folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Bilgisayarlar Belli Bi Müddet Sonra Donuyo..... Deli Ollacamm

Bilgisayarlar Belli Bi Müddet Sonra Donuyo..... Deli Ollacamm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jenderme23
    jenderme23's avatar
    Erkek
    WoLFanStaiN ilk önce şunu yap denetim masasından güc yönetimine gel orda bekleme konumu falan filan yazar onlarda zaman muhabbeti var onu hiç bir zaman olarak işaret le bu arada WoLFanStaiN adamım muhtmelen norton antivirüs kullanmaktasın sil O lanet olası anti virüsü bende net cafede calışıyorum kaspersky antivirüs kur baya güzel bir anti virüs ama ondan önce nortonu tamemen sil regeditden falan pc aclınca hata vermiyecek kadar sil anasını satim :) not : kaspersky anti virüsün yanında

www.bitdefender.com adresine gir orda free yazan anti virüsü indir baya guzel O da güven bana bende net cafede calışıyorum şu anda cook mutluyum :)

jendermeler kazandi ağam :Ppppp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WoLFanStaiN
    WoLFanStaiN's avatar
    Erkek
    jenderme23 bunu yazdı:
    -----------------------------
    WoLFanStaiN ilk önce şunu yap denetim masasından güc yönetimine gel orda bekleme konumu falan filan yazar onlarda zaman muhabbeti var onu hiç bir zaman olarak işaret le bu arada WoLFanStaiN adamım muhtmelen norton antivirüs kullanmaktasın sil O lanet olası anti virüsü bende net cafede calışıyorum kaspersky antivirüs kur baya güzel bir anti virüs ama ondan önce nortonu tamemen sil regeditden falan pc aclınca hata vermiyecek kadar sil anasını satim :) not : kaspersky anti virüsün yanında

www.bitdefender.com adresine gir orda free yazan anti virüsü indir baya guzel O da güven bana bende net cafede calışıyorum şu anda cook mutluyum :)

Dostum evet norton anti kullanıyorum nasıl anladın diye sormicam sende cafe çalışıyosun senin tavsiye ettigin anti yazılım nerden bulabilirim adresi varmı sende onuda verirsen sevinirim yada sürümünün adını verirsen müüteşekkir kalırım sana + senle baya işimiz var yarım laşırız jenderme23 okeymi adamım kendine iyi baq...

www.MidnighT.Tr.Gs
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyS_tRay45
    SyS_tRay45's avatar
    Erkek
    dayı senin bu makinalarda seri olarak alınmış bir donanım varmı bazen cıkıyor arada bozuk seriler bende bir cafe kurmustum ram lerin hepsi bozuk cıktı öyle bir durum olablir

HiçLere iNat
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WoLFanStaiN
    WoLFanStaiN's avatar
    Erkek
    SyS_tRay45 bunu yazdı:
    dayı senin bu makinalarda seri olarak alınmış bir donanım varmı bazen cıkıyor arada bozuk seriler bende bir cafe kurmustum ram lerin hepsi bozuk cıktı öyle bir durum olablir
    --------------------------
    ilk aldım 7 tane sonra 10 oldu şimdide 14 tane makina oldu hepsini aynı anda almadım yani size bi kaç şey söliyim bakın bunlardan olabilirmi
    1. cafede topraklama yokmuş elektrikcim söledi
    2. network yani ethernet kartları iyi olmaya bilirmi
    3. yada ethernetlerin baglı oldugu hap denilen parça var omu dandik yoksa 16 tılı

www.MidnighT.Tr.Gs
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gocebe
    gocebe's avatar
    Erkek
    bence ya virüstendir ya da antivirüstendir

sana tavsiyem mevcut antivirüs prog kaldýr. onun yerine bit defender kur. ben 6.5 sürümünü kullanýyom. (astalavistadan serial bulabilirsin.) gayet memnunum.

http://www.bitdefender.com

YaRdIM EtMeK CaN YaKmaZ ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    gökan abimle aynı düşüncedeyim :)

büyük ihtimal power supplydan

ramdan olabileceğini pek sanmıyorum abi çünkü farklı board ve ramler kullanılmış...

topraklamada olabilir..

bizim cafedede durup durup tüm sistemler reset atıyodu... elektriktendi..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WoLFanStaiN
    WoLFanStaiN's avatar
    Erkek

büyük ihtimal power supplydan

ramdan olabileceğini pek sanmıyorum abi çünkü farklı board ve ramler kullanılmış...

topraklamada olabilir..

bizim cafedede durup durup tüm sistemler reset atıyodu... elektriktendi..

evet aynen dedigin gibi bende bu power supply den şüpelenmeye başladım bakalım ne olacak tanıdıgım bi bilgisayar ustadı var ona bi baktıtırıcam ama nezmana bakalım boş bi zamanımda..

www.MidnighT.Tr.Gs
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    ya abi sen bir tane bilgisayarı al anakarta bir iki tane fan koy bakalım o birşey yapıyor mu? Eğer yapmassa soru ısınmadandır. Yani bnce

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WoLFanStaiN
    WoLFanStaiN's avatar
    Erkek
    Osiris bunu yazdı:
    ya abi sen bir tane bilgisayarı al anakarta bir iki tane fan koy bakalım o birşey yapıyor mu? Eğer yapmassa soru ısınmadandır. Yani bnce
    Osiris Arkadasım zaten makinalarda 3 tane fan var
    biri power da biri cpu fanı bide kasada var bi fan yan kapakta abicim 5 seneden beri pc kullanirim böle bişi ile karşılaşmadım bana bi profosyonel lazım Holyone anlarmi acaba bakalım hala araştiriyorum ama kolay kolay çözecegimi sanmıyorum inşallah çözeriz...

www.MidnighT.Tr.Gs
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TuRtLe_sOuP
    TuRtLe_sOuP's avatar
    Erkek
    konu bayaa dallanmış budaklanmış bende fikrirmi yaziim dedim. herşeyden önce anabilgisayarında cok geniş bi virüs taraması yapmalısın. norton bi bka yaramıyo ana bilgisayarının diskini temiz bi makinaya takıp aratırsan daha sağlıklı olur.cok klasik bi söz ama bu olay da büyük bi ihtimal virüsden kaynaklanıyo olabilir.

icq133354444 windowsmessenger:turtle_soup07@yahoo.com CopyRigHT bY TuRtLe_sOuP
Toplam Hit: 6557 Toplam Mesaj: 29