folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bir Saadetli Olarak Oyum Akp"Ye Helal Olsun

Bir Saadetli Olarak Oyum Akp"Ye Helal Olsun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

Valla onu bunu bilmem. Montajmış değilmiş AKPymiş CHPymiş beni ilgilendirmez. Hiç bir partinin de taraftarı değilim.

Şundan eminim ki aynı şey AKP adayının başına gelse şu anda küfürler havada uçuşuyo olacaktı. Kimse montajmış değilmiş dikkat etmicekti (bunu kimse inkar edemez)

Yani anlatmak istediğim. Siz zaten taraflı olduğunuz için böyle düşünüyosunuz. Saygılar..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    Haber kaynağıda ne kadar sağlammışş, bende vermiyim bari oy..

The king is bleeding.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek

Avira bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bunun o kadar montaj olduğu belliki sesini sonuna kadar açıp bi dinleyin bakalım.Birincisi Kılıçdaroğlunun sesi o kadar kalın değil.En önemli olan ikinci noktası montajı iyi yapamadıkları için seste cızırtı olup ses gidip geliyo.Madem bu gerçek,konuşurken neden Kılıçdaroğlunu çekmemişler ağız hareketlerini.Onun için videonun sonunda Kılıçdaroğlunu gösteriyo orasıda inandırmak için.Heyşeyi yiyiyosunuz be.Birazcık araştırmacı olun biraz tarafsız olun.Açın sesini sonuna kadar sesi bi tahlil edin.Ve ses onun asla değil.

VELEV Kİ montaj değil nolmuş. her partinin hedefi diğer partilrin ayağını kaydırmak değil mi ne var bunda...?

AKP ye olunca noluyo?. STV niye bunu haber yapıyo..? harbi mal lan bu millet..

tam tersini düşünün akpler,dpler,mhpler, toplanmış plan kurmuş. chpyi nasıl kaydırırız diye ... ne olmuş bundan nesi haber. zaten partilerin hedefleri rakip partiler değilmi.? 

ve ayrıca bu ayaküstü ve özel bi sohbet.. bu kadar at gözlüğüyle bakılmaz bi olaya ya 

Ayrıca çok şekersin :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek
    anlayan anladı bbence ne dediklerini yavaş yavaş ateşleri sönmeye başlıyo heryerden bi fos çıkıyo yama yapmaktan bıkmadılar artık.

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    ya Kemal Kılıçdaroğlu'nu yıkmaya onların yürekleri yetmez

All is well
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    videoda 1:47 dk dikkat edin kılıçdaroğlunu gösteriyor kamera yani hala reklam arasındakyen görünüyor kendisi :) siz hala montaj diyin :)

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ulan bu samanyolunna takılan insanlar niye hep saman beyinli ve tek taraflı oluyor anlamıyorum.

HEYY KONUYA AÇAN ŞAHSİYETT UNAKITAN MİKROFONU AÇIK UNUTULDUĞUNDA KONUŞMALARINI BİR İZLE İSTERSEN BUNUN 10 KATI KADAR İĞRENÇ VE SAYGISIZCA ama sizin beyinleriniz hipnozlu olduğu için onları görmek istemezsiniz.

adam evet evet tabi tabi diyor ne diyor ? puşt değillermi ? sanki birşeymiş gibi bide yok oyum helal olsun filan konuyla ne alakaysa ne ahmak insanlarsnız siz ya zorla insanın asabını bozuyorsunuz.

ne puştluk biliyorsan yap dedi dendiğinde zaman evet yada tabi demiyor iyice izlediysen konuyu açan şahsiyet ayrıca kılıçdaroğlunun söylediği kayde değer birşey yok. o kadar acissiniz ki o kadar yolsuzluğu ortaya döktü adam tık yok şu basit şeydn sonra nasıl şahlanıyorsunuz.GERÇEKTEN ACINCAK HALDESİNİZ.

Kılıçdaroğlu ne kadar koymuşki kudurmuş köpekler gibi saldırıyorlar.  Bu videonun dışında montajlı başka şeylerde çektiler karayılçınada dahil o kadar video çıkardılar ki bu ş..ler  güya dindarlar ama bunlardan olmayanlara onlara göre  iftira atmak günah değil fethullah hocaları geçirecek sırat köprüsünden..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaLe
    SaLe's avatar
    Erkek
    montaj diyenler taraflılığınızı bir yere bırakın öyle bakın ayıp  sizin yaptığınız kafanıza montaj olmuş bakıp görmemek yazık!

Hiçbir şey Tek değildir. Ancak bir Bütün, her şeyi içine alarak Tekliği yaratıyor..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

stillalive bunu yazdı:
    videoda 1:47 dk dikkat edin kılıçdaroğlunu gösteriyor kamera yani hala reklam arasındakyen görünüyor kendisi :) siz hala montaj diyin :)

sana ben artık ne diyeyimki ? konuşma bitmiş KIlıçdaroğlunu gösteriyolar.Hala anlama güçlüğümü çekiyosunuz ? montaj olmasaydı Kılıçdaroğlu bu lafları derken video teker teker çekerdi.Madem çok doğru haber neden konuşma bitince Kılıçdaroğlunu çekiyo ? gidin bi sesi dikkatlice dinleyin o ses gerçekten onunmu.hey yarabbim ya.Adamlar anasını satim uzaylı sesinde Evet dese diceksinizki bu Kılıçdaroğlunun sesi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bilinmeyen bunu yazdı:

Valla onu bunu bilmem. Montajmış değilmiş AKPymiş CHPymiş beni ilgilendirmez. Hiç bir partinin de taraftarı değilim.

Şundan eminim ki aynı şey AKP adayının başına gelse şu anda küfürler havada uçuşuyo olacaktı. Kimse montajmış değilmiş dikkat etmicekti (bunu kimse inkar edemez)

Yani anlatmak istediğim. Siz zaten taraflı olduğunuz için böyle düşünüyosunuz. Saygılar..

sen oyunu akpye ver kardeşim. senin oyundan hayır gelmez zaten artık daral geliyor ya bu akpyi dingir fıratları gökçekleri savunan insanların gerçekten beyinlerinin hasarsız olduğuna inanmıyorum araştırma yapsınlar artık yada hipnozlu bunlar gerçektn bu kadar sığ olamaz insanlar.

Toplam Hit: 5837 Toplam Mesaj: 39