folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Biçimlendirilmiş Harici Hddden Veri Kurtarma

Biçimlendirilmiş Harici Hddden Veri Kurtarma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Birazdan R-studio ile denemeye başlıyıcam önerileriniz için teşekkürler oda olmadı File Scavenger i kullanmaya başlıyıcam.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------

encase daha iyi diyolar ben kullanmadım

benim kullanıp çok memnun kaldığım :

recover myfiles http://www.tnalbant.com/rmf4.zip  ilaçlanmış organik =P

arkadaşlar bu proyu kurdum pcde tüm dosyaları buldu ama geri getirmiyor içindeki keyi bi türlü giremedim elinde crackı olan varsa bi zahmet :)

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

http://www.kuzyaka.com/downet.asp?id=38 indir bunu hocam...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

http://www.kuzyaka.com/downet.asp?id=38 indir bunu hocam...

sağol hocam bu başka program demi ?Eski proyu kladırmadan tekrardan bunu kurup denesek bir sorun olur mu?Fullmudur bu pro

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memento_mori
    Memento_mori's avatar
    Erkek

Geçen sene bende 300gb'a yakın veri kaybettim baya uğraştırsa da tamamını GetDataBack ile kurtardım. Bu programıda denenemeni tavsiye ederim.

İnanmak için bir sebep arama, şayet inanmamak için de bi sebebe ihtiyacın yok. Fani olduğunu hatırla. "Toprağı bol olsun" gayr-i müslimler için kullanılır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Evde yapacağın iş için 2 program iidir hocam...

1 Easy Recovery Professional...

2 Get data back for ntfs

ikisinide kullanabilirsin, easy recovery klasör yapısını daha ii tutuyor,

get data back de daha hızlı...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Memento_mori  hocam o pronun elinde full varmı?

renegadealien hocam senin verdiğin proyu pcye kursam şöyle bir sorun olur mu?

Daha önceden yani aynı türevden başka bir pro yüklü senin önerdiğin programı yükleyince verilere zarar vermiş oluruyuz ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memento_mori
    Memento_mori's avatar
    Erkek

Elimde olması lazım ama şu an atamıyorum netten tam sürüm olarak bu adresi buldum,  adrestekini dene eğer olmazsa elimdekini bulup atmaya çalışırım.

http://rapidshare.com/files/280535052/Runtime_GetDataBack_for_NTFS___FAT_4.0.0.2.rar

İnanmak için bir sebep arama, şayet inanmamak için de bi sebebe ihtiyacın yok. Fani olduğunu hatırla. "Toprağı bol olsun" gayr-i müslimler için kullanılır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Memento_mori bunu yazdı:

Elimde olması lazım ama şu an atamıyorum netten tam sürüm olarak bu adresi buldum,  adrestekini dene eğer olmazsa elimdekini bulup atmaya çalışırım.

http://rapidshare.com/files/280535052/Runtime_GetDataBack_for_NTFS___FAT_4.0.0.2.rar

Şimdi okula gidiyorum akşama dener haber veririm.Sağol

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

recuva.

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
Toplam Hit: 3239 Toplam Mesaj: 24