folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bir Vatanseverin Hikayesi [Serdar Ortaç]

Bir Vatanseverin Hikayesi [Serdar Ortaç]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

RootB bunu yazdı:
    -----------------------------

HolySeclorum bunu yazdı:

Sedar Ortaç'ı sevmem,vatansever mi değilmi bilmem. Ama Ahmet Kaya'nın vatansız olduğunu bilirim...

Tartışma yaratmak için yazmadığını umarak susuyorum.

Serdar Ortaç da ödlek bir piçin tekidir.

@HaYVaN , tebrik ederim ayrıca seni. Bayramın da kutlu olsun.

@HolySecLorum , http://www.youtube.com/watch?v=LnhVfdrVSXs&NR=1 al bunu izle öğren

Senin de izleyip öğrenmen gereken çok şey var. Serdar Ortaç'ın ne olduğunu bilmiyorum ama ötekisinin tipik bir o.ç olduğunun farkındayım. Bunun için al şunu izle ya da bunu yap demeyeceğim, adam gibi tartışmak istiyorsanız adam gibi şeylerle gelin, yok o ona kış demiş, yok o onun tavuğunu kovalamış, vs. saçma sapan vidyolarla değil. Kürtü - Türkü birbirine düşman yapan yine bunun gibi o.ç lerdir. Lafla barış sağlamaya çalışanları çok gördük, aynı ağızdan çıkan lafların Apo'yu (Diğer o.ç) özlemesinide.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

CaNNi bunu yazdı:

sokim a. kayaya

başka kıyaslayacak adammı bulamadın memo :F

Seviyorum deyip şarkılarını dinlemiyo muydun lan sen fiko :D Ben nefret ediyorum sesinden ak :D Ama konu ahmet kaya değil ha oku bak serdar ortaç odaklı daha çok. Hatta serdar ortaçta değil. "Memleketi seviyorum diyen yalancılara" odaklı konu.

Yarası olanda gocunuyor :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailca
    ismailca's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

ismailca bunu yazdı:

senin gibi paso edit yapmıyorum yazdıklarıma geç onu bi kere .. anlamamakta direniyorsun ben sana hayranısın demişim gibi lafı çevirme hala dansözlük peşindesin. vatanın burada kurtarılacağına inanacak kadar senin gibi safta değilim ayrıca.. biliyorsuz senin diyarbakır düşünceni mrk etme geçmişte yediğin banlardan örnekleride vardı pek çok kişide bilir..

Herkes memleketini sever :)

Ama memleket sevgisiyle bunun ne alakası var onu anlamadım.

Ha ısrarla savunuyorum konu ahmet kaya değil. Ahmet kayanın yerine apo olsun. Benim savunduğum şey serdar ortacın haksız olduğu. Bunu proyada açıkladım postta. Ama senin yaşın küçük herhalde anlayamıyorsun, ya da anlama yeteneğinde bir kıtlık var..

işine gelmediği için sen anlamıyorsun mantıklı cevabın yok yazıklarıma :) neyse burada noktalayım. işimede gelmediği için anlamıyorum diyelim peki. aklı başında olan bu konuyu okuyan herkesin anlayacağına eminim. gün olur devran döner ben sana bunu bir gün muhakak yine bir konuda hatırlatırım.

Yakarız Bu Gezegeni...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

ismailca bunu yazdı:

işine gelmediği için sen anlamıyorsun mantıklı cevabın yok yazıklarıma :) neyse burada noktalayım. işimede gelmediği için anlamıyorum diyelim peki. aklı başında olan bu konuyu okuyan herkesin anlayacağına eminim. gün olur devran döner ben sana bunu bir gün muhakak yine bir konuda hatırlatırım.

Canım ben anladığımı anladım da senin jetonun herhalde yeni düştü anlamsızca savunmaya geçiyorsun :) Kendine cici bak bol bol oku, okumak iyidir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

CaNNi bunu yazdı:

sokim a. kayaya

Seviyorum deyip şarkılarını dinlemiyo muydun lan sen fiko :D Ben nefret ediyorum sesinden ak :D Ama konu ahmet kaya değil ha oku bak serdar ortaç odaklı daha çok. Hatta serdar ortaçta değil. "Memleketi seviyorum diyen yalancılara" odaklı konu.

memo ses ayrı vatanseverlik ayrı. vatanseverliğini ilan etmiş birinden bahsediyoruz. adam ya gider ya gitmez orası onun bileceği iş. herkesin düşünceleri farklı. yol yordamı farklı. adam askerliğini yapmadı die hain demek yanlış.

çoğu vatanseverim diye geçinenlerden daha vatansever belkide serdar ortaç.

iki foroğrafla bi mahkemeyle adamı hain etmek yakışmaz.

sokim a.kayaya. türkçe müziklerini dinliyorum o adamın. kürtçe müziğine ihtiyaç duymuyorum. sanırım anlamışsındır.

serdar ortaça gelene kadar vatanseverim diyip kısa dönem askerlik yapanları sorgulayın ilk önce dostum.

ayrıca yaram yok amk :F sokim kim naparsa yapsın banane :F

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

Ben şunu bilir şunu söylerim.Başbakan bile kıvırıyor HaYVaN kıvırmış ne olacak.Ahmet KAYA'yı sevmiyorum diyen Kürt kıvırıyor demektir.%98'i hayrandır sever ama ne hikmetse ne zaman konu açılsa çok iyi milliyetçi bilmem ne arkadaşım var bütün Kürtler böyle değil deniyor.

