Beyin Yakan Zaman Makinesi Konulu Bir Film

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

ben filmi beğenmedim film

Spoiler

ilk zaman bozulmasının ortasından başladı yani bu işe sebep olan zaman yolculuğu yapılıpta bu olaya sebep olmuş olmalı. Birde biz sadece tek bir hektorun zamanını izledik bu bir döngüyse sonsuz sayıda hektor oluşmuş demektir buda böyle basit sonuçlanmaz diye düşünüyorum sonuçta tüm hektorlar filmin sonundaki yerde toplanıosa orda bi hektor patlaması olmalı vsvs aslında paradoxu film yapmaya çalışmışlar buda zaman çizgisi hatalarını ortaya çıkarmış paradoxu çekemezsin arkadaş paradox bu :)

Spoiler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SPOİLER

---filmde neden hectorlar birbirleriyle yüzyüze görüşmüyolar , bi sebebimi var . Ben mi kaçırdım acaba , bilen var mı ?

küfrederiz villalara kulübeden
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ersn bunu yazdı

SPOİLER

---filmde neden hectorlar birbirleriyle yüzyüze görüşmüyolar , bi sebebimi var . Ben mi kaçırdım acaba , bilen var mı ?

müdür ne yaptın sen ya.

uzay - zaman paradoksunun en bilindik savıdır zaten. derler ki "bir kisi gecmise dönüp olaylara müdahale ederse, kendisiyle karsılasırsa kainat errör verir" gibi bir sey.

bu arada primer'ı da izleyin, asıl o film devrelerinizi yakabilir, tam anlayamadım sahsen uykumun da etkisiyle.

ya da izlemeyin amına koyim, yönetmen "senaryoyu ne kadar karıstırsam da izleyicinin bi bok anlamamasını saglasam" kafasıyla is yapmıs bence. david lynch filmleri daha anlasılır, memento daha realist gelmeye basladı mesela.

Andrei tarafından 12/May/14 01:18 tarihinde düzenlenmiştir

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    ersn bunu yazdı

SPOİLER

müdür ne yaptın sen ya.

uzay - zaman paradoksunun en bilindik savıdır zaten. derler ki "bir kisi gecmise dönüp olaylara müdahale ederse, kendisiyle karsılasırsa kainat errör verir" gibi bir sey.

bu arada primer'ı da izleyin, asıl o film devrelerinizi yakabilir, tam anlayamadım sahsen uykumun da etkisiyle.

eyv muhtar 

küfrederiz villalara kulübeden
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

hem primer hem de los cri bilmem ne.. bu iki filmi de bir oturup izleyemedim amk.

hayır indirdiğim zamanlar oldu yine sildim zaman geçti yine indirdim yine sildim. Bunalıma girdim şimdi bak.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Andrei bunu yazdı
    ersn bunu yazdı

SPOİLER

müdür ne yaptın sen ya.

ya da izlemeyin amına koyim, yönetmen "senaryoyu ne kadar karıstırsam da izleyicinin bi bok anlamamasını saglasam" kafasıyla is yapmıs bence. david lynch filmleri daha anlasılır, memento daha realist gelmeye basladı mesela.

o filmi anlamamanın sebebi adamlrın fakir oluşu. en mühim yerleri çekememişler. siyah yazı üstüne konuşma atarak idare etmeye çalışmışlar. o yüzden filmin yarısından sonra kim ne oldu anlamıyor insan. esasında zamansız geçmişe dönüşleri yüzünden bi sürü kopyaları oluşuyor falan.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı

o filmi anlamamanın sebebi adamlrın fakir oluşu. en mühim yerleri çekememişler. siyah yazı üstüne konuşma atarak idare etmeye çalışmışlar. o yüzden filmin yarısından sonra kim ne oldu anlamıyor insan. esasında zamansız geçmişe dönüşleri yüzünden bi sürü kopyaları oluşuyor falan.

primer'ın özeti :

Andrei tarafından 12/May/14 02:49 tarihinde düzenlenmiştir

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ern3st
    Ern3st's avatar
    Erkek

filmin anlatmak istediği kabaca; otur oturduğun yerde, içinde bulunduğun zaman en iyisidir. Geçmiş eksik, gelecek fazladır. Ne eksik yaşayabiliriz, ne de fazlaya dayanabiliriz. evet, aynen böyle.

kahrolsun bağzı şeyler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

bi memento değil hajı yeaa.

Şaka şaka izlemedim ama sizde yorumlayıp bilinmezliğin amına koymasaydınız daha iyi olurdu önceden. Ne zevki kaldı şimdi amuha ğoym.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcagla87
    mcagla87's avatar
    Erkek

mükemmel bir film

Eski Yeninin Efendisidir - Su sesi, Para sesi, Fan sesi
Toplam Hit: 14360 Toplam Mesaj: 98