folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bir Komplo Teorisi Tayyip Hakkında

Bir Komplo Teorisi Tayyip Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dragony
    dragony's avatar
    Erkek

ya ben anlamadım gittibu tayyibi.nasıl bi adam bu ya hem şeriatcı hemde büyük ortadoğu planının .bi parçası. bu yaıları bilerekmi yazayorsunuz, yoksa sadece muhalefet olsun diyemi.muhalefet olsun diye ise lütfen biraz nezaket.(bir konu hakkında fikrin yoksa sukut kalki seni birşeyler biliyor zannetsinler) anlayana!!!!

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dragony
    dragony's avatar
    Erkek

akp nasılp tek başına iktidar oldu,tabiki ABD nin desteği ile, diyenlere; vallahi hiç bi amerikalı gelipte bana oyunu akp ye ver demedi.ama amerikadan gelipte burada oy kullandılarsa onuda bilemiyecem

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi

Selam,

Politika'dan anlamam ama, bi kere Türkiyenin basina gelen her basbakan mecbur abd ile bir baglanti kurumasi, bu hükümet Irak'a asker yollamadi , buna da sükür !

Tayyip çok gaf etti dedi, ama seçimler, yaklasirken her politikacinin ettigi bir taktik bence. mesela  Fransada Sarkozy demedigi etmedigi kalamadi , yabancilara hakaret

etti, özür dilemedi, sonuçta o kazandi seçimleri. Dikkatleri kendileri üzerine çekmek için ediyorlar bence. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek

ark. amerika yaklaşık yarım asırdır türkiyenin müttefiki olan bi devlet. bana şu an hiç bi genel parti başkanı diyemezki biz amerikayla iş birliği yapmayacağız. onlarla ilişkilerimizi keseceğiz çünkü amerika türkiye için önemli türkiyede amerika için önemli '' sanırım geçen sene abbas güçlünün programına gelen deniz baykala öğrencilerden biri eğer başbakan olursanız incirlik üssünü kapatcakmısınız dedi. deniz baykal hayır diyemedi ha bire lafı dolandırdı. yok işte şu anki politalarımızda böyle birşey görüşmedik gibi laflar etti. yani cvp vermekten kaçtı. buda gösteriyorki. amerika uşağı diyenler önce kendilerine baksın şimdi dicem deniz baykal olsun bide başbakan o ne yapcak bakalım. ama bu gerikafasıyla olamıyacağı  için bişey demicem. o hep muhalefet yapsın ülkenin huzurunu bozsun ha bire bie yerden bişey çıkararak kaos yaştsın ülkeye.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heredotcomp
    heredotcomp's avatar
    Erkek

bana para verselerdi bende giderdim

------------------------------------------------

ithalat iyi bişey mi kötü bişey mi onu araştır önce sen :)

Tayyip ve Akp, Amerikanın uşağıdır. Türkiyenin bağımsız siyasi yapısı olmadığının en açık göstergesidir. Tayyio ülkeyi bu kadar süper duruma soktuysa Mitinglerde boy gösteren milyonlar neden işini bırakıp meydanlara çıktı?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

hay Allahım ya şu iki kelimeyi öğrenemedik sanırım

ihracat: milletimiz için yararlı faydalı ülkenin kalkınması için yapılan satış vs

ithalat: yabancı gavurlardan alınan yani onların yaptığını sen parayla alıyosun ve banko para senden gidiyo gavura buda ülkenin batması zayıflamasına yol açar

şimdi öğrendik sanırım:) 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dinazor
    dinazor's avatar
    Erkek
    arkadaşlar onu bunu bilmemde bu chp tehlikesini bir şekilde bertaraf etmek lazım adamların kimlerle ne gibi bir ittifak içinde olduklarını anlamak mümkün değil ordu bunları destekliyor amma tikkoda bunlardan sol örgütlerde bunlardan ne iş anlamadım bi pislik var bu işte mesela en son malatyada öldürülen misyonerlerin birisi türktü (sonradan hristiyan olan) o türk hristiyana ilçedeki bütün chp delegeleri ilçe başkanı bilmem ne hepsi taziyeye gelmiş bu tür ilişkilere hep dikkat etmek lazım.

294k1 herşeyi çözmez 1k1115 herzaman...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Derin konulardan elimden geldiğince uzak durmaya çalışıyorum.Bu sefer kendimi tutacam kaptım artık bu işi :)

Sadece ithalat ve ihracat konusuna değinecem..

İkiside iyi yada kötü bişey değildir şöyleki;

Eğer birinin oranı diğerine oranla dengesizse kesinlikle ekonomiye zarar demektir [ Uzun süreçte.. ]

Bunların dengeli olması gerekmektedir ki " iyi birşey " diyebilelim.

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dirty_fingerss
    dirty_fingerss's avatar
    Erkek
    allah bizi siyasetten korusun....amin  :))

ara da bir bize de uğra...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hmmmm
    Hmmmm's avatar
    Erkek
    allah allah arkadaslar hiçmi ekonomi bilen yok aranizda nedir bu ihracatin ithalatin iisii kotusu olmaz once bi arkın dedigi gibi ihracat ithalat dengesi saglanir herzaman acik vermek kotu degildir bu ulke ekonomisini buyultmek için kullanılan bir taktiktir daha sora ihracat ve ithalatta hangi çeşit mallar kullanıldıı en onemli husustur bana gore sen ihracatta hammadde satıp ithalatta sonmaddeyi alıosan işin yastir tam tersi durum ise iiidr daha detaylı anlatırsam ozel derse girer gg

arkadaslar asiri derecede konu oldugu icin bana yazilan cevap olup olmadiginin farkina varamiyorum eger bana birsey demek isterseniz pm yolunu kullanin msn den konusmak isteyen olursa msn adresinide yollayabilir
Toplam Hit: 6872 Toplam Mesaj: 42