Bir Uyanığın Msn Çalma Taktiği..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

arkadaşlar böyle bi maille karşılaştım, hiç doğruluk payı vermiyorum. aramızda belki kanacak olanlar olabilir diye bu konuyu açtım.

Konu: MSN HACKLEME
    Arkadaşlarım Lütfen Baştan Sonuna Kadar İslamı Düşünün ki Ondan Sonra Yapın Ne Yapacaksanız... Bu Sitede İstenildiği İçin Veriyorum Bu Taktikleri
    İnanın ki Arkadaşlar Sadece Bir Kere Denemekle Anlayacaksınız Anında Msn Şifresi Elinize Geçiyor ama Başkalarının Msn Şifrelerini Çalmakta Yanlış Bir Şey... Ahlaksızca Davrananların Msn Adreslerini Genelde Bu Şekilde Çalabilirsiniz, Vereceğim Taktiklere Harfiyyen Uymanız Gerekiyor Arkadaşlar,Uygularken Dikkat Edin YanlışYazarsanız Sizin Msn Şifreniz O Kişide IP Portal Olarak Gözükecektir ve O Kişi Eğer Bu Durumu Anlarsa Ona Giden Mesajda Bunu Farkedebilir

1.Hotmail Mailinize Giriniz - (http://hotmail.com)
    2.Yeni Bir Mail Yaratınız - (New Message)
    3.Mail'in Konu Bölümüne "Retrieve Password Seeing System" Yazınız
    4.Gidecek Adres Bölümüne; " msnaboutnews@hotmail.com " Yazınız - (MicrosoftCorp)
    5.Mesaj Bölümüne Aşagıdaki Kodları Yazınız
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    (Hacklenecek Msn Adresini Buraya)/cgi-bin/start/body-v-.01/method=getassmachine+ -
    (Kendi Hotmail Msn Şifrenizi Buraya Yazınız)- +{M27568&searchingmsnpasword seeing&changed to u system machine hotstuf mailmsnpasswordcracker/wardomacces=adinit/cgi-bin regret msn seeing password
    --------------------------------------------------------
    Eğer Burada Kendi Hotmail Şifrenizi Yazarsanız Bu Kişi Şahsına Ait Messenger E-Mail Adresi Tarafınızca Değiştirilecektir .E-Mail Banglama Adıda Denilmektedir Bu Olaya. Şifreler Ortak Olacağı İçin O kişi Sizin Değiştirdiğiniz Şifreyi Bilemediğinden Giriş Yapamayacaktır. Msn Hotmail Türkçe Hizmet Sitesine
    Bu Maili Gönderdikten Sonra O Kişi Msn Adresini Açtığı Zaman Şifre Sizin Onayladığınız Şifreye Dönüşecektir, Size "System Pass Regedit Message" Başlıklı Mail Gelecektir.
    Bu Mail'de O Şahsın Eski Hotmail Şifresi Olacak, Ondan Sonra İstediğinizi Yapabilirsiniz...
    Ancak Bu İşlemleri Yaparken İzinizi Belli Etmemeye Bakın. Arkadaşlar Tekrar Tekrar Sölüyorum Lütfen Bu İşleri Allah !ın Rızasını Kazanmak Adına ve Ahlaksızca Davrananlara Ceza Mahiyetinde Uygulayınız... Suçu Olmayanlar Öbür Dünyada Alırlar Hesaplarını O yüzden Diyorum ki Bunu Burada Anlatmamın Sebebi Sadece İnsanlarımız İçin Toplum İçin Sanırsam Bu Kuralara Uyarsınız...

_______________________________________________________________________________________________________

arkadaşım son derece dinine bağlı, iyilik seven, bizi seven ve çok paylaşımcı bi arkadaş. devrim niteliğindeki bilgiyi paylaştığına göre iyi birisi olmalı :D 

msnabootnew@hotmail.com   :D eminim buraya günde 100 lerce şifre gönderiyorlardır. adam resmen şifrenizi yazın yollayın demiş :D o kodlar ne kodu acaba bilen var mı?

///______________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    bunu tanıyorum. hackeriz.com da GolGe boyle bi yazı yazmıştı foruma bununla baya bi tartışmıştık.Sonra siteden attı beni konuştuk hata yaptığını söyledi yazmak istediğ "bu şekilde siz yapabilrsiniz" olucakmış ama doğru kelimeleri kullanadığı için şifreler ona gidiordu.Sonra barışmıştık  o geldi aklıma anlatayım dedim.

http://yigitdemirag.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Hite bak sımdı hite:D msn hack amkoym.. tam bir lamer işi:D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek
    ne güsel isimmiş .E-Mail Banglama
    DIKŞsssIN DIKŞssIN  aha adamın emailini öldürdüm

Selam ve dua ile...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

vegapc bunu yazdı:
    -----------------------------
    ne güsel isimmiş .E-Mail Banglama
    DIKŞsssIN DIKŞssIN  aha adamın emailini öldürdüm

yoruma bak akşam akşam öldürdün beni 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek
      msn çalma işi.çalınca yada çaldırınca ne olcakki yenisini alırısın olur biter.

Temel adalettir .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek
    ne isterler bu msn den herkes bi yol tutmuş ben hackerim msn hackerim
    kimisi fake mail atar kimisi sabaha kadar uyumaz hatunculuk oynar kimisi gizli soru-cevap dener
    kimisi şifre tahmin etmeye çalışısır aq

daha heç duymadım görmedim forumlarda icq hack die hep msn hep msn

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkgod
    darkgod's avatar
    Erkek
    lamer işi olduğuna katılıyorum ama sewdiim kızın msn adresini wermeyen o.ç nin kini hacklerim

Come gather "round Hardy men of the steppes And listen to my tale Of heroes bold and friendships fast And the Tyrant of Icewind Dale Of a band of friends By trick or by deed Bred legends for the bard The baneful pride of one poor wretch And the horror of the Crystal Shard
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

msn heykte guzel ısmıs canım... bende denıcem  hemen hah :D

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    5u13Ym4n bunu yazdı:

yuh diom süleyman :|

25 Kasim 2007

25/11/2007 12:37:26

aras1ndaki 7 fark1 bulunuz :|

Boş İşler Uzmanı..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı:
    5u13Ym4n bunu yazdı:

yuh diom süleyman :|

25 Kasim 2007

25/11/2007 12:37:26

aras1ndaki 7 fark1 bulunuz :|

hönk :|  anasayfadaydı amk. :s yada ben yanlıs gorudm yada ole bsı ama cok emınım anasayfadan yazdgma :s

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 10397 Toplam Mesaj: 36