folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Bilgisayar Mühendisliği İle Bir Kaç Soru

Bilgisayar Mühendisliği İle Bir Kaç Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nuMan01
    nuMan01's avatar
    Erkek

Sayısal öğrencisiyim arkadaslarım bilgisayar okuyo onların gorduğu dersleri ben görmüyorum dolayısıyla üniversitede sorun yaşarmıyım ? 

Öldü aşk biter sigortası; senle ben siyah beyaz kadar netiz ; yok ortamız - Allame.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

1. sınıftaki temel matematik ve fizik derslerini bir şekilde verebilirsen bir sorun yaşamazsın daha donrasında hocam

since 2005 // tbt
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nuMan01
    nuMan01's avatar
    Erkek

o derslerim iyi hocam saol

Öldü aşk biter sigortası; senle ben siyah beyaz kadar netiz ; yok ortamız - Allame.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

okuyanlar biraz daha detaylı yazabilir mi acaba ben de merak ediyorum. ilk sınıf dersleri, zorluk vs gibi

black implies white, self implies other, life implies death.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

21. yüzyılda üniversitede bilgisayar mühendisliği öğrencileri olarak laboratuvara inmiştik. Hoca hadi açın bilgisayarları dediğinde bilgisayarın nasıl açıldığını bilmeyen, ya da "ya bozulursa acaba, aman ben açmayayım" vs düşünceleri olan birden fazla kişi vardı(k) sınıfta. 5 yıl sonra herkes bir yerlerde çılgınlar gibi development yapıyordu.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

okula başladığımda wordu açmamış adam vardı şimdi javada uygulama yazıyor (:

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

1. sınıfta bütün derslerin hemen hemen ortak dersler olacak yani fizik, kimya, matematik(limitten başlar mat1) bölüme ısınmak için temel programlama derslerin olur. 1. sınıf bittiğinde çevrende neler olup bittiğinin farkına varırsın. 

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nuMan01
    nuMan01's avatar
    Erkek

sağolun müridler rahatlatdınız beni :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

hoam biz 1. sinifta kima fln gormedik. ders kodlari sirasiyla com101, com111, calculus101, fizik101, eng101, com 110 secmeli oalrak da ataturk inkilap tarihi gorduk. en fazla calculus zaorlar. sonra da elektrik elektronik biraz kasabilir, fiik de oye onun disindakiler kolay.

Shaban Interactive Pro.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    JPriest bunu yazdı

21. yüzyılda üniversitede bilgisayar mühendisliği öğrencileri olarak laboratuvara inmiştik. Hoca hadi açın bilgisayarları dediğinde bilgisayarın nasıl açıldığını bilmeyen, ya da "ya bozulursa acaba, aman ben açmayayım" vs düşünceleri olan birden fazla kişi vardı(k) sınıfta. 5 yıl sonra herkes bir yerlerde çılgınlar gibi development yapıyordu.

3 veya 4. sınıfta kasa açmamış içindeki kartları somut olarak görmemiş mühendis olcak insanlar var şahit olduğum. :|

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nuMan01
    nuMan01's avatar
    Erkek

kalkülüs te trigonometri çok mu onemli ?

Toplam Hit: 1890 Toplam Mesaj: 21