folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bir Vatanseverin Hikayesi [Serdar Ortaç]

Bir Vatanseverin Hikayesi [Serdar Ortaç]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Bandit bunu yazdı:
    -----------------------------

HoLyCat bunu yazdı:
    < < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> em>

GokYeleliBozkurt bunu yazdı:

aynı olayı şimdi yapsn yine geçen seferki olduğu gibi tv başında ayakta alkışlarım serdar ortaçı.askerlikten kaçma gibi bir durumu yok tamamen iftira adamın gözleri ileri derecede görmüyor bazen gözlük ile bazende optik lensleriyle takılıyor. o.çmet kayayı ne kadar çok seven varmış forumda :)  serdar ortaç kastamonulu ve sanatçılar arasında nadirdir milliyetçiliğiyle.

:))) vay a.q  Gozleri bozukmuşta optik lensmişde rus israil manitaları yanında gezdirirken Gozleri nedense iyi goruyor ...magazin programlarında iyi hava atiyor .. dün Kürtçe sarkı soyleyen e catal atan LAVUK geçen kısa zamanda ibo piçi ile kürtçe Halay cekiyor... kısaca Ahmet inde Serdar ın 77 sulalesinin a.q Bana Faydası olmayan Kilisenin papazınıda .... kısaca Benim icin Bana Bu ulkeye Faydası olmayan Zararı olan türk kürt Alevi Cerkez Her ne olursa olsun VaTaN Hainidir.... bundan otesi yoktur.. 

peki senin bu ülkeye ne gibi bir faydan var ?

suan bi faydam yok çalışıyorsam kazanıyorsam bu ulke benden vergi alıyorsa vatanımı seviyorsam bu bana yeter paşa gibi 15 ay kutsal gorevimi yapmışsam benden mutlusu yok .. peki o serefsizlerin bu ulkeye ne faydası var ? Vergi kaçırmak desen onlarda gozlerim gormuyor ben askerlik yapamam diyipte karı gibi aglayan onlar Askerlik yapan bilir.. Gen Gencler Geliyor gorevini yapmaya ailesi yok durumu yok Yeri geliyor parası yok izmarit topluyor.. birtanesi Vardı bir gozu gormuyordu yalan soyleyerek 15 ay askerlik yaptı Vatan aşkının ugruna Bana gelmişsin onunla bununla yatan magazinlere poz veren SEREFSİZ leri koruma .. onlardan farkın kalmaz..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adana01
    adana01's avatar
    Erkek

bu konuya bazı yorum yapanların şaka yaptığını düşünüyorum serdar ortaç askerden nasıl kaçıyormuş olayın aslı neymiş bilen yokken ona direk vatan haini diyolar açık açık apoyu+pkk yı destekleyen adamı nerdeyse halk kahramanı ilan edecekler serdar ortaç nasıl askerden kaçıyomuş bileniniz varmı herkes asker kaçağı diyor tsk eşşek değilya adamın bi geçerli sebebi vardır zaar yoksa yaka paça götürürler d,ye düşünüyorum neyse kimsenin  avukatlığını yapmak niyetinde değilim onu geçelim  salla  serdarı

bazı arkadaşlar serdar ortaçın türk ve kürtleri birbirine düşürdüğünü söylüyor sen neymişsin be serdar ülkemizi karıştırmak için diğer ülkerlerin bişe yapmasına gerek yokmuş demek sen yapabiliyomuşsun  hayret doğrusu

ahmet kaya ve onun düşüncesindekiler çıkıp kürdüm diye tutturuyor birileri  tamam kardeş sen kürtsün dediğinde vay efendim bana kürt dediler ayrımcılık yapıyolar diye faşist damgası vuruyolar

bu arada bi arkadaş demiş serdar ortaç o kadar kumar oynicağına kimsesizlere falan yardım etseydi yav o ahmet kayanın ücretsiz konserlerine çıktığı şerefsiz pkklılar kaç kişiyi kimsesiz bıraktı o zaman ahmet kayada keşke pkk nın konserlerine ücretsiz çıkacağına kimsesizlerin konserine çıkaydı

başka bi arkadaşın dediğine koptum zaten doğuya yatırım yokmuş kardeş sana cevap yazacak bişe  bulamıyorum gidip görmemeiş olsam inanacam bu arada abim işsiz dağamı çıksa ne yapsa ya bizim mahallede 99 senesimiydi neydi yıolları deştiler hala yapmadılar heryer çamur oluyo en ufak yağmurda hani biz yapmaya gelenleride kurşunlamadık ne yapsak acaba

birde ahmet kayanın anayasamızın 66. maddesinden haberi varmıydı acaba ya

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:

Bandit bunu yazdı:

HoLyCat bunu yazdı:

aynı olayı şimdi yapsn yine geçen seferki olduğu gibi tv başında ayakta alkışlarım serdar ortaçı.askerlikten kaçma gibi bir durumu yok tamamen iftira adamın gözleri ileri derecede görmüyor bazen gözlük ile bazende optik lensleriyle takılıyor. o.çmet kayayı ne kadar çok seven varmış forumda :)  serdar ortaç kastamonulu ve sanatçılar arasında nadirdir milliyetçiliğiyle.

