Bir Zamanlar Hacking

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:
    -----------------------------

irem27 bunu yazdı:

mircde bu hack olaylarini hic anlayamadim irem17 iken webde yabangulu.com diye bir siteye girdim orada yazanlar vardi bir op kiz vardi ismi haticeydi beni sevmedi sonra bir amca geldi sana bir sey verecegim dedi verecegi seye script denildigini falan anlatti hasan amcanin verdigi hasbahca ile baglandim sonra oradan seceneklerden baglandiklarimdan birisi ile mirc i ilk actigimda konusanlarla konusmaya basladim bir sure sonra serverin sahibi gelip seni benim dusmanim lee mi gonderdi diye sormustu bende hayir onu tanimiyorum demistim , elma adinda bir kanal varmis orada konusuyordum gonca vardi sana op yazdim dedi ne oldugunu arastirdim komutlar varmis saldiri olursa +R yap dedi gitti bende kanalda bir cok nick gelip gidince hii dedim hemen yapayim ve yaptim ama sonra kanal minicik oldu cok az kisi kaldi gonca geldi -R niye yapmiyorsun sonra dedi bilmiyordum bana kizmis ogretmek yerine oplugunu sildim dedi peki dedim elmada duruyordum bir yandan help kanalinda komutlari ogrenmek istedim izin aldim help kanalinda beni atmiyorlardi onlara baktim sorular soruyorlardi cevaplar veriliyordu bir sure onra helperlik sinavi yaptilar bende kendimi denemek icin girdim sorulan sorulari bildim istersen ol diye memo atmislar tesekkur ederim istemem dedim oyle bir seyler oldu ama o komutlar hic bir zaman hack konusunda bana yardim etmediler . bosuna ogrenmis gibi oldum gonca zaten konusurken kecilerim kaciyor diyordu bende bu tavirdan yavas yavas oradan uzaklastim iyi de yapmisim .

yazının sonlarına dogru göz yaslarıma hakim olamadım, annem sesimi duydu da yanıma geldi su an bütün aile hıckırıklara bogulmus durumdayız..

cok acıklı bir hikayeydi irem kardesim tebrik ederim..

ah o hasan amca yok mu, hatice de ayrı orospuymus zaten..

ne la bu ... ibretlik paylaşım irem kardeşim

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

arkadaşlar kızın üzerine çok geliyorsunuz gerçekten. sizi samimi görüp bir şeyler anlatmış ama alaya almanız (hemen hemen onun yazdığı her konuda bu şekilde davranmanız) hiç hoş değil. kişiliğinize nasıl yakıştırabiliyorsunuz böyle şeyleri anlamıyorum. bir insan yanlış söyleyebilir, alakasız söyleyebilir ama bu onu alaya almanız için geçerli bir sebep değildir. şmdiden söyleyeyim ben onun avukatı değilim, sadece gözlemlediğim kadarıyla böyle yaklaşıyorsunuz ve bunu sizlere yakıştıramıyorum gerçekten

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

adamın su dokumanından bile ozamanlar  nekadar tecrubeli ve bilgili oldugu anlasılıyor 

http://belesler.tripod.com/tshack5.htm

itsin oglum sen adam degilsin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

Zamanında Holynin bomba patlayıcı yapım videoları falan vardı...

trojanlar vardı en önemlisi dial-up vardı :) 146 vardı :D

schoolbus ın türkçe versiyonu vardı...

piyasada o ara hacking ile alakalı pek bişey yoktu... 

Tahribat forumların cc ler havada uçuyordu :)))

icq küfür sayıcı baya popüler di :)

Sonra  Tahribat Askeri Darbe Gördü ve herşey değişti :))))))

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

aklıma geldi, paylaşayım dedim.

http://www.youtube.com/watch?v=gsNaR6FRuO0

edit: aynısını pcdoctor paylaşmış zaten. şansa bak :)

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    strike
    strike's avatar
    Erkek

"Şeyh HolyOne,

Bu mesajı karizmanız altında ezilerek yazıyorum, okuma büyüklüğünü gösterirseniz sevinirim..."

hatırlayan var mı :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

irem27 bunu yazdı:

mircde bu hack olaylarini hic anlayamadim irem17 iken webde yabangulu.com diye bir siteye girdim orada yazanlar vardi bir op kiz vardi ismi haticeydi beni sevmedi sonra bir amca geldi sana bir sey verecegim dedi verecegi seye script denildigini falan anlatti hasan amcanin verdigi hasbahca ile baglandim sonra oradan seceneklerden baglandiklarimdan birisi ile mirc i ilk actigimda konusanlarla konusmaya basladim bir sure sonra serverin sahibi gelip seni benim dusmanim lee mi gonderdi diye sormustu bende hayir onu tanimiyorum demistim , elma adinda bir kanal varmis orada konusuyordum gonca vardi sana op yazdim dedi ne oldugunu arastirdim komutlar varmis saldiri olursa +R yap dedi gitti bende kanalda bir cok nick gelip gidince hii dedim hemen yapayim ve yaptim ama sonra kanal minicik oldu cok az kisi kaldi gonca geldi -R niye yapmiyorsun sonra dedi bilmiyordum bana kizmis ogretmek yerine oplugunu sildim dedi peki dedim elmada duruyordum bir yandan help kanalinda komutlari ogrenmek istedim izin aldim help kanalinda beni atmiyorlardi onlara baktim sorular soruyorlardi cevaplar veriliyordu bir sure sonra helperlik sinavi yaptilar bende kendimi denemek icin girdim sorulan sorulari bildim istersen ol diye memo atmislar tesekkur ederim istemem dedim oyle bir seyler oldu ama o komutlar hic bir zaman hack konusunda bana yardim etmediler . bosuna ogrenmis gibi oldum gonca zaten konusurken kecilerim kaciyor diyordu bende bu tavirdan yavas yavas oradan uzaklastim iyi de yapmisim .

başka bi hikayede görüşmek üzere yazmayı unutmuşsun irem. özleriz seni ,ara ara yaz böyle.

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

blackmir bunu yazdı:

bundan mı bahsediyon :D hatırlayan kaç kişi var :D bunu bende hepsi arşivde duruyor :D

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

Peroksit bunu yazdı:

bundan mı bahsediyon :D hatırlayan kaç kişi var :D bunu bende hepsi arşivde duruyor :D

uzaktan kumandalı olanı varmı ? videosu falanda vardı onun balkonda çekmişti :))

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Peroksit bunu yazdı:

blackmir bunu yazdı:

abi zipine ve uploadina gurban, caktirmadan bi yere yollasan indirek...

anca gidersin...
Toplam Hit: 3444 Toplam Mesaj: 29