Bir Kaç Rapid Hesap 6

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

Arkadaşlar çok sayıda PM ve mesajlarla karşı karşıyayım hepsine yetişmeye çalışıyorum. 2. mesajda da gördüğünüz gibi bir sürü kişiye hesap verdim şu an bütün hesaplar tükendi. Birkaç gün içinde yine paylaşmaya devam edicem. Kimsenin PMini yanıtsız bırakmamaya çalışıyorum.

Kendi aranızda ikişer üçer kişi olarak da kullanırsanız beni biraz daha rahatlatmış olursunuz.Kimseyi mağdur bırakmak istemiyorum. Hadi eyvallah.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

myblackworldweb bunu yazdı:
    -----------------------------
    Aytekinet hocam sanada çok teşekkürler. allahrazı olsun

eyw. Her Zaman =)

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek
    Bilinmeyen hocam. Paylasimlarin cok guzel, bizede bunlari edinme yontemini gosterde sana muhtac kalmayalim, hepimiz yararlanalim. Zaten Rapid acigi kapatir yakinda (eger varsa tabii).
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akbaba59
    akbaba59's avatar
    Erkek
    hocam varsa bana da atarmısın? şimdiden saolasın.. :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:
    Bilinmeyen hocam. Paylasimlarin cok guzel, bizede bunlari edinme yontemini gosterde sana muhtac kalmayalim, hepimiz yararlanalim. Zaten Rapid acigi kapatir yakinda (eger varsa tabii).

Hocam rapidte açık yok hesaplarda açık var:D

Herkez bilirse rapid hacki ortada rapid account diye birşey kalmaz :D

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    Hocam bana açtığın şifreyi secured yaparak üstüme aldım ama yinede şifre değişmiş. Şifresiz kaldık hocam. xd

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:

Öncelikle bu konudaki bilgileri iyice anlaman ve uygulaman gerekiyor;

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?=&folderid=81652

* Bu konuyu iyice kavradın ve tezgahını kurdun.

* Oluşturduğun fake linkleri çok iyi yerlerde, birçok insanın girebileceği yerlerde paylaşman daha mantıklı olur. (örn: adult forumlarda.)

* Bunları yaptın ve şifreler bi kıyıdan akıyor sana. Bu yöntem bu işin %80ini çözüyor.

* Unsecure hesaplar bulman daha iyi. Ve işin civcivli tarafı bazı dangalaklar 200 gb uploadı 30000-40000 civarında puanı olmasına rağmen hesabına Unsecure durumunda bırakabiliyo. İşte sen bu hesabı yakaladığın anda hemen zıplicaksın üstüne..

* Hemen RapidPoints le yeni bi hesap açıp Herifin bütün dosyalarını kendi hesabına aktarabilirsin.

* Aynı zamanda heriften elde ettiğin şifreyi adamın üye olduğu forumlarda, emailinde vs. deneyerek kişisel vs. bilgilerine ulaşabilirsin.

* Bazı dangalaklar ise bütün bilgilerini üye olduğu forumlardaki kul.adı ve şifresini *txt şeklinde rarlayıp Rapide upload edebiliyo. Senin bunu görmen ve o bilgilere ulaşman gerek. Ulaştığın şifrelerle değişik şeyler yapabilirsin.

* Bi de işin çok güzel tarafı... Bu yöntemi uygulayan ve başarılı olan birçok kişi var. Onların da hesabına erişebilirsen o kişiye akan şifreleri de görmüş olursun. Böylelikle elinde rapid premium bankası olmuş olur.

* Yani işin özü çok çakal ve dikkatli olman gerekir. En küçük bi bilgi seni çok farklı yerlere götürebilir. Çok iyi takip etmen gerekir.

* Hadi kolay gelsin :))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

EYVALLAH HACIM.

Cok yardimseversin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek
    şu an elinde rapid olan pmden atabilirmi ?

Merhabaaaaa
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detay
    detay's avatar
    Erkek
    eyvallah hacım kız gibi rapidi gönderdin

maaasebeci....
Toplam Hit: 21729 Toplam Mesaj: 175