:))) vay a.q  Gozleri bozukmuşta optik lensmişde rus israil manitaları yanında gezdirirken Gozleri nedense iyi goruyor ...magazin programlarında iyi hava atiyor .. dün Kürtçe sarkı soyleyen e catal atan LAVUK geçen kısa zamanda ibo piçi ile kürtçe Halay cekiyor... kısaca Ahmet inde Serdar ın 77 sulalesinin a.q Bana Faydası olmayan Kilisenin papazınıda .... kısaca Benim icin Bana Bu ulkeye Faydası olmayan Zararı olan türk kürt Alevi Cerkez Her ne olursa olsun VaTaN Hainidir.... bundan otesi yoktur.. 

suan bi faydam yok çalışıyorsam kazanıyorsam bu ulke benden vergi alıyorsa vatanımı seviyorsam bu bana yeter paşa gibi 15 ay kutsal gorevimi yapmışsam benden mutlusu yok .. peki o serefsizlerin bu ulkeye ne faydası var ? Vergi kaçırmak desen onlarda gozlerim gormuyor ben askerlik yapamam diyipte karı gibi aglayan onlar Askerlik yapan bilir.. Gen Gencler Geliyor gorevini yapmaya ailesi yok durumu yok Yeri geliyor parası yok izmarit topluyor.. birtanesi Vardı bir gozu gormuyordu yalan soyleyerek 15 ay askerlik yaptı Vatan aşkının ugruna Bana gelmişsin onunla bununla yatan magazinlere poz veren SEREFSİZ leri koruma .. onlardan farkın kalmaz..

seninde onlardan bi farkın yokmuş zaten merak etme... çok güzel fayda vermişsin bu ülkeye tebrik ediyorum(alkış)

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Bandit bunu yazdı:

HoLyCat bunu yazdı:

Ban < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> dit bunu yazdı:

HoLyCat bunu yazdı:

seninde onlardan bi farkın yokmuş zaten merak etme... çok güzel fayda vermişsin bu ülkeye tebrik ediyorum(alkış)

daha Fazlasını yaptıgına inaniyorsan buyur yap gorelim.. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

senin gibi oturup ta sırf kendi mutluluğumu düşünmüyorum ve orda burdada sanki vatana çok yararlı biriymiş gibide konuşmuyorum... ahkam kesmeyi bırakıp artık konuyu terket bence :)

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Bandit bunu yazdı:
    < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/">

senin gibi oturup ta sırf kendi mutluluğumu düşünmüyorum ve orda burdada sanki v < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> atana çok yararlı biriymiş gibide konuşmuyorum... ahkam kesmeyi bırakıp artık konuyu terket bence :)

bugun tatil oturur icimdekileri dokerim .. buna ne sen nede baskası karar veremez .. Sen kimsinki konuyu Terk et diyorsun... sana bu hakkı kim veriyor .. kişiligin ortada .. +++ kendi mutlulugunu düsünüyorsun yazmışsın ama klavye Basında baya ilerlemişsin muneccimisin nesin :)) bir ara geleyim Fal bak... Zaten Faydan olsa 5 kurusşuk kopekleri Savunmazsın :)) neyse Bak Dalgana  Ben eglenmeme bakayım :))) 

edit: Fasulyelerde kendini nimetten Saymaya Başlamış :)) Vay halimizee... 

edit2 : yola cıkıyorum istedigin kadar kas 11 saat yokum :)) kendi Capında ona buna hesap sormaya calış senin faydan nedir ne yaparsın diye :))))

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

vayhayvanvay bunu yazdı:

askerden kaçmakla vatanı sevmemek arasında bi bağlantı yok mu yani ?

senin bu sorunu bi yere bağlayamadım biraz yalın ve sade Türkçe konuşmaya çalışmalısın çünkü senden başka hiç kimse ne sorduğunu anlamadı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:

Bandit bunu yazdı:
    < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/">

senin gibi oturup ta sırf kendi mutluluğumu düşünmüyorum ve orda burdada sanki v < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> atana çok yararlı biriymiş gibide konuşmuyorum... ahkam kesmeyi bırakıp artık konuyu terket bence :)

bugun tatil oturur icimdekileri dokerim .. buna ne sen nede baskası karar veremez .. Sen kimsinki konuyu Terk et diyorsun... sana bu hakkı kim veriyor .. kişiligin ortada .. +++ kendi mutlulugunu düsünüyorsun yazmışsın ama klavye Basında baya ilerlemişsin muneccimisin nesin :)) bir ara geleyim Fal bak... Zaten Faydan olsa 5 kurusşuk kopekleri Savunmazsın :)) neyse Bak Dalgana  Ben eglenmeme bakayım :))) 

edit: Fasulyelerde kendini nimetten Saymaya Başlamış :)) Vay halimizee... 

edit2 : yola cıkıyorum istedigin kadar kas 11 saat yokum :)) kendi Capında ona buna hesap sormaya calış senin faydan nedir ne yaparsın diye :))))

arkandan su dökmemi istermisin ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Yavaş gidin kaportayı çizdirirsiniz.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 15160 Toplam Mesaj: 90