folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Beyaz Show Un Fan Sayfası Hacklenmiş - Facebook

Beyaz Show Un Fan Sayfası Hacklenmiş - Facebook

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:
    -----------------------------

Asker gelip sabah beşte hepimizi köyün dışına çıkardı. Bütüne erkekleri çırılçıplak soydu. Yengem herkesin önünde karda erken doğum yaptı. Üç yüz haneli köyü komple yaktılar. O köyden elliden fazla kişi dağa çıktı.

bu sözler pkk ile ilgili bazı şeyleri açıklıyor.. yazma gereği hissettim nedense..

sitivin sipilberke mesaj at hemen bundan super film olur. guzel senaryo..

az insan çok huzur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Birşey daha aklıma geldi şimdi.Bir arkadaşım var can ciğer kuzu sarmasıyız.Kendisi diyarbakırlıdır.Büyük bir karakol baskınından sonra, realde ve sanalda herkes büyük tepkiler vemreye başlamıştı.Bende facebook'ta "Türk kürt kardeştir, pkk kalleştir yazdım".. Arkadaşıma da dedim sende yaz bunu, kürtsün etkisi daha büyük olur.Ben bunu yazmam dedi.Yazamam diye direttti.Nedenini bir türlü söylemedi.Sizce neden ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

CyberAngel bunu yazdı:

Birşey daha aklıma geldi şimdi.Bir arkadaşım var can ciğer kuzu sarmasıyız.Kendisi diyarbakırlıdır.Büyük bir karakol baskınından sonra, realde ve sanalda herkes büyük tepkiler vemreye başlamıştı.Bende facebook'ta "Türk kürt kardeştir, pkk kalleştir yazdım".. Arkadaşıma da dedim sende yaz bunu, kürtsün etkisi daha büyük olur.Ben bunu yazmam dedi.Yazamam diye direttti.Nedenini bir türlü söylemedi.Sizce neden ?

geçmişi unutup geleceği yazmak kolay değil!

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

BosphorusPasha, daha anlatim mı ? Senin gibi götümüzden elemet uydurmuyoruz ha !Al sana bir tane daha..

Bingölün adaklı ilçesine bağlı doluçay karakolunda, devrem olan tuncelili tuncay (soy ismi aklıma gelmiyor orospu çocğunun) ile beraber nöbet tutuyoruz.Kimse tuncay ile nöbet tutmak istemiyordu.Benimde kulağıma birşeyler gelmişti ama inanmamıştım.Olmaz böyle şey demiştim neyse.Bir hafta, iki hafta bady derken bir gün durduk yere, "Bugün 2 kelle almışız ya" dedi ve sırıttı.Ama o gün 2 şehit vermiştik.Şehide kelle diyordu orospu çocuğu.Ne demek istediğini tam olarak anlatıktan sorna dipçikle daldım tabi.Ve sonrasında komutana durumu izah ettim.Komutanımız o orospu çocuğuna tutanak tutmak yerine, hepimizi toplayıp kardeşiz nutukları atmaya başladı.haklıydı komutan karakolun neredeyse yarısı kürttü.Bir daha beni tuncay piçiyle aynı mevziye vermediler tabi.Bazı kürt arkadaşları ona destek çıkıyordu ne olduğunu bile bile... Elimi o soysuzun pis kanına bulaştırmadan bitirdim askerliğimi çok şükür...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

CaNNi bunu yazdı:

CyberAngel bunu yazdı:

geçmişi unutup geleceği yazmak kolay değil!

O zaman Türk kürt kardeştir demem bende! Kürtler bunu diyemiyrosa, kardeş gibi görmüyorsa ben neden kardeşim deyim.Birde faşist biz oluyoruz.Tamam gerçekten haklısın.Türk kürt kardeş değildir!!!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

CyberAngel bunu yazdı:

BosphorusPasha bunu yazdı:

Asker gelip sabah beşte hepimizi köyün dışına çıkardı. Bütüne erkekleri çırılçıplak soydu. Yengem herkesin önünde karda erken doğum yaptı. Üç yüz haneli köyü komple yaktılar. O köyden elliden fazla kişi dağa çıktı.

bu sözler pkk ile ilgili bazı şeyleri açıklıyor.. yazma gereği hissettim nedense..

Sende inandın.. Gereksiz varlık!

