folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Beyler Lütfen Sadece Yeni Hackerlar Yani Newbie"Ler Yazsın

Beyler Lütfen Sadece Yeni Hackerlar Yani Newbie"Ler Yazsın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerece
    kerece's avatar
    Erkek

arkadaşlar bende çoğumuz gibi bu hacker muhabbetine yeni katılanlardanım birbirimize burada yeni başlayanlar yardım edip kendimizi geliştirebiliriz. eğer benden bir isteğiniz olursa buradan yazın cevabında size yardımcı olmaya çalışırım

benim sizden isteğim ise hacker muhabbetine kendinize göre bir kaç aşama çizip bunların hangi işlemlerden geçtiğini yazarmısınız.

zaten  iyi bir hackersanız bu yazı size sıkıcı gelecektir ama benim ve benim gibi yeni hackerlar için önemli bir olay 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    kerece bunu yazdı:

eğer benden bir isteğiniz olursa buradan yazın cevabında size yardımcı olmaya çalışırım

iyide biz burda bostan korkuluğumuyuz

işte öyle
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerece
    kerece's avatar
    Erkek
    hayır ya kibarlık olsun diye yazdım işte anlayıver.................
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Bence Sen iyi bir hackersin, çok mütevazisin,kendini iyi hackerlerde geliştirmek ister, ama sen bence oldukça iyisin. dostum sana bir sorum olacak. ben 4 yıldır hackerlikten uzak oldum, şu an bakıyorum internet kökten değişmiş, burayı yeni buldum. zamanında stealth, brutush, gibi bazı programları kullanarak siteler hakkında bilgiler topluyor hatta bayağı cc sağlamaıştık şimdilerde kısaca neler değişti anlatabilirmisin win98 den kalmayım ona göre yeniden başladım. arkadaşlar deli hoyomudur nedir bir programdan bahsediyorlardı, nedir o program nerden temin edebilirim. zamanında r3x ile tedaş ve türk telekom ağına sızmayı başarmıştık. ben ve eski bilgins.gen.tr nin sahibi hacked by bilgins bunları bu programlarla çok daha fazla şeyler yapmıştık. program bazında neler değişti bilmek istiyorum yeniler neler karşı serverlarda neler güvenlik anlamında yeni. kısaca değinirsen sevinirim. ha bu kadar uzak kaldıktan sonra bile umutsuz vaka değilim ona göre. teşekkürler.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BigCrazy
    BigCrazy's avatar
    Erkek
    yeni başladim desem yalan olur. Ama bi boq bilmiyorum daha iyi olur :)

Baydım...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

shockman bunu yazdı:

Bence Sen iyi bir hackersin, çok mütevazisin,kendini iyi hackerlerde geliştirmek ister, ama sen bence oldukça iyisin. dostum sana bir sorum olacak. ben 4 yıldır hackerlikten uzak oldum, şu an bakıyorum internet kökten değişmiş, burayı yeni buldum. zamanında stealth, brutush, gibi bazı programları kullanarak siteler hakkında bilgiler topluyor hatta bayağı cc sağlamaıştık şimdilerde kısaca neler değişti anlatabilirmisin win98 den kalmayım ona göre yeniden başladım. arkadaşlar deli hoyomudur nedir bir programdan bahsediyorlardı, nedir o program nerden temin edebilirim. zamanında r3x ile tedaş ve türk telekom ağına sızmayı başarmıştık. ben ve eski bilgins.gen.tr nin sahibi hacked by bilgins bunları bu programlarla çok daha fazla şeyler yapmıştık. program bazında neler değişti bilmek istiyorum yeniler neler karşı serverlarda neler güvenlik anlamında yeni. kısaca değinirsen sevinirim. ha bu kadar uzak kaldıktan sonra bile umutsuz vaka değilim ona göre. teşekkürler.  Vaay sen bu tahribatın kurucusu olansın yeni anladım,  şaşırdım doğrusu, oysa ben senin çok iyi olduğunu zaten sezinlemiştim. Sen hoolyone' sin. Saygılar.

4 senede çok şey değişti hoca bir sürü server çıktı 2000 server sen en son Win2000 sp3 gördün 6 sı fln çıktı en son sanırım sonra window xp çıktı Sonra windows server 2003 çıktı daha sonra bu r3xler artık işe yaramıyor tabi eskisi kadar kolay oln yollarda war mesela davs die bi zımbırtı buldular r3x e baya basar eğer dediğin gibi açık üzerine bir temelin warsa 4 sene hikeye zaten kolay kavrarsın dökümanlara eski konulara google fln bak hoca.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ikab
    ikab's avatar
    Erkek

özür dilerim ama ben daha çok yeniyim bir siteyi nasıl hack leye bilirim bİde hack lemek ele geçirmek değilmi he şimdiden sağolun

asda
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bilgi birikiminiz olsun yöntemlerinizi kendiniz yaratın

Zimbabwe
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    labrosit
    labrosit's avatar
    Erkek
    Öyle yeni gelipte site hacklemek olmaz zaten ilk önce herşeyin program olmadığını birazda kafayı çalıştırmayı bilmemiz gerekir ...unutma herşey program değildir programlar amacımıza bizi kısayoldan götüren araçlardır...

her ne kadar gerçek olsakta bu diyarda unutmayalım ki meşruyuz diğer diyarda
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    win 2000 de en son sp4 var sanırım. nt de ise sp6+++ gidiyodu ben bıraktığımda. zaten ms daha destek vermiyor nt ye. ziraat bankası hariç nt kullanan yer yok :D

ftw
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    redcock
    redcock's avatar
    Erkek

Ben belkide bazılarından farklı olarak çökertmek veya durdurmak yerine ARADIGIM BILGIYE GEREKEN YERDEN  FARKETTIRMEDEK ALMAK istiyorum

By Redcock Tecavüz kaçınılmazsa tadını çıkarmaya bak.
Toplam Hit: 4212 Toplam Mesaj: 14