folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Bilgisayarlar Belli Bi Müddet Sonra Donuyo..... Deli Ollacamm

Bilgisayarlar Belli Bi Müddet Sonra Donuyo..... Deli Ollacamm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AbrahaM
    AbrahaM's avatar
    Erkek
    Dostum İşletim Sistemini Değişmeyi Dene Eğer 98 kullanıyorsan büyük bir ihtimal da odur :) Me yada XP Pro yu dene sadece deneme amaçlı olsun eger o şekilde olmaz bu seefer donanım da arıycaksın hatayı Ram Vga Bord Oke.

BenimLe Ugrasmak (G)uven (O)zveri (T)ecrube ister..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek
    ABİ OLAYY OLSA OLSA SENİN ELEKTRİĞİNDEN KAYNAKLANIYORDUR.AYNI OLAY BENİM DE BAŞIMA GELDİ.SÜREKLİ BİLGİSAYARLAR KAPANIYORDU HATA VERİYORDU MEĞER SİGORTANIN ŞAFTI KAYMIŞ TABİ BİZ BUNU KABLOLARDAN BAZILARI GÜMLEYİNCE ANLAYABİLDİK.SONRA SİGORTALARI FİLAN DÜZELTİRDİK OLAY ÇÖZÜLDÜ.SEBEBİ DE ŞU İLK ZAMANLAR AZ BİLGİSAYAR VARDI BİZDE AMA SONRA GİDEREK ARTTI TABİ ELEKTRİK KALDIRMAYINCA HEPSİNİ BÖYLE BİR SORUN YAŞADIK.ZATEN SENİN DE TAHMİN EDECEĞİN GİBİ RAMLE ANAKARTLA ALAKALI OLABİLECEK BİR OLAY OLMASI ÇOK MANTIKSIZ...

Her zaman dürüst ol ki ihtiyacın olunduğunda yalana başvurabilesin!!! (NeCRoMaNCeR)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    işlemci yada power supplyden kaynaklanıyor

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knoppix
    knoppix's avatar
    Erkek
    galiba hic kimse sormammiss. dostum büyüüük bi ihtimal yazilimlardandir. basima bi ara gelmisti. yüklediğin driverlere ii bak. aralarina backdoor filan karistirmis olabilirsin. pcye hicbir sey yapmadan 98 yükle ve aynı olay yasarsan donanimdir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WoLFanStaiN
    WoLFanStaiN's avatar
    Erkek
    bakın arkadaslar bi bilgisayar daha aldım sorun gene aynı sorunu yaşiyorum 15 pc oldu oda aynı sorunu veri elektrik konusuna gelince onu da hallettim ama gene aynı sorun harbiden kıracam pcleri öle deli oldum abi bu sorun sadece networkden kaynaklanıyo galiba ben bi xp yada 2000 nt yukliyim bakim deniyim hiç kurmadım ama denicez gazamız mubarek ola bu arada yardımlarınızdan dolayı size teşekkurlerimi borç bilirim :)) saolun varolun

www.MidnighT.Tr.Gs
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_Rock_ula
    the_Rock_ula's avatar
    Erkek
    internet kafeciysen kesinlikle bellek dolmasıdır. eğer bi kafe programı kullanıyorsan, müşteri kalktığında hesabı kapatıtığında kafe programının koruma ekranı gelir ve kafe programı çalışan programları kapatmaya çalışır ama sadece exe"lerini kapatır yani arkaplanda çalışan oyunun dll"leri yada diğer yan programları çalışmaya devam eder buda bellekten harcar ikinci bi kişi gelip makinaya oturduğunda bi oyuna girdiğinde bellekte yer kalmaz bilgisayar donar. Bunun çözümü makinalara sıksık restart atmak ya da müşterilerin oyundan çıkmasını sağlayıp öyle masasını kapatmak.

Her Hakkı Sakıncalıdır (S)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    utkuunal
    utkuunal's avatar
    Erkek
    Merhaba... Eğer 15.pcde aynı hatayı yapıyosa sorun bence donanım değil... Hangi cafe yazılımını kullanıyorsun? Cafe programın her makinada olduğuna göre ortak bir sorun teşkil ediyo olabilir. Yazılımını değiştirmeyi dene... Yada ayarlarını gözden geçir?! Olmazsa pclerden birini sadece oyun için ayır ve ağa bağlama bakalım yapıcakmı? Belki sorun hapta falandır, çok yüklemiş olabilirsin, kaldırmıyor olabilir... Restart olayına da katılıyorum, her müşteri kalktığında o bpcye bi restart at...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WoLFanStaiN
    WoLFanStaiN's avatar
    Erkek
    sorunu çözdüm arkadaşlar saolun yardımlarınız için herkese teşekkur ederim

www.MidnighT.Tr.Gs
Toplam Hit: 6561 Toplam Mesaj: 29