folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Bilgisayara Girmek Kolay Ya Bu Odadan Çıkmak ?????

Bilgisayara Girmek Kolay Ya Bu Odadan Çıkmak ?????

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboy
    designerboy's avatar
    Erkek

Ewet size güzel bir zeka oyunu hep bilgisayara girmek için uğraşırız kafa patlatırız birazda bu kafayı kapalı bi odadan çıkmak için kullanmaya ne dersiniz  valla ben bu odadan 3 saatte zor çıktım

Link : http://www.fasco-csc.com/works/bluechamber/index_e.php

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboy
    designerboy's avatar
    Erkek
    :)))))) başka çıkan varmı :D kapı hala kitli camdan attığın kağıt diğer katın camına takıldı :)))))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xLn
    xLn's avatar
    Erkek

ben anlatayım size çekmeceden kalemi alın. duvardaki boruyu açın içindeki tüpü alın. içine help me yazın gönderin o size help*me olarak geri gelicek onu alın

telefona gidin telefondan help*me=4357*63 yazın arayın ok dicektir. uvarın arkasındaki taplodan parayı alın üzerine kalemle bişiler cizin. sonra parayı tüpün içine koyun ve yollayın. biraz bekleyin tüpün içinden anahtar çıkıcak. sonra anahtarla kapıyı açın ve çıkın bu kadar basit:P

www.Tutorialci.net - Türkiyenin en kapsamlı Tutorial (Ders Anlatım) Sitesi...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCky_Luke
    LuCky_Luke's avatar
    Erkek
    xLn deniyom olmuyor help*me olarak yollamıyor kuru kafa olarak yolluyor?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayfuga
    ayfuga's avatar
    Erkek
    kardeş o 4357*63 ü nasıl buldun?? ben bi türlü çözemedim

Sıradan Sürülen Olmayın, Sınırlarınızı Zorlayın...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xenophobic
    Xenophobic's avatar
    Erkek

Bunların Daha zoRlaRı ve daha guzellerı de vaR :D Arkadasın yazdıgı lınkın ana Sayfasına gırın.. Sagda vırdıan room vaR.. bı de onlarla uGrasın bakalım.. ben oradakı butun oyunları bıtıRdım.. ama gecenlerde bı aRkadas soyledı bı tane : Ard Arda topla 81 oDa... Su ana kadaR dunyada bıtıRenlerın sayısı bıle parmakla sayılıyormuSs :$ AyrıCa sadece oyle goruntuyle felan da bıtmıor ıs!! bıRaz oynıım Dedım.. bı yerlerdekı sacma yazılardan lınk felan cıkaRtıosun :) o lınke gıdıosun, karsına bı sonRakı oda oyle cıkıo :) Cok dandık yapmıslaR :) Aslında tam sizin ıcın yapılmıs gıbı Sankı :)) ınternet bılgısı var ne de olsa... Zeka da mevcuT... ugRasın durun.. cok ısTek oluRsa bı daha kı sefERe lınkı de verırım... Bana bu konuDa Ulasmak ısTeyenlere msn: ip0_0_0_0@hotmail.com Beklerım! SaygıLaRıMLa....

I Am The Bad Boy!!...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rtheme
    rtheme's avatar
    Erkek

beyler oyun 10dk da bitti.help me'yi kodladıktan sonra iş çözülüyo zaten...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboy
    designerboy's avatar
    Erkek
    Helal Size :D demekki bende problem var 3 saatte çözdüğüme göre :PPppppPP
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    Abi onu geçtikte bu crimson room u nasıl geçecez yaw. Aklım karıştı. Ama adamlar çok süper yapmışlar yaw. Çok sevdşm. Eğer Crimson Room u geçebilen arkadaş varsa yardım etsin yaw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    ya olm adam okey deyip kapatıyo kagıdıda camdan atamadım cama yanaşamıyom bilem
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xLn
    xLn's avatar
    Erkek
    kurukafa dedi çarpı işareti o kodyda telde bakınca bulunuyo yane h4e3l5p7 ** m6e3 budur yane bi tel alıp bakarsanız anlıcanız:Pgerisi kolay zaten

www.Tutorialci.net - Türkiyenin en kapsamlı Tutorial (Ders Anlatım) Sitesi...
Toplam Hit: 4139 Toplam Mesaj: 13