folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Biçimlendirilmiş Harici Hddden Veri Kurtarma

Biçimlendirilmiş Harici Hddden Veri Kurtarma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Müridler diğer konulara baktım ama tam manasıyla benim işimi görücek bişey bulamadım ve o yüzden bu konuyu açıyorum.Olay şöyle gelişti bizim arkadaş veri yedekliyecekti istedi iyice tembihledim bu benim arşiv gözün gibi bak diye buda tamam dedi.Kısa keselim içine viürs giriyo nod32 ile çıkaramıyınca benim birtek içindeki fotoları dvd ye yedek alıp 500 gb lik harddisk i biçimlendiriyor 430 gb arşiv uçup gidiyor bunun içinde seçme mp3 lerim net aleminde tüm biriktirdiğim script arşivimde var şuanda hiç dokunmadım öyle pcnin yanında duruyor varmı öneriniz ne yapmalıyım hangi pro ile bunu kurtarabilirim?Ve hepsini geri getirme gibi bir şans varmı (büyük ihtimal yok.) sadece rarlı dosyalar gelsin yeter.

*Kendinizin kullandığı ve sonuç alma olasılığım en iyi proyu söylerseniz süper olur.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falca
    falca's avatar
    Erkek

Yanlıs hatırlamıyosam Recover My Files ile gerı getırmıstım verılerı.Ama forumda daha ıyılerı var dıyenler oldugunu da hatırlıyorum sankı.

Was here...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

evet hocam o proyu herkes kullanıyorum falan diyor ama...Yokmu koskoca tbtde bu işde uzman biris.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

encase daha iyi diyolar ben kullanmadım

benim kullanıp çok memnun kaldığım :

recover myfiles http://www.tnalbant.com/rmf4.zip  ilaçlanmış organik =P

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

kanıma girmeyin şimdi [:hangisi iyidir yokmu teknik serviste gece gündüz veri kurtaran biri :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

saglam coğu recovery pro ları kurtarır

Yaaari Yaaar Olanın Yarasını Yaaar Silmezmi Yaaari Yaaar Olmayanın Anasını Felek S.kmezmi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek

hocam benimde 500 gb harici hdd patlamıştı :D

forumdan File Scavenger'i önerdiler eğer sadece sildiysen yani daha biçimlendirmediysen 500 gb veriyi 2-3 dakka sorunsuz tamamen geri kurtarabilirsin

biçimlendirdiysen %70 Lik oranında kurtarma yapar tabi dosya türüne biçimine göre değişir ama ben birçok şeyi kurtarmıştım

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reaton
    reaton's avatar
    Erkek

hoca okula gelemeden once bende veri kurtarma yapmıştım r-studio die bir program var elimde yanımda degil nette bulursun cok saglamdır oneririm bayada hızlı bana göre...

_AnarChisT_Tr_
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

radiean bunu yazdı:
    -----------------------------

hoca okula gelemeden once bende veri kurtarma yapmıştım r-studio die bir program var elimde yanımda degil nette bulursun cok saglamdır oneririm bayada hızlı bana göre...

-----------------------------

R-Studio iyidir bende kullandım memnundum.... 

"Mey biter saki kalır Her renk solar haki kalır Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa,eşeklik baki kalır..."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

faydası olur belki

http://www.tahribat.com/Dokuman-Hdd-Recovery-Nasil-Yapilir-Wipe-Nasil-Atilir-Windows-161/2/

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

hocam net ortamında dolaşan programlarla getirilkemeyecekse bu işi profesyonel yapan yerler tabi ki var

önce inceliyolar ücretsiz olarak ,sonra sana durumu sölüyolar

ama 200 $ dan aşağı olmaz . profesyonel yapılan işler böyle pahalı yani; bizlere göre tabi.

Toplam Hit: 3240 Toplam Mesaj: 24