Bilgisayarım Ele Geçirildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek

bi ara msn plus ın bi özelliği vardı çok eğlenirdim onla...onun gibi bişi olabilir belki...

sohbet penceresini açıyosun normal konuşurken tam hatırlamıyorum ama ünlem koyup !imitate: mi yazıyodun napıyosun hatırlamıyorum bişiler yazıp enter a basıyodun..yazdıkların sanki karşı taraf yazmış gibi konuşma penceresinde çıkıyodu..snra karşı tarafta aa ben yazmadımki falan diyodu sonra hadi ordan sen yazdın falan diyip eğleniyoduk..gençlik işte

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:
    -----------------------------

Ayşegül nişanlısını anlatıyor.Yakalanıncada bilgisayarım hacklendi diyor. Olay bu

e bundan bize ne ? biz ne yapak ? bilgisayarı hackleyip,hacklendi süsü vermemizi mi istiyor yani arkadas ? ovvv çok heyecanlandım,hidden object oyunları gibi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huradam
    huradam's avatar
    Erkek

bu konuyu tam olarak bende anlamadım acaba problem bendemi var.

Senin yalanlarınla hilelerinle başedemedim bana derd oldu.Bende senin önünde diz çökmedim ya buda sana derd olsun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

ecstatic_60 bunu yazdı:

bi ara msn plus ın bi özelliği vardı çok eğlenirdim onla...onun gibi bişi olabilir belki...

sohbet penceresini açıyosun normal konuşurken tam hatırlamıyorum ama ünlem koyup !imitate: mi yazıyodun napıyosun hatırlamıyorum bişiler yazıp enter a basıyodun..yazdıkların sanki karşı taraf yazmış gibi konuşma penceresinde çıkıyodu..snra karşı tarafta aa ben yazmadımki falan diyodu sonra hadi ordan sen yazdın falan diyip eğleniyoduk..gençlik işte

Discovery'di msn değil bende hatırlarım. :))

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

beyler toplanın konuyu açıklıyorum;

Şimdi bu ayşegül izmirde bir muhasebede ön şirket ve hat pazarlıyormuş.Sonra ayşegül bunu facesinde msninde paylaşıyor ileti olarak.Nişanlısıda diyor ki;sen bunu nasıl paylaşırsın ? ayşegül de diyorki ben zaten mali müşavirlik sınavını kazandım bu saatten sonra rkimde olmazsın.Nişanlısıda bozuluyor tabi bunun msnini hackleyip karalama kampanyaları düzenliyo.Ayşegülle arakdaşı da sanıyorki msnini başkası hackledi halbuki bütün pisliği yapan nişanlısı ama bunlar başkası sanıyor.

Sonra ayşegül de bu arkadaşına diyoki benim msnimin hacklendiğini eski nişanlıma kanıtlamam lazım.Sen birilerini bul bunun msnini hacklesinler ki o da görsün msnin hackelenbilir bişey olduğunu eskide olsa nişanlımdır vicdanen rahat edeyim diyo.Arkadaşı da bunu çok mantıklı bulmasada arkadaşımdır nede olsa deyip geliyo bizden yardım istiyo.

Yani anlıcanız ayşegülün suçu ne ?

Troubles'll come & they'll pass
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:

Şimdi bu ayşegül izmirde bir muhasebede ön şirket ve hat pazarlıyormuş.Sonra ayşegül bunu facesinde msninde paylaşıyor ileti olarak.Nişanlısıda diyor ki;sen bunu nasıl paylaşırsın ? ayşegül de diyorki ben zaten mali müşavirlik sınavını kazandım bu saatten sonra rkimde olmazsın.Nişanlısıda bozuluyor tabi bunun msnini hackleyip karalama kampanyaları düzenliyo.Ayşegülle arakdaşı da sanıyorki msnini başkası hackledi halbuki bütün pisliği yapan nişanlısı ama bunlar başkası sanıyor.

Sonra ayşegül de bu arkadaşına diyoki benim msnimin hacklendiğini eski nişanlıma kanıtlamam lazım.Sen birilerini bul bunun msnini hacklesinler ki o da görsün msnin hackelenbilir bişey olduğunu eskide olsa nişanlımdır vicdanen rahat edeyim diyo.Arkadaşı da bunu çok mantıklı bulmasada arkadaşımdır nede olsa deyip geliyo bizden yardım istiyo.

gelişine vuruş ve gol bu olsa gerek :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:

helal, şimdi anladım ve umrumda değil,hadi hoscakalın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

neonell bunu yazdı:

helal, şimdi anladım ve umrumda değil,hadi hoscakalın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Cok uzundu okumadim ama bilgisayarini ele gecirenlere helal olsun

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huradam
    huradam's avatar
    Erkek

iyi yapmış hacklemiş ben olsam daha beterini yapardım çalıştıgı siteye filan saldırır adın aşegül yazar işten attırırdım mali müşavirligi kazanıpda insanmı oldun ucuz kızmış.

Senin yalanlarınla hilelerinle başedemedim bana derd oldu.Bende senin önünde diz çökmedim ya buda sana derd olsun.
Toplam Hit: 14199 Toplam Mesaj: 81