Better Call Saul - Yeni Dizi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

Amerikalılara salak, iqsu düşük falan deniliyor ama adamlar müthiş senaryo çıkarıyor bu nasıl salaklık :D

Amerikalılar cidden salak dostum, aklını kullanabilenler de güzel şeyler çıkartıyorlar. geri kalan kısım çöp.

Evet murid, herkes salak bi siz akıllısınız.Ülkenin bir haline bak

Bir bitmediniz mk..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O salak dediğiniz adamlar Dünyayı yönetiyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

Amerikalılara salak, iqsu düşük falan deniliyor ama adamlar müthiş senaryo çıkarıyor bu nasıl salaklık :D

Amerikalılar cidden salak dostum, aklını kullanabilenler de güzel şeyler çıkartıyorlar. geri kalan kısım çöp.

İşte toplumun batıl inanç üreticisi bulundu :D 

Dün iki bölümü de izledim. Adamlar izleyiciye empati kurdurmayı çok güzel başarmış. Resmen avukat oldum o psikolojiyi yaşadım ya la D:

DadasAdam tarafından 12/Şub/15 12:53 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

3. Bölüm 720p :

http://yadi.sk/i/-y3wF8jKejUGA

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu dizinin akıbeti noldu, 1. sezon gayet iyiydi. Breaking bad' den dökülen kalıntılar bile yetiyor insana.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

Bu dizinin akıbeti noldu, 1. sezon gayet iyiydi. Breaking bad' den dökülen kalıntılar bile yetiyor insana.

Sezon arası verdi ? Adamlar bizim diziler gibi her hafta dizi çekmiyorlar. Komple bir sezonu çekiyorlar sonra 1 sene sezon arası veriyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

Sezon arası verdi ? Adamlar bizim diziler gibi her hafta dizi çekmiyorlar. Komple bir sezonu çekiyorlar sonra 1 sene sezon arası veriyor.

Verdi de, tüm dizilerde 1 yıl ara olduğunu bilmiyordum. Bi ümit ettim :(

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İmdb 15 Şubat diyor 2. sezonun ilk bölümü için.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

Verdi de, tüm dizilerde 1 yıl ara olduğunu bilmiyordum. Bi ümit ettim :(

Breaking Bad’in bitişinin ardından kalbinde derin boşlukla kalan insanları kucaklayan Better Call Saul’a ne zaman kavuşacağımız belli oldu. Dizinin ikinci sezonu 15 Şubat’ta başlayacak

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

ibneler person of interest'i en güzel yerde bitirdi hala ses yok heriflerden. 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 5589 Toplam Mesaj: 46