folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bir Şehit Kaç Dolar?

Bir Şehit Kaç Dolar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek

http://kelebek.hurriyet.com.tr/yazarlar/6820712.asp?yazarid=2&gid=61

(...)

http://www.youtube.com/watch?v=jbJya_Axl4w

Divanesi olduğum Anadolu'yu gezerken
    Nasibim bir kurşun olur da düşersem toprağa
    Eğer toprak ana açmış ise bağrını
    Damla damla düşüyorsa toprağa kan
    Bayraklara sarılıyorsa tabutlar
    Analar ağlıyorsa şehit yavrularının ardından
    Gelinler yas tutuyorsa yiğit erlerin ardı sıra
    Ki Türk Devleti öksüz kalacaksa eğer;
    Koyver, şahin misali saldırsın
    İbrahim'in delilerini bozkurtçasına çakal sürüsüne
    Ay gökte kaldıkça ulu kocaların
    Ak sakallıların duası üzerine olsun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delifisek
    delifisek's avatar
    Erkek
    valla adam çok doğru söylüyo, AKP işte... satıp satıp duruyo bakalım nereye kadar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    cok güzel bi şiir insanı etkiyo hatta süper diyebilirim.Terörü tek AKP üstüne yüklememk lazım akp yokkende bu terör vardı AKP varkende var.AKP hatalı ama pkk onun üstüne yüklemek yanls olure diye düşünüyorum.AKP pasif kaldı terörö azdı.Şiirde belirtigi gibi gökte ay kaldıgı sürece milletimize vatanımıza bişey olmaz.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    ayrıyetten sözlerime eklemek isterim ki  bir şehitin fiyatı olmaz.Eger fiyatı olursa o şehit olmaz.Vatanı dini inancı ugruna ölenler sehit olur.Para uğruna ölenler değil :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    bi kere başlık saçma?

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iptal007
    iptal007's avatar
    Erkek
    ya ben bu medyayı anlamıyorum sanki akp hükümetinden önce terör yoktu sanki akp hükümüetinden önce hiç bi hükümet abdyle müttefik değildi bu gün ortada akp-abd ortak diye nara atanlar daha dün kendileri abd'nin kapısında köpekti bu güne kadar bütün hükümetler abd uşağı oldu hiç lafı olmadı akp bunu yapınca vatan haini,günah keçisi oldu bu nası bi zihniyettir anlamadım yada çok merak ediyorum bundan sonraki seçimlerde başka bi parti gelirse nolur her fırsatta milliyetçiyim diye bağıran sayın devlet bahçeli napacak acaba ab müzakerelerinimi durduracak yada imfyle yapılan anlaşmalarımı bozacak:D yada baykaldan bahsedelim 20 senedir bu ülkeye bi çakılı çivisi olmayan anca muhalefet olan baykal efendi napacak acaba her fırsatta vatanı sattı matanı sattı diye koşnuyor acaba kendisi satmayacakmı yada akp'YE her fırsatta muhalefet olduğu konularda hep farklı polikitalarmı yürütecek çok merak ediyorum gerçekten.. gerçi bizden bi yol olmaz daha bu ülkede "cem uzan abd'yi dolandırdı,abd'yi bile dolandıran adam türkiyeyi selamete çıkarır" diye düşünüp genç partiye oy werecek yığınla adam var neyse allah sonumuzu hayır etsin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    untouchables
    untouchables's avatar
    Erkek

yazıklar olsun bu şiiri yazana ........  şimdide şehit üzerinden siyasetten sonra şairliğede mi başlandı..benim astsubay kardeşim 1997 de şehit olduğunda akparti mi vardı?  yada o zamanki hükümeti en ufak suçlamada yapmadık..bir kaç terör partisinden hariç bütün partiler teröre prim vermez ...Başbakan sormadı mı genlkurmay başkanına,  '' şu olsa iyi olur dediğiniz bir eksiğiniz varmı ?'' diye sodu '' genelkurmay başkanıda yok diyor...ne yapsın kardeşim ne yapsın bir ülkenin başbakanı ? bu kadar çamur yeter ...bunlar resmen iftiradır.başbakan bu ülkeye hizmet etmektedir.bu ülkenin ve milletin aşığıdır.!

You set up her pickle which you loved
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    hacı şiirin nesi var? Bu şiire neden yazıkları olsun son derece güzel i şiir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

bundan öncede amerikayla müttefik olundu ama kimse abdnin günü yalamadı tayyip gibi.

"büyük ortadoğu projesinin eş başkanıyım"

"amerikan askerlerinin evlerine sağ salim dönmesi için dua ediyorum"

bu sözleri tayyip söyledi.0 alınan terör bu itin döneminde arttı.bişey yazmıcam  başka felsefeniz belli zaten "tayyip donun olayım osur osur parçala"

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    untouchables bunu yazdı:
    -----------------------------

yazıklar olsun bu şiiri yazana ........  şimdide şehit üzerinden siyasetten sonra şairliğede mi başlandı..benim astsubay kardeşim 1997 de şehit olduğunda akparti mi vardı?  yada o zamanki hükümeti en ufak suçlamada yapmadık..bir kaç terör partisinden hariç bütün partiler teröre prim vermez ...Başbakan sormadı mı genlkurmay başkanına,  '' şu olsa iyi olur dediğiniz bir eksiğiniz varmı ?'' diye sodu '' genelkurmay başkanıda yok diyor...ne yapsın kardeşim ne yapsın bir ülkenin başbakanı ? bu kadar çamur yeter ...bunlar resmen iftiradır.başbakan bu ülkeye hizmet etmektedir.bu ülkenin ve milletin aşığıdır.!

-----------------------------

akp başa geldiğinde terör bitmişti. Apo yakalanmış, pkk dağılma sürecine girmişti, ancak terör Akp döneminde hortladı bu yüzden çok tepki alıyor akp; aynı zamanda çok pasifler teröre ve dış politikadaki olaylara karşı.

Genelkurmay başkanı basında sürekli sınırötesi operasyon lazım diyor, tayyipte politik bir tavırla bize yazılı istek gelirse değerlendiririz diyor. Bu iç politikaya oynamaktır. Ordu hükümetin isteğini yapar. Burda tayyipin yapmaya çalıştığı şey, eğer asker orada bir baaşrısızlığa uğrarsa bana kalmasın, askere kalsın mantığıdır ama başarılı olursa da bütün sorumluluğu üstüne alacaktır. "Asker bizim verdiğimiz yetkileri kullanıyor." açıklaması yapmıştı tayyip orda söz ettiği başbakanlığın verdiği  yetkilerdir yani akpnin özel olarak askere verdiği geçmişten çok farklı bir yetki yoktur.

Akp anca politik konuşur, yeni şafak, vakit gazeteleri de belli tarikat gazeteleridir ve orada tayyipi akpyi över diğer her şeye mantıksızca karşı çıkar(bende okuyorum o gazeteleri ve her satırını okurken çürütüyorum.) Hatta komiktir bu gazeteler.. maalesef akp yandaşları da bunları okuyarak at gözlüğü giyerler, serbest düşünmek lazım..

başbakan abdnin köpeğidir ülkeyi mahfetmektedir. bunun kanıtlarını açıklamalarını yaza yaza ellerim ağrıdı.. Nası bu kadar gözü kapalı olabilirsiniz anlamıyorum..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek
    lan tansu çilleri bile özler olduk a.q $+(

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
Toplam Hit: 4063 Toplam Mesaj: 28