Operasyona çıkıyoruz, belli bir süre yoldan ilerledik.Bir hanenin önünden geçiyoruz avcı kolunda.Hanedekiler bizi farketti ve kendi aralarında kürtçe birşeyler konuştular.Onların bizi farketmesi komutanımızı rahatsız etti.Önümde giden badim ile pusu atacağımız tepeye ulaştıktan sonra bu konuyu konuştum.Kendisi ağrılı kürttür.Ne dediler dedim.Yaşlı kadın diğerine "Asker bizim için buralara geliyor, biz artık nankör olmayalım" demiş... Tarih 2006!!!

Kimse söylemedi ben yaşadım.Daha neler yaşadım neler.açtırmayın ağzımı, utanırsınız utanmanız varsa.Her kürt potansiyel pkk'lı diyemem, ama kürtler pkk'yı destekleyen, can veren, ayakta tutan büyük bir kesimdir.Aldığınız tepki de bu yüzdendir.Çıkıp benim gibi bunlar orospu çocuğudur demedikçe, birileri çıkıp soyu sopu da orospu çocuğudur diyecektir!

... ok

İmzalar Kaldırılsın!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seref45
    seref45's avatar
    Erkek

olum şurada dünyanın sonuna ne kaldı.zaten kıyamet koptu kopacak.eko sistem bozuldu insanlar açlıktan işsizlikten kırılıyor.küresel ısınma falan aldı başını gidiyor.bide bunlar gibi orospu fışkırıkları ülke kuracaz diye tutturmuşlar.siz devam edin babafingoyu yalamaya dahada kuramazsınız o kürdiztanınızı.size dünyanın en büyük küfürünü ediyorum siz VATANSIZ sınız.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Konu nereden nereye gelmiş Bende Birsey hatirlatmak isterim , Yazicagim Yazilarda qkk yi korumak gibi bir iç art niyet yoktur..

Bu 90 yıllarda gecenin bi vaktinde Evleri Basilip Evin Erkekleri ( babalari ve Abileri  ) evlerden kaçırıldı olay tamamen guney doguya ozel olan olaylar.

aradan kaç yıl geçti ve yeni yeni kemikleri cıkıyor ortaya ve bi kaçın otopsisi tutuyor. ve bunu bir cogumuz herkez biliyor Ergenelon + susurluk ile alakalı olaylar..

simdi Soruyorum . Boyle bi olay sizin Basiniza gelse gecenin Bi vakti eviniz Basilsa Gozunuzun onunden Abiniz yada Babaniz tekme Tokat evden kaçırılsa Suanki Tepkiniz ne olurdu ?... Batida oturupta Doguda Yaşamayan indan Bi BOK bilemez. Ha bazilari Cikicak BEn 15 Ay 18 AY Askerlik Yaptım iyi bilirim dicek Onlar sadece Kışla icinde olanları bilir arada Catişmanin icine girdigi Zaman qkk Kopeklerini Bilir Doguda olan Halkın Yaşadigini Bilemez.. Onun icin Gidip Yaşaması lazımdı O donemleri 1990 - 2000 Arasi Yillari Yaşaması lazımdı .. Ha simdi Gidip orada okuyanlar Vardir işleri amacli Gidenler Vardir.. Tabiki Halk yabani Davraniyor Bu dogru .. Bu komuda haklısınız. ama bunuda unutmayin Bu ulkenin Geçmişte Derin Devlet Denilen Halk dusmanlarinin Doguya Verdigi Zarar Yüzünden insanlar Soguk..

ha aklıma gelmişken bir olay daha .. qkk halkın evini Basiyor evden bir Genc erkek alıyor daga kaciriyor tehdit ediyor üstüne Askerler evi basiyor sen qkk ya yardım ettin veriyor odunu :) ulan Halkını okadar cok seviyorsa bu ulke Halkını once qkk dan korusun sonra doguda teror oluyormu olmuyormu bi Gorsun..

Ben Dogulu Degilim.. Ben izmirliyim. Sadece gercek olanlari es gecip bildiginizi okumayin.. gidin oraya misafir olun bitane yaşını başını almış adam gibi bir adam bulun size anlatsın neler cektiklerini..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:

Konu nereden nereye gelmiş Bende Birsey hatirlatmak isterim , Yazicagim Yazilarda qkk yi korumak gibi bir iç art niyet yoktur..

