folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Bilim Teknik Dergisi Aboneliği İsteyen??

Bilim Teknik Dergisi Aboneliği İsteyen??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

bizim suçumuz ne yaa :'(

bende istiyorum dostum :) 

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Game_Over
    Game_Over's avatar
    Erkek
    bende isterem

Ayranı yok içmeye, taksiyle gidiyo sıçmaya
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    hojam bnde alsam çok güsel olur :))

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtmad
    tbtmad's avatar
    Erkek

Beyler hepini kullanıcakssaız herçekten Beni boşversin mürid:D

Valla sevindim yeni nesil araştırmacı:D 

Kod yazmakla adam olunmaz:D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siganfu
    siganfu's avatar
    Erkek
    banada yollarmısın? teşekkür ederim.

Elin ekmeği ile yaşayan kurt kahrolsun, Boynunda tasma izi taşıyan kurt kahrolsun, Kar yağmış dağlarına, üşüyen kurt kahrolsun, Kahrolsun kurt postunu giyen yalancı kuzu,Dağıtanlar kahrolsun kurt sesli ordumuzu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaZaR
    YaZaR's avatar
    Erkek

hotboy bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadaşlar çoktandır aboneyim. isteyen olursa burdan yazsın, veriyim üye adı şifreyi. özellikle dönem ödevi için birebir 42 yıllık arşivde arama yapıp istediğiniz konuyu pdf olarak indirebiliyorsunuz. neyse isteyenler burdan yazsın, eğerki uyanığın biri şifreyi deiştirecek olursa ben bilim tekniğe mail atarak şifreyi alabiliyorum, haberiniz olsun, daha öncede olmuştu çünkü, öyle bişi olduktan sonra şifreyi bi daha vermemek üzere deiştiririm haberiniz olsun, bu arada herkese vermeyebilirim, (tanımadığım, güvenmediğim, sevmediğim vs. ) ;) kızmayın ama;)

arkadaşlar çoktandır aboneyim. isteyen olursa burdan yazsın ... dedmıssın bızde senın bu sozune ıstınaden talepte bulunuyoruz magdem ki basa cıkamayacaksın neden boyle bır ıse kalkıstın !!! 

neyse  taktır  senın    yınede canın sag olsun   eyw

küçükken çikolata için agladım ... büyüdüm senin için aglıyorum .....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

YaZaR bunu yazdı:

hotboy bunu yazdı:
    arkadaşlar çoktandır aboneyim. isteyen olursa burdan yazsın, veriyim üye adı şifreyi. özellikle dönem ödevi için birebir 42 yıllık arşivde arama yapıp istediğiniz konuyu pdf olarak indirebiliyorsunuz. neyse isteyenler burdan yazsın, eğerki uyanığın biri şifreyi deiştirecek olursa ben bilim tekniğe mail atarak şifreyi alabiliyorum, haberiniz olsun, daha öncede olmuştu çünkü, öyle bişi olduktan sonra şifreyi bi daha vermemek üzere deiştiririm haberiniz olsun, bu arada herkese vermeyebilirim, (tanımadığım, güvenmediğim, sevmediğim vs. ) ;) kızmayın ama;)

arkadaşlar çoktandır aboneyim. isteyen olursa burdan yazsın ... dedmıssın bızde senın bu sozune ıstınaden talepte bulunuyoruz magdem ki basa cıkamayacaksın neden boyle bır ıse kalkıstın !!! 

kardeşim şimdi tbt deki 20 000 üyenin hepsine aboneliği vermemi  beklemiyorsun deilmi?  bazılarını elemem gerekti, bunuda hoş karşılmanazı umuyorum. zaten baya bi kişiye yolladım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaZaR
    YaZaR's avatar
    Erkek
    hotboy bunu yazdı:

YaZaR bunu yazdı:

hotboy bunu yazdı:

kardeşim şimdi tbt deki 20 000 üyenin hepsine aboneliği vermemi  beklemiyorsun deilmi?  bazılarını elemem gerekti, bunuda hoş karşılmanazı umuyorum. zaten baya bi kişiye yolladım

20 000 kişiye degil       isteyene demişssin bizlerde talepte bulunduk sadece o kadar  kriterlerini bilmiyoruz ama umarım ıyı eglemıssındir  eyw

küçükken çikolata için agladım ... büyüdüm senin için aglıyorum .....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek
    :) banada passlersen sevinirim aga

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Hocam eğer verirsen işime yarar:)

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
Toplam Hit: 9532 Toplam Mesaj: 66