folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bilgisayar Parçalarını Direk Sipariş Edebileceğim Fabrika Sitesi ?

Bilgisayar Parçalarını Direk Sipariş Edebileceğim Fabrika Sitesi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Malum Bilgisayar Dükkanları sadece aracılık yapıyor ve aradan 20-30 lira komisyon alıyorlar.. kartla üye olup direk sipariş açacagım kargosu gecikmeyen güvenlir birazda ucuz  bildiginiz web sitesi varmı bilgisayar parçaları üzerine iş yapan ?

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KodlayanAdam
    KodlayanAdam's avatar
    Erkek

Bilgisayar toptancılarının filan siteleri var da öyle direk sipariş olmuyor bayileri olman lazım. onun içinde vergi levhan filan gerekli.

Hiç savaş görmemiş çocuklarla, hiç barış görüşmemiş çocuklar için adalet farklı anlamlar taşır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Yuh be kardeşim...Fabrika ne demek anlamını biliyormusun ?

Senin vereceğin 3-5 siparişi bırak vereceğin 1000 adet siparişide senide şeyinin kıllarına bile takmazlar :D

Dalga geçerler taşakoğlanı olursun :D Sana ağzı hariç heryeriyle gülerler :)

Fabrikadan parça siparişi edilmez.Gidersin fabrikayı kapattırırsın  önümüzdeki 6 ay bana parça üreteceksin Kardeşim diye.. Sony Hp dell ve diğer büyük firmaların yaptığı gibi.. :)

Bu ne biçim cvp demesin kimse böyle soruya böyle cevap :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

ben kredi kartyla üye olunup sepete ekle şeklinde olan web sitelerinden bahsettim .. dalga geçerler derken baya dalga geçmişsin .. diğer arkadaşn yazdıgı msj daha sağlıklıydı.. teşekkür ederim.

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

JaiLStyLe bunu yazdı:
    -----------------------------

ben kredi kartyla üye olunup sepete ekle şeklinde olan web sitelerinden bahsettim .. dalga geçerler derken baya dalga geçmişsin .. diğer arkadaşn yazdıgı msj daha sağlıklıydı.. teşekkür ederim.

-----------------------------

Fabrika demişsin arkadaşım.. Fabrika sitesi :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

dsitributorler uzerine yogunlas. genelde pc dergilerinde urun analizlernde gecer, ama parakende alabilir misin bilemem.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

direk fabrikadan tabiki alamazsın yanlış yazdığını varsayalım :)

parçaları dışardan türkiyeye sokan ithalatçı firmalar var. arena, penta, indexpazar gibi. bu firmalardan alırken son kullanıcı fiyatıyla yaklaşık 3-4% civarı oynuyor. bunların bayisi olabilmek içinde vergi levhan vs. olması gerekiyor. yani bu işi yapman lazım. mantıklı olanda bu değil mi zaten ? :))

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

ticaret neden var ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

bu firmalar bayisi olanlara öle şeyleride perakende fiyatına verirler, onların bayisi olan bi tanıdığın/arkadaşın felan varsa onlar aracılığıyla al ,  arkadaşın kendine alıyormuş gibi istesin..

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

fabrikayı geçtim de distiribütörlerden alman bile zor vergi levhasıydı carttı curttu hepsi var farzedelim genede fiyat açısından çok fazla fark etmez

mesela ben arena nın bayisiyim bir çok ürünü farklı yerlerden alıyorum arenadan daha ucuza. arenadaki strateji şu sitedeki fiyatlar bellidir ama müşteri temsilcini ararsın iskonto yaptırırsın. mesela bir üründen 1500 tane alacaksan sana %5 iskonto yaparlar yada daha fazla ama tek alacağın zaman benim gibi bi müşteri temsilcin bile olmaz kime denk gelirsen onunla konuşursun umursamazlar.

müşteri benden fiyat istediği zaman arenadaki tavsiye edilen fiyatlara bakar ona göre müşteriye fiyat veririm bilirim ki gigabyte marka dışında bütün ürünleri piyasadan daha ucuza alabileceğim.

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

exa bilgisayardan bayilik al Tavsiye ederim

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
Toplam Hit: 2051 Toplam Mesaj: 13