Beyaz Eşya Ve Televizyon Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

hayırlı olsun . 

tek söyleyebileceğim 

çamaşır makinasını su tasarruflu falan ALMA  

güldür güldür bol suyla yıkayan al

amk teknolojiini ziktklerim  . nemli nemli çamaşır yıkıyor makina ................. durulama olmasa su görmeyecek çamaşır ........

Aynen katılıyorum 

O yüzdendir ki annem hala Arçelik 2200 der anneme kaç kere topladım makineyi kapağın yarısına kadar su haldir haldir çamaşır yıkıyor 

@mkyb doğru söylemiş bir tavsiye de ben vereyim 

Elektrolux aldım ben 5. Yılı maşallah he birde buzdolabında lowfrost almıştım yada lofrost du tam anlamı eski tip.buzdolabi arkası telli derin dondurucu nofrost değil teknolojisi çok basit olduğu için daha sorunsuz

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erick
    erick's avatar
    Erkek

Öncelikle kolay girsin hocam:)

benim de ihtiyac olup ta aldiklarim asagidakiler ve taksitli fiyatlaridir. Tavsiye ederim. Ben de konuyu takip ediyorum ki birkac ay icinde tv alacagim gibi görünüyor. 

Siemens buzdolabi: KG57NP73NE-7900tl

siemens davlumbaz: LC65KAJ60T
    siemens fırın:HB557JYS0T
    siemens ocak:EO6C6PB11O

ankastre set fiyati: 6700tl

Bir var,Bir yok..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    erick bunu yazdı

Öncelikle kolay girsin hocam:)

Kolay değil baya ganırta ganırta girecek hemde :D

Şu Tv olayında 2.1 hdmi destekli ve olursa gerçek 100 hz tarzı bir şey almak istiyorum tavsiyesi olan var mı ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

hayırlı olsun . 

tek söyleyebileceğim 

çamaşır makinasını su tasarruflu falan ALMA  

güldür güldür bol suyla yıkayan al

amk teknolojiini ziktklerim  . nemli nemli çamaşır yıkıyor makina ................. durulama olmasa su görmeyecek çamaşır ........

gayet mantıklı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Hocam bulabiliyorsan beyaz eşyada Bosch ve Siemens Alman üretim al. Fiyat farkı olur ama ömürlük olur. Evlenirken ben de beyaz eşyaları Bosch aldım. Çamaşır, bulaşık, davlumbaz ve fırın gayet güzel. Buzdolabı da sağlam ama felaket buz kırma sesi geliyor. Akşamları özellikle çatır çatır buz kırarken insanı geriyor. Fakat Bosch buzdolabının şu an Alman üretimini kullanıyorum, tık yok. Belki model farkı vardır ama alırken mutlaka buz kırma sesi ile ilgili yorumlara iyi bak. Televizyon konusunda da Türkiye'de Sony marka almıştım. Siyahları gayet güzeldi. Abartı renk yoktu, doğal bir görüntü vardı. O zaman için 9006 ya da 9005 serisiydi sanırım şu an güncel seriyi aşağıdaki linkten görebilirsin: 

https://www.sony.com.tr/electronics/televizyonlar/xh95-series

Türkiye'de satılıyor mu bilmiyorum ama Chiq marka 65 inç televizyon aldım, bilinir markalara taş çıkartır, gayet memnunum. Bulabiliyorsan bu markanın televizyonlarını da tavsiye ederim. Hareketli sahnelerde ve özellikle siyahlarda çok iyi performansı. 

Toplam Hit: 1321 Toplam Mesaj: 16
beyaz eşya