folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bir Komplo Teorisi Tayyip Hakkında

Bir Komplo Teorisi Tayyip Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    th3Abdo bunu yazdı:
    -----------------------------
    milletin akp yi ve tayyip i neden çekemediği ortada boşuna komplo üretmenize gerekyo onu bunu düşünmeyede gerekyok...
    niye çekemicekmişiz abi sormaı aiptir cümlen yarım kalmış açıklada bizde aydınlanalım ne demek istediğini ben tam olarak anlyamadım ondan soruorum (tartışmak iöçin değil). Ayrcanam beyler size şunu söyleyeyim ya burda ya tv de biyerde okudum & gördüm KEMAL DERVİŞ bundan 4 5 sene evvel ilk geldiğinde demişki benim attığım temmeler sürdürülürse istihdam sağlanırsa orayı tam hatırlamıom 5 6 sene sonra türkiyede ekonomi biraz rahatlıyacaktır. Yani AKP onun yaptığı işi devam ettirrerek yada üzerine yeni bişiler koyarak kendi menfaatine çeviriyor. Dikkat edin AKP nin yaptığı bazı olaylar basın'a yansımıyor. millete gösterilmiyor iyi yönleri gösterilsede kötülerini gizlemeyi tercih ediyorlar buda benim görüşüm...

Living Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    card_zede
    card_zede's avatar
    Erkek

valla benim gördüğüm kadarıyla şu an ki parti genel başkanlardan en iyisi tayyip..

kötü eleştirenler alternatif bi isim söylesinler o isimleri de tartışalım.

her başa gelecek hükümet a.b.d ile ilişkileri iyi yönde geliştirmeye çalışıyor bunu sadece bu hükümet yapmıyor...

büyük ortadoğu p. ise irak'tan başka hiç bir yeri işgal edemezler çünkü tek birlik ortadoğuda irakta yoktu.a.q. şimdi adamlar bi şey yapmıyo ki onlar birbirini öldürüyor.şimdi iranın birliğini bozmaya çalışıyolar ama başarabiyolar.

sitem etme allaha günahkar olursun;gönül verme kuluna isyankar olursun.....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    ganimet bunu yazdı:

dün chp abd ye karşı çıkardı a.q baykalı seçimler olsun diyodu şimdi de olmasın kendisi haber programlarında abd ile işbirliği edecez diyo tam dönme bu adam

şunu iyi biliyorum ki bu ülkeye tayyipten işi alıp ileri götürecek kimse gözükmüyor tayyip son şans

edit : kıbrıs harekatında abd ye rest çekmeye çalışan ecevit ülkeyi bataklığa götürdü 2001 krizinden sonra akp nin yaptıkları ile şu an ne durumdayız 

tayyip amca kasımpaşalı olarak sesini çıkarmıyorsa memleket bir kaos ortamına sürüklenmesin zarar görmesin bilinciyle hareket ettiğini düşünüyorm yoksa çoktan batmıştık 

çok haklıısın  tayyip 4,5 yılda ülkeye 7,7 milyar dolar zarar veremedi ama baykal beyimiz erken secim yok söle yok böle piyasaların amk gitti ama allah büyüktür bu secimde onuda gömecek tayyip babasandığa merak etme adamlar ülkeye kazanılan göremiyo sadece vay tayyip belki abazadır vay tayyip bellki bilmem sikicidir yok tayyip pkklıdır ulan böyleyse bunca zamandır asker neden konuşmuyodu baykal neden konuşmuyoduda son iki ayda ötmeye başladı bırakın ya siz bu rant çıkarını göremiyosunuz secim başladı çamur başladı hep böle olmadımı özeldan sonra türkiye için en doğru insan RTE dir bunu sizde zamanla göreceksiniz baykal leyene soğuk su koyup kıcını leyendeki soğuk suya vuradursun 22 temmuz oda tarih olcak allahın izniyle

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    bence tayyip ecevit baykal yerine türkiyemizi bu amudaları kalkmış pkk dan nasıl temizleriz bunu düşünelim huzur barış sevgi bunların olacağı bir türkiye için elimizden geleni yapmak gerekir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    benim amacım ortalığı karıştırmak falan değil ama sen tayyip e laf ettim diye canın sıkıldıysa o başka ama beni amacım herkese düşüncemi söylemekti sen nie ortalığı karıştırıyon diyosun demokratik ülkelerde herkes seçtiği adamı sorgulayabilir ÇÜNKÜ BU ÜLKEYİ BİZ KURDUK BİZ SORGULARIZ ama bir rusya bir abd bir fransa halkları bunu sorgulayamaz çünkü onlar ülkelerini savaşarak KURTARMADI

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    benim yazımı anlayamamışsınız...

