folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlamaya Giriş
linefolder Bilgeadam Kursları Hakkında Bilgisi Olan

Bilgeadam Kursları Hakkında Bilgisi Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

21 yaşındayım. Askerliğimi yapmadım henüz. 2 yıllık bilg. programcılığı mezunuyum

VB.net, VB6,  (Azda ASP) biliyorum. Android ile haşır neşirliğim var

İş olanağı açısından aşağıdakilerden hangisine gitmemi önerirsiniz yada askerden sonramı gitmeliyim. Bilge adam iş olanağı veriyormu ve ücretleri hakkında bilgisi olan varmı ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şirket itibarını zedeliyor diye itü sözlükteki kendileri hakkında yazılmış entryleri dava açarak sildiren kurumdur kendileri. 

mkyb tarafından 29/Nis/14 02:03 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

edit

SeRDaR tarafından 07/Haz/14 15:47 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Bu kadar çok parayı harcamadan internet üzerinden kaynaklarla çalışabilecek gayreti ve disiplini gösterirsen o çok para cebinde kalacaktır.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

http://tahribat.com/Forum-Bilgeadam-Ve-Egitimleri-Hk-170931

oku hocam aklına takılanı sor :) 

ne diyon?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

askerden önce kursa gidersen parana yazık edersin. 

küfrederiz villalara kulübeden
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

öncelikle askere git. Geldiğinde ise o bilge adam parasını cebinde tutup parasız işci olarak cv gönder hedefindeki firmalara. 4-5 ay parasız oralarda çalışmak istediğini söyle o esnada da bilge adam parasını cep harclığı yaparsın. 6 ay sonrasında yazılımını ilerletmiş maaş almaya başlayabilirsin.

rumuz: eski bir bilge adamlı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    whoobay bunu yazdı

Bu kadar çok parayı harcamadan internet üzerinden kaynaklarla çalışabilecek gayreti ve disiplini gösterirsen o çok para cebinde kalacaktır.

aynen katılıyorum

üstelik bu tip sınav yerlerinde tek gerçek öğretmendir. ama benim için düzen olur yoksa çalışamıyorum diyorsan gidebilirsin

şahsen ben evde çok çalışamam kurslar benim için iyi oluyor düzen açısından. insanın kendisiyle alakalı bir durum.

bilge adamda çalışmış bir kişiye sormuştum bu dediğini,  bana   boşver evde vidobu.com a üye ol çalış demişti :)

futurist tarafından 29/Nis/14 12:00 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Hocam, hiç gitme kursa felan.

Asp vs... biliyorsan vb.net sana yabancı gelmeyecektir.

Git bir firmaya, çok düşük miktara çalış ve bu işi öğren sonrasında zaten para kazanıyor olacaksın.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

Beleş wireless kahramanı.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek

Bilge Adam mezunu olarak, gönül rahatlığıyla ; diyorum.

ama en önemlisi ve dikkat etmen gereken söylendiği gibi Eğitmenin bilgi birikimi ve ders işleyiş tarzı, istanbuldaysan yardımcı olurum eğitmen konusunda.

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
Toplam Hit: 2673 Toplam Mesaj: 16