folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beyler Bilgisayar Mühendisliği Adayıyım

Beyler Bilgisayar Mühendisliği Adayıyım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

formaldehit bunu yazdı:
    -----------------------------

19 ?

benim 24 daha 4 ü okuyorum hersey yolunda giderse 2 3 seneye biter bendüsünmüyorum bukadar sen ne dertli kasvetli ciktin

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek

:) Hehe... Erken kalkan yol alır hocam.

bir insan ya iyidir ya kötü. İyi yapan özellikleri çoksa iyi deriz kötü çoksa kötü. Değer yargıları bu oranı belirler. Bana iyi gelen sana kötü geliyor olabilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

merak etme bölümü seviyorsan kesin bi iş bulursun zaten parası için bu bölümü okuma parası için okuyorsan pek başarılı olacağını sanmıyorum programlamadan zevk alman gerekiyor hayal gücünün gelişmiş olması gerekiyor ki rakplerinden sıyrıl. bu arada elbet çok rahat iş bulursun merak etme en kötü bil müh leri bile iş buluyor iyi kötü

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

hayırlı olsun bir ege li daha mühendislik biraz zor diyorlar :( çalışırsan yaparsın

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek

scarletbeard2 bunu yazdı:

formaldehit bunu yazdı:

19 ?

benim 24 daha 4 ü okuyorum hersey yolunda giderse 2 3 seneye biter bendüsünmüyorum bukadar sen ne dertli kasvetli ciktin

Gençlere(beni de kapsar) kötü örnek olmayalım ama demi? :D

Bu arada hayırlı olsun dostum geçen sene bende kasmıştım böle rahatlarsın yakında düşünmezsin hiçbirşey(bu nerden ayrılıcaktı) salarsın gider hele bi okul başlasın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JCARLOS
    JCARLOS's avatar
    Erkek
    Ne ıs olsa yaparlar.Ama genelde yazılım agırlıklıdır Turkıye de.Cunkı donanım namına bırsey beklemek Turkıye ıcın bıraz fazla Devlet kurumları da dahıl olmak uzere bırcok kurumda calısırlar.Bunun da uc noktası yok Ucret kısmı da yazılımla paraleldır.Bır yazılımın cok dengelı bır malıyetı yoktur.Kımı bır yazılım ıcın 50 dolar malıyet bıcer kımı 50 bın dolar.Yanı bunun da uc noktası yok.Ama ozel sektorde calısırsan ıstersen mılyon dolarlık yazılım yap maasın ne ıse o kadar alırsın.Ama kendı ısını de secebılırsın.Kazanc acısından bır aralık belırlemek ımkansız bence. Yıne Turkıye ıcın gecerlı olmasa bıle bence kendını bır alanda cok gelıstır.Dıger konularla ılgılı de bılgın olsun ama bır alanda uzman olmak tercıh sebebıdır.Ilerıde ne olacagını bılemeyız ama dıl degısse bıle mantıgı kavrarsan yenı bır dıle de hemen adapte olabılırsın. Ozet gececek olursam ısını sevmek onemlıdır.Isı sevdıkten sonra para bır sekılde kazanılır.

Coboller
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

Bölüm değiştiricem demişsin orası değiştirilir mi değiştirelim istersen senle bölümleri :))

Si vis pacem para bellum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

formaldehit bunu yazdı:

NE İŞ YAPARLAR ?
    İŞ YERLERİ NERELERDİR ?
    ÜCRET KISMI İÇİN NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ?
    KENİDİMİ NASIL GELİŞTİREBİLİRİM ?

h,c kusura bakmada eger bunlari tercih belli olduktan sonra arastiriyorsan hic gitme.

saka mi la bu?

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

tıp fakultesı mezunuda olsan ıs bulman yada o ısı yapman senın elınde tıp mezunu olup balıkcılık yapan bır abım var :) 

ben okudugum okuldan mezun olacak sırada ıken bıraktım cunku saglık hasta tedavı etmek bana gore degıl yenıden sınava gırecegım bu yıl.

Is bulmak para kazanmak ınsanın kendı elınde. Para kazanmak ıcın unıversıte okumasına gerek yok ınsanın.

Kendını gelıstırmen teknolojı kampllarını gıtmen semınerlerı kacırmaman ıle olur ama ızmır cok kısır bu konularda antalya dakkı akdeniz universitesi bile semınerler konusunda En azından teknoloji konusunda daha cok ılerlemıs.Onun dısında ege unıversıtesı aktıf topluluklarıyla tr 3. sırada. ıstanbul ta ankarada bulamayacagın ortamları ege de bulursun eger mal değilsen.

Geliştirme konusundada piyasa bazlı calış kendını gelıstır hangı alanda çalışmak ıstedıgıne karar ver yazlım ,donanım vs gır fırmada sımdıden takılmaya basla cunku sektörel bazlı oldugu ıcın kac yıllık deneyım oldugunu sormaktalar iş ilanlarında. Kaç puanlar gırdın toplam  ve ham puanını yazarsan bırıncı ve 2. bolumden sevınırım

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek

AbdullahAzad : sanırım bu eğittim konularımda ki en büyük muhalif sendin öyle hatırlıyorum hocam 24 tercih yaptım tıp-diş-ecz-diy-ftr-bilgisayar-makinene-elektrik-elektronik-haberlerşme-mimarlık-peyzaj gibi meslekleri yazmışken hepsini birebir nasıl araştırailirdim sizce ?

bir insan ya iyidir ya kötü. İyi yapan özellikleri çoksa iyi deriz kötü çoksa kötü. Değer yargıları bu oranı belirler. Bana iyi gelen sana kötü geliyor olabilir.
Toplam Hit: 2630 Toplam Mesaj: 26