folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bir Araba Nasıl Tahrip Edilir

Bir Araba Nasıl Tahrip Edilir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    sitenin ismine uygun bi soru gelmiş nihayet =))

All is well
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    G-Turk bunu yazdı:
    -----------------------------

Masallah herkez ne güzel de gaz veriyor.
    Senin o adamin arabasina zarar etmen sana bir fay getirmez.
    Kendini onun yerine koy, senin de ilerde araban olacak. Aynisi senin basina gelsin istermisin?
    Git hocayla adam akilli konus, ama tabiki altdan alarak. Inan sen kazanirsin.

Benim yapmayı düşündüğümü yapmışsın. Tebrik ederim seni hocam. Bana gerek kalmadı.

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Türk gençliği nereye gidiyor acaba..

Bir öğretmen durup dururken bir insana kıl olur mu?bizde öğrencilikten geçtik neden bize kimse kıl olmadı?yapacagınla ancak kendine zarar verir, kendini küçük duruma düşürürsün.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı:

Bir öğretmen durup dururken bir insana kıl olur mu?bizde öğrencilikten geçtik neden bize kimse kıl olmadı?yapacagınla ancak kendine zarar verir, kendini küçük duruma düşürürsün.

arkadaşım iyi okumadın galiba diyorum ki bu şampiyonlar ligi maçları geç başlıyo bitmesi en az 12 i buluyor bizde sabahçıyız 7.30da okulda olmam lazım

sınıftaki bütün erkekler uyuklayınca hocada laf sokmaya başladı bende sessiz kalamadım sırf benim konuşmamdan ötürü yani hemde hoca bizim okulun hocası degil

başka okulda geliyo hep kendi okulunu filan övüyo böyle sonra bize laf sokuyo  işte siz  işe yaramazsınız siz bilmem nesiniz dio bizde hocam öss de saglıkmı soruyorlar diyince böyle oluyo yani derdi ögrenciyi ezmek anladın mı şimdi

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Hepaq bunu yazdı:

arkadaşım iyi okumadın galiba diyorum ki bu şampiyonlar ligi maçları geç başlıyo bitmesi en az 12 i buluyor bizde sabahçıyız 7.30da okulda olmam lazım

sınıftaki bütün erkekler uyuklayınca hocada laf sokmaya başladı bende sessiz kalamadım sırf benim konuşmamdan ötürü yani hemde hoca bizim okulun hocası degil

başka okulda geliyo hep kendi okulunu filan övüyo böyle sonra bize laf sokuyo  işte siz  işe yaramazsınız siz bilmem nesiniz dio bizde hocam öss de saglıkmı soruyorlar diyince böyle oluyo yani derdi ögrenciyi ezmek anladın mı şimdi

Öğretmene ne senin macından? maçı güzelce izliyorsun, derste neden uyukluyorsun adama malzeme çıkartıyorsun?Siz uyuyabilirsiniz ben kızlara ders anlatırım mı demesini bekliyordun?kim olsa aynısını yapar..ha bide cevap verdin adama konuştun haklı gibi?İster ankaradan gelsin,ister vandan gelsin o adam senin dersine giriyorsa görev verildiyse uymak durumundasın,,Neden sizi kendi sınıfına övmüyorda kendi sınıfını size övüyor, arkadasım anladıgım kadarıyla olayın geçmişi war bunu maçla kıyaslama..ÖSSde beden eğitimimi soruyorlar ders alıyorsun? mantıklı düşün az bence..

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    @Hepaq
    hocam adamın derdinin öğrenci ezmek olmadığını.Kalın kafanıza 1-2 şey sokmak olduğunu ancak 4-5 yıl sonra anlayacaksın.
    anladığın zamanda birisi gelsede bana yanıkda ilk tedavi nasıl yapılır öğretse diyeceksin.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    Funky_Punky bunu yazdı:
    G-Turk bunu yazdı:

Masallah herkez ne güzel de gaz veriyor.
    Senin o adamin arabasina zarar etmen sana bir fay getirmez.
    Kendini onun yerine koy, senin de ilerde araban olacak. Aynisi senin basina gelsin istermisin?
    Git hocayla adam akilli konus, ama tabiki altdan alarak. Inan sen kazanirsin.

Benim yapmayı düşündüğümü yapmışsın. Tebrik ederim seni hocam. Bana gerek kalmadı.

Normalde şiddeti pek sevmem ancak söz konusu hocalar olunca değiişir. Konuyu açan arkadaş; iyi niyeti siktiret. Kendini hazırla bigün al çivileri çiz bi güzel ibnenin arabasını aklı başına gelsin. İyi çiz amma. :)) Haa bi de sınıfta falan bozuntuya verme okula gidersenn.

Bu hocalar iyi bi halt yemiyolar abi çektiriyolar paso. Birazda onlar çeksin aq.

qambler seninki de piskopatlık be dostum. utanmadın mı lan? :) Ne istedin zavallı arabadan. :)

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı:

ben bu lafi sevmiyorum iste babamda bana derdi bize niye kimse bisey yapmadi jik okmadi bence cok kotu bir savunma ornek herkez aynimi mesala cogu kisi motor kullaniyor herkezmi oluyor yoksa herkezmi kazasiz kullaniyor sans

bende okuldayken hazirlikta anadolu lisesinde  ingilizceci takmisti agzinla kus tut gecirmem dedi nereye gecirmiyor elimden geleni ardima koymadim bir donem rahatvermedim ama devamli zeki yollarla bunaltiyordum sende hakli bir yer buldunmu sana hak doguran bir konusmaya magruz kaldinmi direk ustune git hocanin teki yavsak diye kufur etti yok aileniz suyunuz boyle soyle dedi bende dayanamadim karsi ciktim laflarina sinif tan atti beni bende onu okuldan attirdim haksizdi cunki :D

ayrica malina sakin zarar verme yakismaz zayfca bir davranis yapmis olursun guclu ol sirttan arkadan vurmak yakismaz :D

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Bence Hocanla Görüşürp Sorununu Saygılı bir Üslupla Yüz yüze Halletmende Çok fayda vardır, Hemde Rahatlarsın, Birde O Araca onu yaparsan Hocanın Şüpheli Gördükleri Arasında İlk Sırada olursunki Eskisinden beter yapar Sana, Hiç Girme bu Fenomenlere, Sen Aynen dediğim gibi Git Saygındada Kusur etme Konuş.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Liseyi bitirip uniye başlayın hayatla yavaş yavaş tanışın o hocalarınızı çok arıyacaksınız çok.O kendi çocuğu gibi bizi takip eden sigara içmememiz konusunda bizi uyarıp üstümüze düşen her tenefüs okulun arkasında bizi yakalayıp "bak oğlum şu zıkkımı içmeyin herşeyden önce kendi sağlınız bozulucak siz daha çocuksunuz sizin cigerlerniz daha körpe"diyen hocam keske yine gelse yine aynı şeyleri söylese...
Toplam Hit: 14878 Toplam Mesaj: 78