folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Bilgisayarınızı 79TL‘Ye Windows 8 Pro‘Ya Yükseltebilirsiniz!

Bilgisayarınızı 79TL‘Ye Windows 8 Pro‘Ya Yükseltebilirsiniz!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Windows 8 heyecanını bizimle paylaşanlara çok güzel bir haberimiz var. Windows 8’in son sürümünün piyasa çıkışından itibaren 31 Ocak 2013’e kadar çıktığında, Windows XP, Windows Vista, veya Windows 7’li PC’nizi sadece 79 TL’ye Windows 8 Pro’ya yükseltebileceksiniz. Üstelik eğer isterseniz, yükseltme sonrasında Windows 8 Pro içindeki “özellik ekle” seçeneği ile Windows Media Center’ı da ücretsiz olarak ekleyebileceksiniz.

PC’nizi Windows 8 Pro’ya yükseltmek için Windows.com’u ziyaret ettiğinizde, Windows 8 Yükseltme Yardımcısı satın almadan kuruluma kadar tüm işlemlerde size adım adım eşlik edecek ve Windows 8 Pro’yu kolayca PC’nize kurmanızı sağlayacak.

Kaynak: http://blog.microsoft.com.tr/windows-8-pro-yukseltme.html

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151096185202669&set=a.115344297668.99739.30968512668&type=1&theater

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    gecen nişan a bizim teknolojik damat win8 li laptop getirmis kurcalaya kurcalaya zor muzik actim yemin ediyorum hic sevmedim karmasik olmus baya sanki ya da benim gibi xp ciye fazla geldi :D ayrica orjinal ollmayan xp win7 farkederse 79 tl isi yaş kurdurtmayabilir :)

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    eray bunu yazdı
    gecen nişan a bizim teknolojik damat win8 li laptop getirmis kurcalaya kurcalaya zor muzik actim yemin ediyorum hic sevmedim karmasik olmus baya sanki ya da benim gibi xp ciye fazla geldi :D ayrica orjinal ollmayan xp win7 farkederse 79 tl isi yaş kurdurtmayabilir :)

Muhtemelen orjinal bi surumden gecise isin veriyodur hocam zaten

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Güzel düşünmüşler,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    eray bunu yazdı

tabikide orjinal bi sürümden :)

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    eray bunu yazdı

crackli sürümler yine cracklamı yükseltiyo :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    lalada bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

MaviGozluDev bunu yazdı

eray bunu yazdı

crackli sürümler yine cracklamı yükseltiyo :D

Nie küçümsediniz lan beni? Ben Erol Büyükburc um ilk bana soracaksiniz :D

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

79 lira çok büyüyk bir miktar değil ben geçerim win 7 de zaten orjinal benim fakat win 8 hakkında daha çok bilgi sahibi olmaka gerek yalan etmiyim

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_AnymosRE
    By_AnymosRE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bence işletim sistemine para vermek çok salakça bişey kendi açımdan konusuyorum.

Bu devirde bile 79tL çok büyük rakam 15 günlük sigara param ne vercem amkkk .d

Yapmacık olup seviLmektense, kendim oLup nefret ediLmeyi tercih ederim...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    By_AnymosRE bunu yazdı

Bence işletim sistemine para vermek çok salakça bişey kendi açımdan konusuyorum.

Bu devirde bile 79tL çok büyük rakam 15 günlük sigara param ne vercem amkkk .d

79 tl işletim sistemi için para değil emin ol verilen emekler karşısında bence 0 orjinalliğe geçiş konusunda büyük bir adım atmış microsoft ilk kez türkçe bir post attı facebook sayfasında bu konu hakkında adamlar türkleri çözmüş illegal kullanımda dünyada bir numarayız.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

illegal program kullanımında türkiye dünya lideri ve bundan kesinlikle gurur duyuyorum :)

Toplam Hit: 2067 Toplam Mesaj: 16