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enigmaqguz
    enigmaqguz's avatar
    Erkek

siyaset zti antrikalarla dolu bşi bide yenilerini olusturp

kaos teorisini bulmus gibi

tahribat sitesini ve arkları incitmeyelim

All Rose Die Same Day
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Octavio
    Octavio's avatar
    Erkek

Arkadaşlar fazla siyaset bilgim yok ama bildiğim birşey var.Tayyip erdoğan - Abdullah Gül - Bülent Arınç bu 3 lü ikili daha seçimlere gelene kadar amerikayı lanetliyen amerikaya karşı taraf olan kişiler nasıl oluyorda bir anda seçimlere geldikten sonra abd ab yanlısı oluyorlar?Bir arkadaşımız da herkes eğiyor bizde eğmek zorundayız demiş eğer herkesin yaptığını yaparsak Türk olmamızın bir anlamı kalmaz bazı olaylara baş eğmemiz Türk lüğe hakaret etmektir.Atatürk zamanında kimse karşı çıkamıyor bizde boyun eğeceğiz demedi tüm yurdu ayaklandırarak bu duruma karşı koydu.Arkadaşlar lütfen siyaset fikri ile deil biraz daha gerçekçi yaklaşın olaylara.Amerika dünyayı yönetiyor kimse karşı çıkamıyor diiyp te bizimde boyun eğmemiz bizim şanımıza yakışmaz.Umarım kimse yanlış anlamaz.

Ayrıca söylemeyi unuttum dünyanın en büyük 6. ordusuna sahip olan Türk ordusu nasıl oluyorda bir avuç pkk ile mücadele edemiyor?Arkadaşlar pkk yı amerikanın desteklediğini bilmeyen yokken tayyip gidip amerikadan pkk konusunda yardım istiyor.Elin aşiret reisi türkiye ırağa girerse bizde diyarbakıra gireriz diyor ve tayyip başta olmak üzere kimsenin sesi soluğu çıkmıyor.Lütfen arkadaşlar ekonomi ii ye gidiyor diyorsunuz.Tayyip geçenlerde enflasyonu bilmem ne kadar düşürdüklerini açıkladı?Enflasyon paketinin içine bakıyoruz bezbol sopası- kadın kuaför saç kesimi gibi basit basit yılda bir kaç kere yapılan malzemeler.Kredi kartının aylık faizi % 12 bir senelik toplan % 75 faiz yapar ekonominin iyiye gitmesi bumudur?İthalat yapılıyor demişsiniz türkiyede özelleştirilmedik yer kalmadı.Türkiyede yıllık 3 milyar dolar karı olan türk tekekom 6 milyar dolara yabancılara yani amerikaya satıldı.Unutmayın arkadaşlar filistin bundan bi 10 sene öncesinde topraklarını ve şirketlerini israile satıyordu durum şuan ortada.Bu ülkeye ecevitten daha dürüst bir başbakan gelmedi en azından korkusu yoktu.

Saygılarımla......

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PowerfuL
    PowerfuL's avatar
    Erkek

Hocalar, Türkiye'nin 70 yılda biriken borcu, son 4 sene de 2 kat arttı. Bu 4 sene kim iktidardı? Size soruyorum?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Octavio
    Octavio's avatar
    Erkek
    PowerfuL bunu yazdı:

Hocalar, Türkiye'nin 70 yılda biriken borcu, son 4 sene de 2 kat arttı. Bu 4 sene kim iktidardı? Size soruyorum?

Bu 4 sene boyunca tek iktidar olarak gördüğüm amerika ve ab idi.Hangi istekleri geri çevrildi arkadaşlar?Geçenlerde mecliste bir yasa çıkarmaya hazırlanılıyordu.Yasanın temeli yabancı ülkeler doğu anadolu bölgesinde petrol arayabilecek ve bulurlarsa kazancının % 1 ini Türkiye ye verecekti.Ve bu yasa meclisten geçti ama sağolsun cumhurbaşkanımız duruma müdahale edip red cevabını verdi.Arkadaşlar bugüne kadar hiçbir anlaşmada devletin hakkı % 10 dan daha aşağıya düşmemiştir.%1 demek türkiyenin rezilliğinden başka birşey değildir.
Toplam Hit: 6858 Toplam Mesaj: 42