folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayar Güvenliği - Backdoorlar
linefolder Bir Yerlerin Şifreleri Yine Çalınmış Dikkat EdinBir Yerlerin Şifreleri Yine Çalınmış Dikkat Edin

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  syklops
  syklops's avatar
  Kayıt Tarihi: 06/Mayıs/2007
  Erkek

  Hacılar, selam yine bir yerlerin datası patlamış, az önce bana mail geldi, klasik senin porno sitelere bakarken videonu çektim tarzında, lakin bu sefer mailin içinde şifrem var. Kullandığım şifre hemen hemen bir çok yerde kullandığım bir şifre, genellikle basit şifre istemeyen yerlerde kullandığım şifreydi. O yüzden neresi patlamış bilmiyorum. Hoş uzun zamandır webcam'de bant yapıştırılı ama yine de şifreler patlamış... Dikkat edin. 

 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  zalimadam
  zalimadam's avatar
  Kayıt Tarihi: 08/Şubat/2011
  Erkek

  nedendir bilmem bu sapıklar tehdit edenler beni her ay mutlaka buluyor.

  akla hayale gelmicek tehditler ediyorlar. bende önce korkmuş gibi yapıp malum yerlerimin fotoğraflarını çekip atıyorum. 

  o çocukları benden ekmek çıkmayacığı bilince direk engelliyorlar.

  yok bana gösterdiğini internete atıp dünyaya rezil edecem filan diyorlar. bende diyorumki iyice göster canlı yayında benim görüntülerimi . bu beni mutlu eder . bedavadan reklam yaparım diyorum.

  en son bıkıp engelliyorlar. aynı şekilde bir ara iş bankasından arıyorum diyip bilgilerimi istemiştiler. konu özel numara verip whatsaptan karşılıklı sapık videolar atmaya kadar gitti.

  ama derslerini iyi çalışmışlardı. ne dediysem yemediler. sapığım karşılıklı ifşa atacaz tuzağına düşmediler. B planı olarak swingerim gizliyim dedim mecburen. onuda yemediler.

  yeseydiler. büyük bir kredi kart dolandırıcılarını fişa edecektim. polise haber etmek üzereyken buluşmadan vazgeçtiler. engellediler.

  bu o çocuklarıyla sağlam uğraşıyorum bir ara . ama ne enerjim kaldı nede vaktim.  işten eve evden işe giden dar gelirli birim artık.

   

  zalimadam tarafından 10/Nis/20 09:05 tarihinde düzenlenmiştir

 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  baracuda81
  baracuda81's avatar
  Kayıt Tarihi: 28/Aralık/2009
  Erkek

  Geçende mail adresimi malezya ip den açılmaya çalıştı diye uyarı geldi. Giriş yapamamışlar. Mail şifremle site şifrelerini farklı yaparım hep

 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  MaviGozluDev
  MaviGozluDev's avatar
  Kayıt Tarihi: 05/Eylül/2005
  Erkek

  bana da ilk kez gelmiş dün ama baya eskiden kullandığım bir şifre ile gelmiş, muhtemelen artık kullanmadığım bir siteyi patlatmışlar.


  .
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  DoubleExpress
  DoubleExpress's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 04/Mart/2020
  Erkek

  Mail patlaması yasamak istemiyorsanız size gelen mailde bir link varsa o linki tiklamayin. Twitterde kuran uygulaması yapmış ta biri bana DM attı kardesim dedi Allah rızası için benim bu yapmış olduğum uygulamayı indirip iyice ayetleri okumayı istermisin dedi.bense  hay hay dedim Dinimiz bu din Kitabimiz kuran dedim.indirip izlemezmiyim dedim hatta kardeşim senin reklamınida yapacam dedim.linki tikladim google play  storeden ilgili kuran uygulamasını indirdim hatta adamın twitterde reklamını bile yaptım.ertesi günü twitteri kontrol ettim terör yanlısı Piriştina adına twitter hesabimdan  twit atıldığını görünce sok oldum. Hemen sifremi degistirdim. Telefona yeniden format çektim.allahsiz namussuzlar dini dolandırıcılığa alet ediyor.bu yüzden Allahsiz oldum. :))Allaha kitaba artik inanmıyorum.


