gece geç saatlerde yaptılar sabah baktığımda çoktan kurumuştu

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    çıkmaz gibime geliyor parlak ve kaygan olması lazım aslında kazıyarak 3 4 günde çıkarabilirsin :D matsa rengine göre sprey boyayla yamaya bilirsin uzaktan püskürterek

:|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

sentetik tiner var selülozik tiner var hangisini kullandın?

selülozik tiner ve skoçpraytla çıkar sanırım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    nalbura sorcan aslında beklersen akşam babama sorabilirim oda nalbur :D

Konumu silenlere inat kürdüm
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek
    araba cilasını dene olmazsa saf alkol mutlaka çıkartır...ispirto vs. de olur...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
Toplam Hit: 17763 Toplam Mesaj: 122