Apo - PKK - Kürt - Ahmet Kaya - Güneydoğu - DTP

Bu kavramların hepsinin birbirine paralel geçtiğini kabul etmeyip o %2'lik kesimi ağzına alıp çiklet gibi çiğneyenler önce kendi kendilerine yalan söylemekten vazgeçsin sonra yorum yapsın.

Aslında 1975-1995 arası Güneydoğu'nun herhangi bir köyünde yaşayan adamın sevmiyorum demesi anormal olur.En az o dönem orda yaşamamış insanların bu konuda yorum yapması kadar hem de...

Kardeşim beni geçtim kendini kandırmaktan utanmıyor musun?

Ak Parti siyasi taktik gereği bunu ayrı konular olarak işlemeye çalışıyor ama dile getirmenin yolunu zamana bırakmayı tercih ediyor.

Yalan yalan nereye u.an...

Ha ben Kürt'üm böyle bilirim,böyle sööylerim.Bunlar kişisel düşüncelerimdir.Küfürle yorum yapan kişi adam yerine konulup muhattap alınacağını sanmasın...

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

RuzgaR bunu yazdı:

Ben şunu bilir şunu söylerim.Başbakan bile kıvırıyor HaYVaN kıvırmış ne olacak.Ahmet KAYA'yı sevmiyorum diyen Kürt kıvırıyor demektir.%98'i hayrandır sever ama ne hikmetse ne zaman konu açılsa çok iyi milliyetçi bilmem ne arkadaşım var bütün Kürtler böyle değil deniyor.

Bu kavramların hepsinin birbirine paralel geçtiğini kabul etmeyip o %2'lik kesimi ağzına alıp çiklet gibi çiğneyenler önce kendi kendilerine yalan söylemekten vazgeçsin sonra yorum yapsın.

Aslında 1975-1995 arası Güneydoğu'nun herhangi bir köyünde yaşayan adamın sevmiyorum demesi anormal olur.En az o dönem orda yaşamamış insanların bu konuda yorum yapması kadar hem de...

Ak Parti siyasi taktik gereği bunu ayrı konular olarak işlemeye çalışıyor ama dile getirmenin yolunu zamana bırakmayı tercih ediyor.

Ha ben Kürt'üm böyle bilirim,böyle sööylerim.Bunlar kişisel düşüncelerimdir.Küfürle yorum yapan kişi adam yerine konulup muhattap alınacağını sanmasın...

Hocam haklısın ama; bilmediğin şey benim kürt olmadığım :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

RuzgaR bunu yazdı:

Hocam haklısın ama; bilmediğin şey benim kürt olmadığım :)

Kusura bakma yanlış varsayımda bulunmuşum ama kalın yerleri seni baz alarak genele söyledim.Bireysel algılama.

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

CaNNi bunu yazdı:

HaYVaN bunu yazdı:

CaNNi bunu yazdı:

sokim a. kayaya

memo ses ayrı vatanseverlik ayrı. vatanseverliğini ilan etmiş birinden bahsediyoruz. adam ya gider ya gitmez orası onun bileceği iş. herkesin düşünceleri farklı. yol yordamı farklı. adam askerliğini yapmadı die hain demek yanlış.

çoğu vatanseverim diye geçinenlerden daha vatansever belkide serdar ortaç.

iki foroğrafla bi mahkemeyle adamı hain etmek yakışmaz.

< ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/">

sokim a.kayaya. türkçe müziklerini dinliyorum o adamın. kürtçe müziğine ihtiyaç duymuyorum. sanırım anlamışsındır.

serdar ortaça gelene kadar vatanseverim diyip kısa dönem askerlik yapanları sorgulayın ilk önce dostum.

ayrıca yaram yok amk :F sokim kim naparsa yapsın banane :F

koçum sana tahribat desteksiz atma ve mantıksız sallama madalyası vermek lazım.

Diyorsun ki vatanseverliğini ilan etmiş adam ! gider gitmez onun bileceği iş ! diyorsun.

Ama alt satırda kısa dönem yapanlardan rahatsız oluyorsun ? Çıkar dilinin altındaki baklayı ?

Adam askerliğini yapmadı diye hain demek yanlış ! Bu cümleyi kurdun ya sana ne desem artık boş.

Türk geleneklerinde askere gitmeyenlere kız verilmez.Herhangi bir mazereti yoksa askerden kaçanlar = vatan haini. Savunmaya kalkanlar yerin dibine girerler.

Vicdani redci ise bu serdar ortaç yamuğu o zaman nasıl vatansever oluyor pkk ya söve söve.Bu çok suratlı kişileri duygusal olarak savunmak en başta kendimizde çelişki yaratır...

Neyi ne için savunduğumuza dikkat edelim...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

ahmet kayanın sıfatına babam tükürsün amk :S

Konuya bak :D apoyu özlemiş bir piççç!!!in haklı olduğunu savunan bir teori.

Şimdi ben ahmet kayacı değilim diyeceksin ama bir tarafın haksız olduğunu savunmak diğer tarafın haklı olduğuna inanmaktır.

işte o zaman bsg hacı amerika seni bekler.. özgürlükler şehri :F 

...
Toplam Hit: 15162 Toplam Mesaj: 90