  Atın Ölümü Arpadan Olsun
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  RitmFarbRacourci
  RitmFarbRacourci's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Mart/2008
  Erkek

  Bütün şifrelerim farklı.  

   

  Ula @ZAlimAdam ^^`

  ~@~

  @DoubleExpress ^^D` Din'i alet mi ediyorlar. Kitap'a da inanmıyormusun. 

  ~@~

  bre @YolBulucu ^^` ^^De

   

  RitmFarbRacourci tarafından 10/Nis/20 12:42 tarihinde düzenlenmiştir

  I'şıkY'ılı;^^/`) RnSySyÇz.RtNsTkMp CnptMp Przdi^^' 8LkUznKsa9LkDur Yngç,Zdic,Oğlk DyfrmAkcğrGrtlkYnkDlDşlrDdklr SyGyT yaeyouhmn 2Çlls,WthR'WthotY Plstiste Dzgn4Yzlü dK.Y.Z.N AstrnmclVisblTru,HrznCrcle NautclAlmnc AltirVga-Plris-Cplla,Procryon SirsOrinBttlguseAldbrn-HmlMrch-CssOpea Prsek CnpyStll.FlyByWre HeMoSi^^` MAtv^^` mLAT Lntirn Prallks,x SgittlAxilCronl S,P,KMg,Mn.Zn,Sn. G'dWllHnting(f). SkyVw. 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor vTol,sTol Elvtor,Ailron(Rll'ng),Rudder(Yw'ng) TrflrVArsİlşklr RudyFernandez Celestial (-)+.(/)*,~ v,x. ZminŞkil AC/DC,H'll'sBlls ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  yolbulucu
  yolbulucu's avatar
  Kayıt Tarihi: 06/Nisan/2007
  Homo

  şifrelerinizin içine siteyle ilgili bişey eklerseniz böyle durumlarda sıkıntı çekmezsiniz 

  atıyorum hep hatırlamak istediğiniz şifre: 2424555 olsun, tahribatta 2424555_tbt, facebookta 2424555_fbk falan yazın. patlarsa kim patlamış anlarsınız ve bi sitedeki şifrenizi bulan adam diğer sitelerde hesabınıza giremez


  Erkek olursa Esat Oktay, kız olursa Sabiha Gökçen
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  DoubleExpress
  DoubleExpress's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 04/Mart/2020
  Erkek
  RitmFarbRacourci bunu yazdı

  Bütün şifrelerim farklı.  

   

  Ula @ZAlimAdam ^^`

  ~@~

  @DoubleExpress ^^D` Din'i alet mi ediyorlar. Kitap'a da inanmıyormusun. 

  ~@~

  bre @YolBulucu ^^` ^^De

   

  İnanıyorum inanmazmiyim. Biryanim Allahsiz olmuş bir yanımda Allaha inanan olmuş.Kitaba ınanmazmiyim.bunlar yüzünden Allahsiz oldum. :))


  Atın Ölümü Arpadan Olsun
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  shivo
  shivo's avatar
  Kayıt Tarihi: 06/Haziran/2008
  Erkek
  yolbulucu bunu yazdı

  şifrelerinizin içine siteyle ilgili bişey eklerseniz böyle durumlarda sıkıntı çekmezsiniz 

  atıyorum hep hatırlamak istediğiniz şifre: 2424555 olsun, tahribatta 2424555_tbt, facebookta 2424555_fbk falan yazın. patlarsa kim patlamış anlarsınız ve bi sitedeki şifrenizi bulan adam diğer sitelerde hesabınıza giremez

  hocam bu mantık iyi de, aynı numarayla aynı maille gidip twitterda instada _twt _twtt _ins _inst diye denerler insanlar sondaki kısaltmayı anlamışlar ise (ki anlamamak çok zor değil :) ) baştaki numarayı da değiştirmek gerekli :)

 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  esinti
  esinti's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Ağustos/2015
  Erkek

  Bana neden gelmiyor bu mailler.

  Nerelerde takılıyorsanız artık :)

 11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Nomm
  Nomm's avatar
  Kayıt Tarihi: 08/Eylül/2012
  Erkek

  Jerry Baghdoyan <fwhcorinnerjo@outlook.com>

   

  Böyle bir kişiden dün akşam bir mesaj geldi, hotmailime.. tbt şifrem de aynı :D

   

  ******** - 𝐨𝐧𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐭𝐢𝐜𝐮𝐥𝐚𝐫 𝐚𝐦𝐨𝐧𝐠 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐨𝐰𝐧 𝐚𝐜𝐜𝐨𝐮𝐧𝐭 𝐝𝐞𝐭𝐚𝐢𝐥𝐬.

