folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Binance (Üyelikler Açıldı), Bitcoin Ve Diğer Altcoinler Nasıl Alınır? Soru-Cevap

Binance (Üyelikler Açıldı), Bitcoin Ve Diğer Altcoinler Nasıl Alınır? Soru-Cevap

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnMayer
    JohnMayer's avatar
    Erkek

Öncelikle Merhabalar

Bitcoin kredi kartı yada banka kartı ile ( içerisinde nakit olacak kartımızın ) nereden en güvenilir alırız misal 5000TL lik vs.. Sanal cüzdan da saklamamız şart mı bitcoini? Uygun fiyatlı sanal cüzdan nereden alabiliriz ücretleri nasıl ödeniyor aylık mı , yıllık mı? Bitcoini nerede satabiliriz istediğimiz vakit 5000TL lik yada 15000TL lik herneryse ? Nereden satabiliriz istediğimiz vakit ve hızlı müşteri bulabilir miyiz? Forum vs..müşteri arayıp çabalayıp oralardan satmak istemiyorum adam gibi resmi site var mı satmak için?

Teşekkürler.

mind is a powerfull weapon
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    JohnMayer bunu yazdı

Öncelikle Merhabalar

Bitcoin kredi kartı yada banka kartı ile ( içerisinde nakit olacak kartımızın ) nereden en güvenilir alırız misal 5000TL lik vs.. Sanal cüzdan da saklamamız şart mı bitcoini? Uygun fiyatlı sanal cüzdan nereden alabiliriz ücretleri nasıl ödeniyor aylık mı , yıllık mı? Bitcoini nerede satabiliriz istediğimiz vakit 5000TL lik yada 15000TL lik herneryse ? Nereden satabiliriz istediğimiz vakit ve hızlı müşteri bulabilir miyiz? Forum vs..müşteri arayıp çabalayıp oralardan satmak istemiyorum adam gibi resmi site var mı satmak için?

Teşekkürler.

havale, eft'yle paribu, btcturk'ten alabilirsiniz, sitedeki cüzdanınızda saklayabilirsiniz veya internette güvenilir iyi cüzdan uygulamaları var online offline onlara atabilirsiniz. cüzdan için bir ücret ödenmiyor. ama tekrardan söyleyeyim bu işe bütçe ayırdıysanız altcoinleri de gözden geçirmenizde fayda var.

alicem tarafından 21/Ara/17 00:47 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

ilk mesaja referans link ekranı eklendi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

up

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frq23
    frq23's avatar
    Erkek

Ek olarak tavsiyem Binance e btc yolladıktan sonra ufak bir miktar mesela 1 adet Bnb almanız ve fee olarak Bnb kullanmanız. bu hem fee yi yarıya düşürür hem de atıyorum 10 Gvt aldınız fee olarak Bnb kullandığı için 10 Gvt olarak hesabınıza geçer küsürat kalmaz hesabınızda

YalnızAdam
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Binance'den tavsiye edeceğiniz uzun vadeli düşük fiyatlı altcoin önerileri varmıdır?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frq23
    frq23's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı

Binance'den tavsiye edeceğiniz uzun vadeli düşük fiyatlı altcoin önerileri varmıdır?

Bi üstteki örnek verdiğim Gvt benim mesajdan sonra %50 civarı artış gösterdi (tesadüf tabi ki :)) ama şu an için GVT uzun vadeli öneriliyor bende şuanda hold Nisana kadar

YalnızAdam
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    frq23 bunu yazdı

Ek olarak tavsiyem Binance e btc yolladıktan sonra ufak bir miktar mesela 1 adet Bnb almanız ve fee olarak Bnb kullanmanız. bu hem fee yi yarıya düşürür hem de atıyorum 10 Gvt aldınız fee olarak Bnb kullandığı için 10 Gvt olarak hesabınıza geçer küsürat kalmaz hesabınızda

teşekkürler yazıya ekledim, ben de öğrenmiş oldum :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı

ben bugün 527'den dgb aldım, kısa vadedesi 800'ü görebilirsek bozduracağım. güncel:549

twitter, facebook'ta grafik vs. ile yorum yapanlar var, kısa süre takip ederek yüksek risk de almadan aklınıza yatanı alabilirsiniz.

alicem tarafından 25/Ara/17 20:44 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

dgb’den zor kaçtım :). bu arada arkadaşlar btc’nin ani hareketlerinde altcoinler genelde düşer ama dolar karşısında fazla bir değer kaybı olmaz. panik yapıp çıkmayın btc fiyatı stabilleşince eski yerlerine fazlasıyla geri dönerler genelde.