folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bim 2 Ay Kullanılmış Airpods 2Yi Sıfır Diye Sattı

Bim 2 Ay Kullanılmış Airpods 2Yi Sıfır Diye Sattı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bim markette yükselme muhabbeti var diye biliyorum. Kasiyer olarak başlayıp mağaza müdürlüğü, bölge müdürlüğü vs diye gidiyor. Bölge müdürü olunca altınıza araba falan veriyorlar.

Ancak gelgelim Bim kıdem artmasın işten çıkarken çok tazminat vermeyeyim diye elemanları senesi dolmadan şutlamaya çalışır. O yüzden en ufak açıklarında işten çıkarır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Migros iyi bencede.Ama bimden aliyoz mecbur. :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

1 seneyi aşkın airpods 2 kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım sen bir abdest al hocam :)) geçmiş olsun bu arada.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

airpods 2 var kronik olarak şarj kutusunun neden bozulduğunu biliyorum.. kutusu sürekli bozuluyor 3 kere sıfır kutu verdiler yine aynı. Bozuluyor derken hiç şarj almıyor kapalı kalıyor açılmıyor.

Hocam şarj için kullandığın bir pc veya prizle alakalı olabilir. 3 sefer aynı sorunu yaşamanın başka açıklaması yok gibi.

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

İade edecektin zaten

Hepsiburada

N11

Trendyol 

Hepsinde 850tl sadece bim de değil ki

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Ayrıca apple ürünlerinde garanti diğer markaların aksine fatura tarihinden itibaren başlamaz

Ürünün aktive edildiği anda başlar zaten iphone ipad vb internet bağlantısı olmadan aktive olmaması da bu yüzden.

Misal teşhir iphone x satıyoruz 1 sene önce gelmiş alan müşteriye 1 yıl garantisi var demek zorundayız 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

İade edecektin zaten

Hepsiburada

N11

Trendyol 

Hepsinde 850tl sadece bim de değil ki

O zaman kusura bakmada hocam sen kendin kaşınmışsın. Adamlar paranı verelim demişler zaten. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

sarj aletinde, prizde sorun olsa serviste bu cihazda sorun diyerek geri gönderirlerdi..

fiyatların her yerde böyle olduğunu bilmiyordum neyse yine de iade hakkım var nihayetinde sürekli bozuluyor ve hala 6 ay olmadı :D iadeedip başka yerde alayım bakalım 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Konuyla alakasız. Ama çalıştığım mağazaya 1500 kişi geliyor günlük. Bunun 500 tanesi bizi köleleri sanıyor. 

Suratsız kısmına bügünden Bi örnek vereyim. Adamın birisi kasadaki kızlara al 5 lirayi götüne sok demiş. Bu en ağır olay. Ama Bi sürü dengesiz var. Gelip neler söylüyorlar. Sen 5 dk sonra gidersen o kızın sana güler yüzlü olmasını bekleme. 

Eller pis. Bimde ciroya göre adaletsiz bir eleman dağıtımı var. Yanı senin ciron x kadarsa atıyorum 7 kişi çalışacaksın diyor fazlası yok. Çünkü hard dicount. Yani az adamla çok iş yapmak istiyor. Haklıda. Aynı ciroyu yapan yerel bir market en az 15 kişi çalışırken sen 7 kişi çalışıyorsun. Bunun biri izinli olacak kaldı 6. 1 kamyon mal gelecek sen onu o gün  yerleştirmek zorundasın. Yoksa bütün işin aksar. Adam az olduğu için biri kasaya bakar geri kalan mal atar. Kasa yoğunlaşınca yada çok önemli üst düzey süpersonik acelesi olan müşteri önündeki bir kişiyi bekleyemeyip yohhhmu bir kasa daha yaavvuu diye bağırırsa o mal atanlardan birisi kasaya gidecek mecburen. Ellerini yıkamaya gitse kıyameti koparırlar.

Merdiven altı üretim yapıp bime yada diğer zincir marketlere ürün yetiştirebilecek babayiğit varsa helal olsun. Bir çok ürün günde 1 koli satar. Bunu 3-4 koli satanı da var. Bunu 7000 bin mağazayla çarpıp günlük herhangi Bi ürünü 7000 koli üretebilecek merdiven varsa harbi sağlam merdivenmiş

Kalıbı benim iki karım olup 3 kuruşluk ürünü çalmaya gelen orospu evladları ayrı Bi dert. 

Aslında bunların hepsi ucuz etin yahnisi. 

HolygaN tarafından 29/Oca/20 01:17 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Janitschar bunu yazdı

benim kasiyer memnuniyetim bu şekilde;

Şok market' müşteriyle laubali,çokomilk alsana abü,

Kipa' canını al poşetini alma,

Özdilek' müşteriye laf sokma meraklısı 

Pehlivaoğlu' yalancıktan kibar

Migros' bildiğin mahkeme duvarı

BİM' best of best müşteri memnuniyeti için canını verir öyle şeker insanlar

en kötü-berbat ötesi kasiyerler Özdilek'te,kaç kere sorun yaşadığımın haddi hesabı yok...Şikayet de etmem gariban kasiyerdir diye :) Her gittiğimizde Öyle sineye çekiyoruz işte...

Kipa(kitle pazarlama ?) kaldı mi? benim bildiğim Tesco-Kipa, migros oldu. 

Bölge bölge Market çalışanlarının tutumu değişiyor. Bim Çalışanları, çok azı istisna ,Gayet ilgililer. 

Kezâ a101 de.

Zaten bunlar, ülke genelinde zincir Marketler. 

Migros kasiyer'lerde de sıkıntı yok. Ben bu teknoloji bölümünde çalışanlarla sıkıntı yaşıyorum. ilginç. 

-@-

Kafama takıldı; online hariç, Hangi mağazalarda satılan ürünlerde;Teknoloji, Gıda ve GıdaDışı ürünlerde Koşulsuz İade geçerli?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 3512 Toplam Mesaj: 26
apple apple ürün kullanılmış arıza bim airpods