  𝐂𝐞𝐫𝐭𝐚𝐢𝐧𝐥𝐲, 𝐧𝐨𝐭 𝐭𝐨𝐨 𝐦𝐞𝐫𝐞𝐥𝐲 𝐖𝐞 𝐩𝐨𝐬𝐬𝐞𝐬𝐬 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐩𝐞𝐫𝐬𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐬𝐞𝐜𝐮𝐫𝐢𝐭𝐲 𝐩𝐚𝐬𝐬𝐰𝐨𝐫𝐝𝐬, 𝐲𝐞𝐭 , 𝐚𝐥𝐬𝐨 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐨𝐰𝐧 𝐖𝐡𝐨𝐥𝐞 𝐯𝐢𝐝𝐞𝐨 𝐜𝐥𝐢𝐩 𝐩𝐚𝐫𝐭𝐢𝐜𝐢𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠 𝐢𝐧 𝐫𝐚𝐮𝐧𝐜𝐡𝐲 𝐦𝐚𝐭𝐭𝐞𝐫𝐬 𝐰𝐡𝐢𝐥𝐬𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐚𝐜𝐜𝐞𝐬𝐬𝐞𝐝 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐩𝐨𝐫𝐧𝐨𝐠𝐫𝐚𝐩𝐡𝐲 𝐰𝐞𝐛 𝐬𝐢𝐭𝐞 (𝐲𝐨𝐮 𝐤𝐧𝐨𝐰 𝐰𝐡𝐢𝐜𝐡 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐚𝐛𝐥𝐲 𝟏 𝐥𝐨𝐥)

  𝐈𝐟 𝐩𝐞𝐫𝐡𝐚𝐩𝐬 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐭𝐡𝐢𝐧𝐤 𝐈'𝐦 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐛𝐥𝐮𝐟𝐟𝐢𝐧𝐠, 𝐫𝐞𝐩𝐥𝐲 𝐏𝐫𝐨𝐨𝐟 𝐚𝐧𝐝 𝐜𝐨𝐧𝐬𝐞𝐪𝐮𝐞𝐧𝐭𝐥𝐲 𝐈'𝐥𝐥 𝐠𝐨 𝐚𝐡𝐞𝐚𝐝 𝐚𝐧𝐝 𝐛𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐭𝐢𝐜𝐮𝐥𝐚𝐫𝐥𝐲 𝐝𝐢𝐬𝐭𝐫𝐢𝐛𝐮𝐭𝐢𝐧𝐠 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐥𝐨𝐯𝐞𝐥𝐲 𝐯𝐢𝐬𝐮𝐚𝐥 𝐭𝐨 𝟐𝟎 𝐚𝐬𝐬𝐨𝐜𝐢𝐚𝐭𝐞𝐝 𝐰𝐢𝐭𝐡 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐜𝐮𝐫𝐫𝐞𝐧𝐭 𝐫𝐚𝐧𝐝𝐨𝐦 𝐜𝐨𝐧𝐭𝐚𝐜𝐭𝐬 (𝐢𝐧𝐝𝐞𝐞𝐝, 𝐈 𝐚𝐬 𝐰𝐞𝐥𝐥 𝐩𝐨𝐬𝐬𝐞𝐬𝐬 𝐚𝐜𝐜𝐞𝐬𝐬𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐭𝐨𝐰𝐚𝐫𝐝𝐬 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐬𝐨𝐜𝐢𝐚𝐥 𝐧𝐞𝐭𝐰𝐨𝐫𝐤𝐬 𝐢𝐧 𝐚𝐝𝐝𝐢𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐭𝐨 𝐩𝐡𝐨𝐧𝐞 𝐜𝐨𝐧𝐭𝐚𝐜𝐭𝐬)