Bu 90 yıllarda gecenin bi vaktinde Evleri Basilip Evin Erkekleri ( babalari ve Abileri  ) evlerden kaçırıldı olay tamamen guney doguya ozel olan olaylar.

aradan kaç yıl geçti ve yeni yeni kemikleri cıkıyor ortaya ve bi kaçın otopsisi tutuyor. ve bunu bir cogumuz herkez biliyor Ergenelon + susurluk ile alakalı olaylar..

simdi Soruyorum . Boyle bi olay sizin Basiniza gelse gecenin Bi vakti eviniz Basilsa Gozunuzun onunden Abiniz yada Babaniz tekme Tokat evden kaçırılsa Suanki Tepkiniz ne olurdu ?... Batida oturupta Doguda Yaşamayan indan Bi BOK bilemez. Ha bazilari Cikicak BEn 15 Ay 18 AY Askerlik Yaptım iyi bilirim dicek Onlar sadece Kışla icinde olanları bilir arada Catişmanin icine girdigi Zaman qkk Kopeklerini Bilir Doguda olan Halkın Yaşadigini Bilemez.. Onun icin Gidip Yaşaması lazımdı O donemleri 1990 - 2000 Arasi Yillari Yaşaması lazımdı .. Ha simdi Gidip orada okuyanlar Vardir işleri amacli Gidenler Vardir.. Tabiki Halk yabani Davraniyor Bu dogru .. Bu komuda haklısınız. ama bunuda unutmayin Bu ulkenin Geçmişte Derin Devlet Denilen Halk dusmanlarinin Doguya Verdigi Zarar Yüzünden insanlar Soguk..

ha aklıma gelmişken bir olay daha .. qkk halkın evini Basiyor evden bir Genc erkek alıyor daga kaciriyor tehdit ediyor üstüne Askerler evi basiyor sen qkk ya yardım ettin veriyor odunu :) ulan Halkını okadar cok seviyorsa bu ulke Halkını once qkk dan korusun sonra doguda teror oluyormu olmuyormu bi Gorsun..

Ben Dogulu Degilim.. Ben izmirliyim. Sadece gercek olanlari es gecip bildiginizi okumayin.. gidin oraya misafir olun bitane yaşını başını almış adam gibi bir adam bulun size anlatsın neler cektiklerini..

Tamam kardeşim.80 ve 90'larda pkk'nın yaptıklarına askerin tepkisi ne boyutta oldu bunu kimse tam olarak bilemez.Ama şu bir gerçek ki kürt isyanları 80'lerde başlamadı kardeşim! Cumhuriyetin kurulduğu tarihte bile bu isyanlar vardı.O tarihte de mi asker ev bastı, adam öldürdü ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

her şeyi anlıyorum aslında. ama anlamadıgım ve sürekli dikkatimi çeken şu;

ben gürcü göçmeniyim her zaman ne olursa olsun sülalemde dahil olmak üzere herhangibir muabbet veya başka sıradan bir sebeplede olsa biride cıkıp biz gürcüyüz dememiştir. ama ben kürdüm kürdüm diye heryerde söyleyenler, Neden çıkıpta kardesim yapmayın etmeyin ben de türküm diyemiyor.burda hükümetin içinde gizlenmiş orospu cocukları bizi birbirimize düşürmeye calısıyor diyemiyor. dese bile dolaylı yollarla bişiler anlatmaya çalışıyor. ama direk lafı uzatmadan söleyemiyor.

burdaki insanların bir çoğu çerkez roman gürcü yugoslav  vsvsvs (uzar gider). gibi kimliği olan insanlara bakıyorum bu insanlar özkimliklerini asıl kimliklerini korumayı başarırken türküm diye haykırabiliyorken.

kürtler neden bende türküm lan susun amk diyemiyor.

ve yine düşünüyorum bu adamlar ne diye paso kürtçe konusuyor. şimdi eğitim felan demeyin.

istanbulun göbeğinde adam harıl harıl kürtçe konusuyor. arkadas türkçe konussana işte. hani belki doğuda türkçe bilme oranı daha azdır orada kürtçe konusulur normaldir. ama buraya gelmişin ve illaki yaşlısı dahi türkçeyi konusabiliyor.

ondan sonracıma burda faşist var anarşist var rahatsız var dersiniz. haksızlıga ugruyoruz dersiniz. biz türkler her zaman burdayız ve burda en pis küfür eden içi hırsla dolu olan insan bile bırak kürdü en büyük düşmanına bile kapısını aralıyor. merhametini hoşgörüsünü asaletini göstermeyi biliyor.

kısacası bi kürt cıkıpta ben türkümlan diyemiyorsa evet o kürt üzerinde düşünülmesi gerekir. Çünkü Anadolu topraklarında yaşayan her insanın bunu demesi için ne eğitime ne hükümete hiç bi sike gerek duymaması lazım. bu dediğim sınıfın içinde kendini kabul edenler bilinki sizler hatalısınız. kibirlisiniz. yüzleşmekten korkanlardansınız vsvs bi dünya şey söylenir.

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
Toplam Hit: 16819 Toplam Mesaj: 138