folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bilek Burkulması Çok Acil Yardım Lütfen !!!

Bilek Burkulması Çok Acil Yardım Lütfen !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    froozo
    froozo's avatar
    Erkek

müridler geçen pazar turnuva maçında bileğime tekme yedim ve maçtan çıkmak zorunda kaldım ilk gün agrı dışında şişlik ve morluk yoktu ama ertesi gün aşırı şişme oldu doktora gittim film çeklildi çıkık çatlak falan yokmuş sadece burkulmuş ama bileğim çok şişti ve ayağıın tabanlarına dogru saglı sollu morarmalar oldu sakatlanalı 3 gün olmasına rağmen agrının geçmesi dışında bi gelişme yok cuma günü final maçı var kesinlikle oynamam lazım back oynuyorum ve takıma katkım çok mutlaka maçta olmam lazım.cuma gününe kadar şişliği indirecek yada maçta acıyı alabilcek bi yöntem vs varmı çok önemli lütfen yardım edin hocalar

I choose not to choose life...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

bileklikler var onları dene olmazsa zorlama bir maç oynarsın 10 maç kalırsın ben yaptım onu sezonu kapattım :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

vericeğim tarifi %100 uygula kemik ezilmesine burkulmaya kırıga cıkıga herboka iyi geliyor

siyah zeytin varya onları çekirdeğiyle birlikte eziceksin bayağa ez  bezle ayağına sar  ertesi gün şaşırıcaksın hiçbirşey kalmıyıcak ciddiyim bak  ben bununla krıık baçaklı kuş tedavi ettim :D  

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

çekilmiş et koy ayağına birebir tedavi hiçbir ilaç iyileştirmez etin iyileştirdiği kadar.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    froozo
    froozo's avatar
    Erkek

Explosive bunu yazdı:
    -----------------------------

vericeğim tarifi %100 uygula kemik ezilmesine burkulmaya kırıga cıkıga herboka iyi geliyor

siyah zeytin varya onları çekirdeğiyle birlikte eziceksin bayağa ez  bezle ayağına sar  ertesi gün şaşırıcaksın hiçbirşey kalmıyıcak ciddiyim bak  ben bununla krıık baçaklı kuş tedavi ettim :D  

hocam ciddisin dimi =D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    froozo bunu yazdı:

Explosive bunu yazdı:

hocam ciddisin dimi =D

evet hocam etraf pislenmiyo iyisararsan ertesi güne ne agrı ne birşey kalıcak bak görürsün küçüklüğümden beri ayakburkumasında farklı şeylerde kullanıyom şahane bir ilaç çekirdeklerinide ezicen ama sıkı sar hafif

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    froozo
    froozo's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:

bileklikler var onları dene olmazsa zorlama bir maç oynarsın 10 maç kalırsın ben yaptım onu sezonu kapattım :)

liflerin kopup kopmadığını nasıl anlıyabilirim :S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Explosive bunu yazdı:

+ zeytin yağı ile ov.

ne diyon?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frank
    Frank's avatar
    Erkek

Explosive bunu yazdı:

zeytin +biraz zeytinyagı ve soğanlı olanını annem yapmıstı ayagıma cok iyi gelmişti gercekten pamuk gibi yapıyor :D Salata gibi oldu biraz ama iyi geliyor :D

Tüm sıkıntı ve üzüntülerin kaynağında iradenin arzuları vardır; çünkü tatmin edilmemiş bir arzu bizi özlemle dolu olarak bırakır, tatmin edilen bir arzunun yerine bir yenisi alıncaya kadar da can sıkıntısı yaşarız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

bence gerek yok . ayagının durumunu doktordan duydun . bende duydum . sen doktorun dedıgını yap bence

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

adadan nete bağlanmak yasak değilmiydi nihat? şaka bir yana geçmiş olsun

Toplam Hit: 9038 Toplam Mesaj: 18