  𝐈 𝐬𝐢𝐦𝐩𝐥𝐲 𝐰𝐢𝐥𝐥 𝐧𝐨𝐭 𝐭𝐡𝐫𝐨𝐰 𝐚𝐰𝐚𝐲 𝐦𝐲 𝐩𝐞𝐫𝐬𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐢𝐦𝐩𝐨𝐫𝐭𝐚𝐧𝐭 𝐭𝐢𝐦𝐞 𝐰𝐢𝐭𝐡 𝐞𝐱𝐩𝐥𝐚𝐢𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐡𝐨𝐰 𝐈 𝐜𝐮𝐫𝐫𝐞𝐧𝐭𝐥𝐲 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐭𝐡𝐢𝐬 𝐩𝐚𝐫𝐭𝐢𝐜𝐮𝐥𝐚𝐫 𝐝𝐚𝐭𝐚 𝐚𝐛𝐨𝐮𝐭 𝐲𝐨𝐮. 𝐂𝐮𝐫𝐫𝐞𝐧𝐭𝐥𝐲 𝐡𝐞𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠 𝐭𝐨 𝐭𝐡𝐞 𝐚𝐜𝐭𝐮𝐚𝐥 𝐯𝐢𝐭𝐚𝐥 𝐩𝐚𝐫𝐭.

  𝐖𝐡𝐚𝐭 𝐩𝐫𝐞𝐜𝐢𝐬𝐞𝐥𝐲 𝐚𝐫𝐞 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐦𝐚𝐢𝐧 𝐩𝐨𝐬𝐬𝐢𝐛𝐥𝐞 𝐜𝐡𝐨𝐢𝐜𝐞𝐬?

  𝟏. 𝐓𝐡𝐢𝐧𝐤 𝐭𝐡𝐢𝐬 𝐢𝐬 𝐚𝐜𝐭𝐮𝐚𝐥𝐥𝐲 𝐞𝐦𝐚𝐢𝐥 𝐜𝐚𝐧 𝐛𝐞 𝐛𝐥𝐮𝐟𝐟 𝐚𝐧𝐝 𝐭𝐡𝐞𝐧 𝐝𝐞𝐥𝐞𝐭𝐞
  𝟐. 𝐑𝐞𝐬𝐩𝐨𝐧𝐝 𝐩𝐫𝐨𝐨𝐟

  𝐖𝐡𝐢𝐜𝐡 𝐢𝐧 𝐭𝐮𝐫𝐧 𝐰𝐢𝐥𝐥 𝐜𝐞𝐫𝐭𝐚𝐢𝐧𝐥𝐲 𝐜𝐨𝐧𝐬𝐞𝐪𝐮𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐰𝐢𝐭𝐡 𝐬𝐨𝐥𝐞𝐥𝐲 𝐨𝐧𝐞 𝐰𝐚𝐲. 𝐘𝐨𝐮𝐫 𝐩𝐥𝐚𝐲𝐭𝐢𝐦𝐞 𝐯𝐢𝐝𝐞𝐨 𝐟𝐨𝐨𝐭𝐚𝐠𝐞 𝐛𝐞𝐢𝐧𝐠 𝐬𝐡𝐨𝐰𝐞𝐝 𝐭𝐨 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐜𝐮𝐫𝐫𝐞𝐧𝐭 𝐜𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬.

  𝐕𝐢𝐬𝐮𝐚𝐥𝐢𝐳𝐞 𝐡𝐨𝐰 𝐰𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐰𝐢𝐥𝐥 𝐢𝐧𝐟𝐥𝐮𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐜𝐮𝐫𝐫𝐞𝐧𝐭 𝐫𝐞𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬𝐡𝐢𝐩 𝐰𝐢𝐭𝐡 𝐞𝐯𝐞𝐫𝐲𝐨𝐧𝐞 𝐲𝐨𝐮 𝐫𝐞𝐜𝐨𝐠𝐧𝐢𝐬𝐞?

  𝐎𝐧 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐭𝐡𝐞𝐫 𝐡𝐚𝐧𝐝, 𝐤𝐞𝐞𝐩 𝐢𝐧 𝐦𝐢𝐧𝐝 𝐭𝐡𝐢𝐬 𝐝𝐨𝐞𝐬 𝐧𝐨𝐭 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐠𝐨𝐭 𝐭𝐨 𝐛𝐞 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐦𝐞𝐚𝐧𝐬. 𝐈 𝐩𝐫𝐞𝐟𝐞𝐫 𝐭𝐨 𝐩𝐫𝐨𝐯𝐢𝐝𝐞 𝐲𝐨𝐮 𝐚 𝐠𝐨𝐨𝐝 𝐬𝐨𝐥𝐢𝐝 𝐭𝐡𝐢𝐫𝐝 𝐨𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧.

