folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Bir Proje Yapsam Ama Ne Yapsam Diyenlere Bir Android Uygulaması Öneriyorum

Bir Proje Yapsam Ama Ne Yapsam Diyenlere Bir Android Uygulaması Öneriyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Android uygulamaları biliyorum birşeylerde yapmak istiyorum fikir yok diyorsaniz.

Aslında iphone larda bulunan bir uygulamayı yaparsaniz kullanicisi hazır gibi isteyene sunuyorum. Çokda iyi bir amaca yönelik.

"be my eyes" adlı bir iphone uygulamasının Android versiyonunu yapmanızı istiyorum

Biraz açarsam görme engelli bir kişi evde yanlız diyelim birşeyi kaybetti. Bu uygulamayı açıyor ve oradan ayni uygulaması olan herhangi bir kişiye bildiri gidiyor kabul ederse o direk sizin telefona bağlanıyor. Bir çeşit teamweaver gibi denilebilir.

Ve evin içinde o şeyi sizin için buluyor. 

Fakat benim şahsi fikrim burada herhangi biri değil sadece telefondaki kayıtlı kişiler üzerinde olması taraftarıyım.

Android prog bilmiyorum uçuk bir istekse kusura bakmayın. Ancak yapılırsa çok iyi ve geliştirilebilir bir fikir gibi geldi. Benzer birsey varmı bilmiyorum.

Fikirlerinizi bekliyorum. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Android uygulamaları biliyorum birşeylerde yapmak istiyorum fikir yok diyorsaniz.

Aslında iphone larda bulunan bir uygulamayı yaparsaniz kullanicisi hazır gibi isteyene sunuyorum. Çokda iyi bir amaca yönelik.

"be my eyes" adlı bir iphone uygulamasının Android versiyonunu yapmanızı istiyorum

Biraz açarsam görme engelli bir kişi evde yanlız diyelim birşeyi kaybetti. Bu uygulamayı açıyor ve oradan ayni uygulaması olan herhangi bir kişiye bildiri gidiyor kabul ederse o direk sizin telefona bağlanıyor. Bir çeşit teamweaver gibi denilebilir.

Fakat benim şahsi fikrim burada herhangi biri değil sadece telefondaki kayıtlı kişiler üzerinde olması taraftarıyım.

Android prog bilmiyorum uçuk bir istekse kusura bakmayın. Ancak yapılırsa çok iyi ve geliştirilebilir bir fikir gibi geldi. Benzer birsey varmı bilmiyorum.

suistimal edilebilitesi çok yüksek bir uygulama

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    end bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

suistimal edilebilitesi çok yüksek bir uygulama

O yüzden ben sadece kişi listesiyle sınırlansın dedim

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hayrat olur biraz pek para kazandirmaz gibi.

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    nukeshore bunu yazdı

Hayrat olur biraz pek para kazandirmaz gibi.

Haklısın. Zaten burada amaç paranın gözüne vurmak değil ( olsa tabi güzel olurdu) 

Kendini geliştirmek için birşey yapacak olanlara bir alternatif fikir vermek. Tabi belirli bir kitlesi de var. Hiç işe yaramayacak değil. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Fikir cok guzelmis.

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Fikir çok güzel fakat uygulamanın masrafı ve emeği çok. Sponsor şart

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Stream yayın yapılacağı için basit bir uygulama değil. Ya güzel fiyatlara satılmalı(android tarafında apk işleri falan olduğundan sekteye uğruyor galiba) ya da sponsor falan bulunmalı.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek

Bence de guzel fikirmis.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    DE5TROY3R bunu yazdı

mesela ortalama ne kadar.

bu maliyeti programın kendinden kazanılamaz mı

cüzzi bir ücret reklam falan

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    DE5TROY3R bunu yazdı

mesela ortalama ne kadar.

bu maliyeti programın kendinden kazanılamaz mı

cüzzi bir ücret reklam falan

görme engelli ? reklam ? 

I am Jack's inflamed sense of rejection