Beyaz Eşya Ve Televizyon Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Kısmetse bir evlilik durumu var 2 3 aya.

Hazır dolarda fırlamışken öyle böyle değil hayvan gibi girecek ama olmadanda olmuyor.

Öncelikle TV önerisi istiyorum. Konulardan baya uzak kalmışım kendim izlemediğim için.

Hz değeri yerinde olan akıllısından 55-65 inch arası ne tavsiye edersiniz yada şu markayı hiç alma dersiniz?

Beyaz eşyada bosch veya Siemens düşünüyorum ama gene fikirleriniz ve alma dediğiniz şeyler varsa öğrenmek isterim.

Ayrıca fiziki bayi olur İnternet olur indirim falan felan hepsine açığım :) 

iLLuMiNaTi tarafından 30/Mar/21 11:56 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı

Kısmetse bir evlilik durumu var 2 3 aya.

Hazır dolarda fırlamışken öyle böyle değil hayvan gibi girecek ama olmadanda olmuyor.

Öncelikle TV önerisi istiyorum. Konulardan baya uzak kalmışım kendim izlemediğim için.

Hz değeri yerinde olan akıllısından 55-65 inch arası ne tavsiye edersiniz yada şu markayı hiç alma dersiniz?

Beyaz eşyada bosch veya Siemens düşünüyorum ama gene fikirleriniz ve alma dediğiniz şeyler varsa öğrenmek isterim.

Ayrıca fiziki bayi olur İnternet olur indirim falan felan hepsine açığım :) 

Hayırlısı olsun inşallah, TV'de yeni nesil Arçelik dışında Türk markası tavsiye etmem. Beyaz eşyada gayet iyi düşünmüşsün hocam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

LG - 55SM8200 / Televizyon – 5500 TL
    LG - SK8 / Ev Sinema Sistemi – 1750 TL
    Siemens – LC65KA670T / Davlumbaz – 1250 TL
    Siemens – EO6C6PB11O / Ankastre Ocak – 1050 TL
    Siemens – HB134FES1T / Ankastre Fırın – 1800 TL
    Siemens – SN234I00DT / Bulaşık Makinesi – 2100 TL
    Siemens – WM12T581TR / Çamaşır Makinesi  - 2600 TL
    Siemens – KG86NAİ42N / XXL Buzdolabı – 6350 TL
    Elektrolux – PC91-ANIMT / Toz Torbasız Elektrikli Süpürge – 1997 TL

Ben tam olarak 1 sene evvel evlendim, araştırarak aldığım ürünler bunlar hocam. Fiyatları da ekliyorum ki, hayvan gibi giren rakam ile mukayese edince  psikolojin iyice bozulsun. :)

NOT: İZMİR şantiye yüzünden 1 senedir eşyalar öylece duruyor, kullanma fırsatım olmadı ama alırken epey araştırmıştık. Şimdiden hayırlı olsun.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Ben tam olarak 1 sene evvel evlendim, araştırarak aldığım ürünler bunlar hocam. Fiyatları da ekliyorum ki, hayvan gibi giren rakam ile mukayese edince  psikolojin iyice bozulsun. :)

NOT: İZMİR şantiye yüzünden 1 senedir eşyalar öylece duruyor, kullanma fırsatım olmadı ama alırken epey araştırmıştık. Şimdiden hayırlı olsun.

Bir ara hatırlat küfür edicem hocam ağız dolusu :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

boşanan müridler var 1 sene olmadan onlardan şey etsene 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

beyaz eşya şaşma alırken modelbazında motor sargıları aliminyum olanı sakın alma motor dediğin bakır olacak

bence tv olarak samsung ve lg den şaşma arçeliğin amk

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Beyaz eşyada Siemens, Bosch ve Profilo aynı fabrikada üretiliyor. 3 markada yerli üretim. O yüzden markaya takılma ucuzunu alıp geç. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek

ben de LG 65NANO796 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart NanoCell TV  buna bakıyorum 55" de mantıklı olabilir

LG 65NANO796 kullanan bilen var mı nasıldır acaba? 

TV tavsiyelerinizden ben de alırım bir dal

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

hayırlı olsun . 

tek söyleyebileceğim 

çamaşır makinasını su tasarruflu falan ALMA  

güldür güldür bol suyla yıkayan al

amk teknolojiini ziktklerim  . nemli nemli çamaşır yıkıyor makina ................. durulama olmasa su görmeyecek çamaşır ........

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı
    NaZi_ bunu yazdı

Bir ara hatırlat küfür edicem hocam ağız dolusu :) 

Edersin hocam, şu stresi bir atlat bol bol edersin :))

Bu arada tadilat tamirat için usta filan lazım olursa bana ulaşabilirsin. Mermer işi yapıyorum ama her türlü inşai işte fiziken ve fikren yardımcı olabilirim.

@tranceport hocam 55'' olanı bana biraz büyük geldi. 55'' ve 65'' TV standartların üzerinde büyüklüğü olan salonlar için uygun. Benim salon biraz ufak olduğu için 4 duvarın biri televizyonmuş gibi oldu. 65'' olsa salonda duramazdık heralde.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

edit::

zeybekustasi tarafından 30/Mar/21 18:15 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 1308 Toplam Mesaj: 16
beyaz eşya