  𝟑. 𝐏𝐚𝐲 𝐮𝐩 𝐦𝐞 𝐩𝐞𝐫𝐬𝐨𝐧𝐚𝐥𝐥𝐲 $𝟐𝟎𝟎𝟎 𝐭𝐨 𝐦𝐞 𝐩𝐞𝐫𝐬𝐨𝐧𝐚𝐥𝐥𝐲 𝐭𝐨 𝐠𝐞𝐭 𝐫𝐢𝐝 𝐨𝐟 𝐞𝐯𝐞𝐫𝐲 𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠 𝐈 𝐜𝐮𝐫𝐫𝐞𝐧𝐭𝐥𝐲 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐜𝐨𝐧𝐜𝐞𝐫𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐲𝐨𝐮. 𝐘𝐨𝐮 𝐜𝐚𝐧 𝐜𝐞𝐫𝐭𝐚𝐢𝐧𝐥𝐲 𝐠𝐨 𝐭𝐨 𝐬𝐥𝐞𝐞𝐩 𝐡𝐚𝐩𝐩𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐰𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐩 𝐤𝐧𝐨𝐰𝐢𝐧𝐠 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐧𝐨𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠 𝐜𝐚𝐧 𝐡𝐚𝐩𝐩𝐞𝐧 𝐭𝐨 𝐲𝐨𝐮.

  𝐘𝐨𝐮 𝐝𝐞𝐟𝐢𝐧𝐢𝐭𝐞𝐥𝐲 𝐰𝐢𝐥𝐥 𝐜𝐨𝐧𝐭𝐢𝐧𝐮𝐞 𝐨𝐧 𝐥𝐢𝐯𝐢𝐧𝐠 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐧𝐨𝐫𝐦𝐚𝐥 𝐚𝐧𝐝 𝐝𝐞𝐥𝐢𝐠𝐡𝐭𝐞𝐝 𝐝𝐚𝐢𝐥𝐲 𝐥𝐢𝐟𝐞!

  𝐖𝐢𝐥𝐥 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐚𝐩𝐩𝐞𝐚𝐫 𝐥𝐢𝐤𝐞 𝐚 𝐠𝐨𝐨𝐝 𝐜𝐡𝐨𝐢𝐜𝐞? (𝐖𝐞𝐥𝐥, 𝐈 𝐛𝐞𝐥𝐢𝐞𝐯𝐞 𝐢𝐭 𝐝𝐨𝐞𝐬 𝐢𝐧𝐝𝐞𝐞𝐝 𝐬𝐢𝐧𝐜𝐞 𝐚𝐧𝐲 𝐢𝐧𝐝𝐢𝐯𝐢𝐝𝐮𝐚𝐥 𝐚𝐥𝐨𝐧𝐠 𝐰𝐢𝐭𝐡 𝐩𝐞𝐫𝐡𝐚𝐩𝐬 𝐞𝐯𝐞𝐧 𝐭𝐢𝐧𝐲 𝐛𝐢𝐭 𝐨𝐟 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐭𝐢𝐜𝐚𝐥 𝐬𝐞𝐧𝐬𝐞𝐬 𝐰𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐮𝐧𝐝𝐨𝐮𝐛𝐭𝐞𝐝𝐥𝐲 𝐜𝐨𝐧𝐬𝐢𝐝𝐞𝐫 𝐭𝐡𝐞 𝐟𝐨𝐥𝐥𝐨𝐰𝐢𝐧𝐠 𝐨𝐟𝐟𝐞𝐫)

