Bir Gerçek Yasam Öyküsü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    mailime gelen bir hikaye, hikayeler bölümünu bulamadim ask"a yazim dedim

10.SINIF

Ingilizce dersinde yanimda bir kiz oturuyordu onun için « benim en iyi
    arkadasim » diyordum.. Ama ben onun ipek gibi saçlarina bakip onun benim olmasini istiyordum.. Ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum.. Dersten sonra kalkti ve geçen gün sinifta olmadigi için o günün notlarini istedi ona notlari verirken bana tesekkür etti ve yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum…

11.SINIF

Telefonum çaldi, arayan oydu ve agliyordu, bana sevgilisinin nasil kalbini kirdigini anlatti, beni evine çagirdi, yalniz kalmak istemedigini söyledi. Bende tabiki gittim. Koldtuga onun yanina oturdum, güzel gözlerine bakmaya basladim ve onun benim olmasini diledim. 2 saat sonra Drew Barrymore, bir filmi basladi ve onu izledikten sonra uyumaya karar verdi, bana hersey için tesekkür etti ve yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum…

SON SINIF

Mezuniyet balosundan bir gün önce yanima geldi ve « çiktigim çocuk hasta ve partiye gelemeyecek » dedi. Benim de çiktigim biri yoktu ve 7. sinifta birbirimize söz vermistik eger çiktigimiz biri olmassa partilere birlikte gidecektik « en iyi arkadas » olarak. Ve partiye beraber gittik, o aksam çok güzeldi, her sey yolunda gitti Partiden sonra onu evine kadar biraktim, kapinin önunde ona baktim o da bana o güzel gözleriyle gülümseyerek bakti. Onun benim olmasini istiyordum.. Ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum.. Bana hayatinin en güzel zamanini geçirdigini söyledi ve yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum…

Günler, haftalar, aylar geçti ve mezuniyet günü geldi çatti..

Sürekli onu izledim onun mükemmel vücudunu seyrettim. Diplomasini almak için sahneye çikarken sanki havada süzülen bir melek gibiydi. Onun benim olmasini istiyordum.. Ama bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum.. herkes evine gitmeden önce yanima geldi ve aglayarak bana sarildi sonra basini omzuma koydu ve “Sen benim en iyi arkadasimsin, tessekürler” deyip yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum…

Aradan yillar geçti…

Bir kilisedeyim ve o kizin nikahini izliyorum… evet artik evleniyordu, onun “Evet, Kabul ediyorum” demesini, yeni hayatina girmesini izledim, baska bi adamla evli olarak. Onun benim olmasini istiyordum.. Ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum.. Yeni hayatina girmeden once yanima geldi ve “nikahima geldin, tesekkürler” deyip, yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum…

Yillar çok çabuk geçti…

Su an benim bir zamanlar en iyi arkadasim olan kizin tabutuna bakiyorum. Esyalari toplanirken lise yillarinda yazdigi günlügü ortaya çikti… Hemen günlügünü aldim ve günlükte okudugum satirlar söyleydi : “Onun gözlerine bakarak onun benim olmasini diledim… Ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum onu çok seviyordum nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum… keske bana bir kez sevdigini söyleseydi…”
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengeee
    dengeee's avatar
    Erkek
    daha önceden okumuştum ama bu sefer daha çok etkiledi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    abi varsa böyle olay adamda ki şansın ta a.q. !!!

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    gercekten cok etkilendim ya tüylerim diken diken oldu benimde gidip kıza söylemem gerekiyo galiba aklımdan gecenleri

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    tüüüh kaçırdı kızı enayi :D

abi çok kötü bi durum yaw Allah korusun :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    eet bende daha önceden okumustum hatırlatığın cok iyi oldu saol

bassinyourface
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRReSs
    ToRReSs's avatar
    Erkek
    wala ben bunun gibi yapmadım...

onun durumundaydım,duygularımı açtım...

1 aydır çıqıos =)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    İnsan arkadaş olduğu kıza söyleyemezki hoca..

Irz düşmanınamı çıkartacan adımızı :)

Şaka bi yana gerçekten cok kötü bir durum yaw ;<

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    la okudum sanki içimdem bişeyler koptu la:(

imza
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    Bende Önceden Okumuştum Halende Okuyunca İçim Parçalanır.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    ben okuyunca çok güldüm.ikisi içinde sevindim ne diyeyim.

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
Toplam Hit: 1895 Toplam Mesaj: 16