  𝐄𝐚𝐬𝐢𝐞𝐬𝐭 𝐰𝐚𝐲 𝐰𝐢𝐥𝐥 𝐲𝐨𝐮 𝐩𝐮𝐭 𝐭𝐨𝐠𝐞𝐭𝐡𝐞𝐫 𝐭𝐡𝐞 𝐜𝐨𝐦𝐩𝐞𝐧𝐬𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧? 𝐔𝐬𝐢𝐧𝐠 𝐁𝐢𝐭𝐜𝐨𝐢𝐧 𝐭𝐨 𝐭𝐡𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐭𝐢𝐜𝐮𝐥𝐚𝐫 𝐛𝐞𝐥𝐨𝐰 𝐚𝐝𝐝𝐫𝐞𝐬𝐬 (𝐈𝐧 𝐜𝐚𝐬𝐞 𝐲𝐨𝐮 𝐫𝐞𝐚𝐥𝐥𝐲 𝐝𝐨𝐧'𝐭 𝐮𝐧𝐝𝐞𝐫𝐬𝐭𝐚𝐧𝐝 𝐫𝐞𝐠𝐚𝐫𝐝𝐢𝐧𝐠 𝐁𝐢𝐭𝐜𝐨𝐢𝐧, 𝐠𝐨𝐨𝐠𝐥𝐞 𝐡𝐨𝐰 𝐭𝐨 𝐩𝐮𝐫𝐜𝐡𝐚𝐬𝐞 𝐛𝐢𝐭𝐜𝐨𝐢𝐧. 𝐃𝐨 𝐍𝐨𝐭 𝐰𝐚𝐬𝐭𝐞 𝐦𝐲 𝐭𝐢𝐦𝐞!)

  bc1***qfrua75jr3x33ejzc2r5ytuczzzxrf8h9hyhg2u
  𝐂𝐀𝐒𝐄 𝐬𝐞𝐧𝐬𝐢𝐭𝐢𝐯𝐞𝐒𝐨 𝐜𝐨𝐩𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐩𝐚𝐬𝐭𝐞 𝐢𝐭, 𝐚𝐧𝐝 𝐭𝐚𝐤𝐞 𝐨𝐟𝐟 *** 𝐟𝐫𝐨𝐦 𝐭𝐡𝐢𝐬

  𝐍𝐨𝐰 𝐲𝐨𝐮 𝐜𝐮𝐫𝐫𝐞𝐧𝐭𝐥𝐲 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝟐𝟒 𝐡𝐫𝐬 𝐢𝐧 𝐨𝐫𝐝𝐞𝐫 𝐭𝐨 𝐦𝐚𝐤𝐞 𝐭𝐡𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐭𝐢𝐜𝐮𝐥𝐚𝐫 𝐬𝐞𝐭𝐭𝐥𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭. 𝐘𝐨𝐮𝐫 𝐭𝐢𝐦𝐞 𝐬𝐭𝐚𝐫𝐭𝐬 𝐨𝐟𝐟 𝐫𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐧𝐨𝐰 (𝐈 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐠𝐫𝐚𝐭𝐞𝐝 𝐚 𝐜𝐨𝐦𝐩𝐮𝐭𝐞𝐫 𝐜𝐨𝐝𝐞 𝐢𝐧 𝐭𝐡𝐢𝐬 𝐩𝐚𝐫𝐭𝐢𝐜𝐮𝐥𝐚𝐫 𝐞 𝐦𝐚𝐢𝐥 𝐭𝐡𝐞𝐫𝐞𝐟𝐨𝐫𝐞 𝐚𝐬 𝐬𝐨𝐨𝐧 𝐲𝐨𝐮 𝐠𝐨 𝐭𝐡𝐫𝐨𝐮𝐠𝐡 𝐭𝐡𝐢𝐬 𝐞-𝐦𝐚𝐢𝐥, 𝐈 𝐰𝐢𝐥𝐥 𝐤𝐧𝐨𝐰 𝐢𝐭)

  𝐀𝐧𝐝 𝐢𝐧 𝐜𝐚𝐬𝐞 𝐈 𝐝𝐨 𝐧𝐨𝐭 𝐫𝐞𝐜𝐞𝐢𝐯𝐞 𝐭𝐡𝐞 𝐩𝐚𝐲𝐦𝐞𝐧𝐭, 𝐦𝐨𝐬𝐭 𝐜𝐞𝐫𝐭𝐚𝐢𝐧𝐥𝐲, 𝐲𝐨𝐮 𝐚𝐫𝐞 𝐰𝐞𝐥𝐥 𝐚𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐨𝐟 𝐭𝐡𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐭𝐢𝐜𝐮𝐥𝐚𝐫 𝐜𝐨𝐧𝐜𝐞𝐪𝐮𝐞𝐧𝐜𝐞𝐬.

Toplam Hit: 7363 Toplam Mesaj: 22
hack şifre