Bir Zamanlar Hacking

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

http://belesler.tripod.com/tshack4.htm

MISOSKIAN athoo ++ yazan ve ircde birçok kişinin canın yanmasına sebeb olan kişidir.

kendisinin yazdıgı athoo ++ 56 k hardware modemlerde çalışıyordu ve baglantının kesilmemesi içim modemin yazılımına kod eklemen gerekiyordu

hiç unutmam o zamanı irc undernet net çaktımız uçuyordu :D

eskiden site yapmak ne zormuş adam hala dosya yollarını kendi localindeki gibi koymuş oraya saygı ile analım kendisini.

MISOSKIAN by Gökhan atıl

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gokhanatil.com

Bu adam sanırım

küfrederiz villalara kulübeden
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowjedi
    shadowjedi's avatar
    Erkek
    Muder vardı bir de eskilerden,hatırlayan var mı?

Takdire şayanı olmaz bu işin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

o kadar eskiye gerek yok Ayteğin denyosu günümüz güvenlik kodu olayını çıkardı.. devir açtı..

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Gökhan bey şimdi ceviz.net de yönetici :) tabii benim ustadım cukurova dır. sanırım artık tahribata pek takılmıyor :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

O zamanlar ICQda sadece yabancılarla konusurdum onun icin o furyayı pek yaşayamadım.

Misoskianla yazışmışlığım vardı ama çok değil, mobman, nopen, benkimim, murat terzi, wildhoney falan aklıma gelen birkaç nick, şuan hicbirinin msnini mailini bilmiyorum fakat eminim o zamanlar işi bilen herkes gibi bugun iyi bir konumları vardır.

Misokian'ın birden fazla tutan yazılımı vardı, birde agresor takımı vardı zamanına göre çok iyi bir tooldu ama ortalama kullanıcının anlaması için çok uzaktı.

Sonra uzun bir dönem ben el attım hack toollara biraz daha komplike bişeyler çıkarmaya çalıştım.

Artık internette herşey okadar kolay update oluyorki hack toolların ömrü çok kısa. kıçı kırık port 139 nuke u bile yıllarca kullanmıştık.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hapymy707
    hapymy707's avatar
    Erkek

gokhanatil.com

yorum yoh
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

mircde bu hack olaylarini hic anlayamadim irem17 iken webde yabangulu.com diye bir siteye girdim orada yazanlar vardi bir op kiz vardi ismi haticeydi beni sevmedi sonra bir amca geldi sana bir sey verecegim dedi verecegi seye script denildigini falan anlatti hasan amcanin verdigi hasbahca ile baglandim sonra oradan seceneklerden baglandiklarimdan birisi ile mirc i ilk actigimda konusanlarla konusmaya basladim bir sure sonra serverin sahibi gelip seni benim dusmanim lee mi gonderdi diye sormustu bende hayir onu tanimiyorum demistim , elma adinda bir kanal varmis orada konusuyordum gonca vardi sana op yazdim dedi ne oldugunu arastirdim komutlar varmis saldiri olursa +R yap dedi gitti bende kanalda bir cok nick gelip gidince hii dedim hemen yapayim ve yaptim ama sonra kanal minicik oldu cok az kisi kaldi gonca geldi -R niye yapmiyorsun sonra dedi bilmiyordum bana kizmis ogretmek yerine oplugunu sildim dedi peki dedim elmada duruyordum bir yandan help kanalinda komutlari ogrenmek istedim izin aldim help kanalinda beni atmiyorlardi onlara baktim sorular soruyorlardi cevaplar veriliyordu bir sure sonra helperlik sinavi yaptilar bende kendimi denemek icin girdim sorulan sorulari bildim istersen ol diye memo atmislar tesekkur ederim istemem dedim oyle bir seyler oldu ama o komutlar hic bir zaman hack konusunda bana yardim etmediler . bosuna ogrenmis gibi oldum gonca zaten konusurken kecilerim kaciyor diyordu bende bu tavirdan yavas yavas oradan uzaklastim iyi de yapmisim .

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

irem27 bunu yazdı:
    -----------------------------

mircde bu hack olaylarini hic anlayamadim irem17 iken webde yabangulu.com diye bir siteye girdim orada yazanlar vardi bir op kiz vardi ismi haticeydi beni sevmedi sonra bir amca geldi sana bir sey verecegim dedi verecegi seye script denildigini falan anlatti hasan amcanin verdigi hasbahca ile baglandim sonra oradan seceneklerden baglandiklarimdan birisi ile mirc i ilk actigimda konusanlarla konusmaya basladim bir sure sonra serverin sahibi gelip seni benim dusmanim lee mi gonderdi diye sormustu bende hayir onu tanimiyorum demistim , elma adinda bir kanal varmis orada konusuyordum gonca vardi sana op yazdim dedi ne oldugunu arastirdim komutlar varmis saldiri olursa +R yap dedi gitti bende kanalda bir cok nick gelip gidince hii dedim hemen yapayim ve yaptim ama sonra kanal minicik oldu cok az kisi kaldi gonca geldi -R niye yapmiyorsun sonra dedi bilmiyordum bana kizmis ogretmek yerine oplugunu sildim dedi peki dedim elmada duruyordum bir yandan help kanalinda komutlari ogrenmek istedim izin aldim help kanalinda beni atmiyorlardi onlara baktim sorular soruyorlardi cevaplar veriliyordu bir sure onra helperlik sinavi yaptilar bende kendimi denemek icin girdim sorulan sorulari bildim istersen ol diye memo atmislar tesekkur ederim istemem dedim oyle bir seyler oldu ama o komutlar hic bir zaman hack konusunda bana yardim etmediler . bosuna ogrenmis gibi oldum gonca zaten konusurken kecilerim kaciyor diyordu bende bu tavirdan yavas yavas oradan uzaklastim iyi de yapmisim .

:|

Allah Türktür.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

irem27 bunu yazdı:

mircde bu hack olaylarini hic anlayamadim irem17 iken webde yabangulu.com diye bir siteye girdim orada yazanlar vardi bir op kiz vardi ismi haticeydi beni sevmedi sonra bir amca geldi sana bir sey verecegim dedi verecegi seye script denildigini falan anlatti hasan amcanin verdigi hasbahca ile baglandim sonra oradan seceneklerden baglandiklarimdan birisi ile mirc i ilk actigimda konusanlarla konusmaya basladim bir sure sonra serverin sahibi gelip seni benim dusmanim lee mi gonderdi diye sormustu bende hayir onu tanimiyorum demistim , elma adinda bir kanal varmis orada konusuyordum gonca vardi sana op yazdim dedi ne oldugunu arastirdim komutlar varmis saldiri olursa +R yap dedi gitti bende kanalda bir cok nick gelip gidince hii dedim hemen yapayim ve yaptim ama sonra kanal minicik oldu cok az kisi kaldi gonca geldi -R niye yapmiyorsun sonra dedi bilmiyordum bana kizmis ogretmek yerine oplugunu sildim dedi peki dedim elmada duruyordum bir yandan help kanalinda komutlari ogrenmek istedim izin aldim help kanalinda beni atmiyorlardi onlara baktim sorular soruyorlardi cevaplar veriliyordu bir sure onra helperlik sinavi yaptilar bende kendimi denemek icin girdim sorulan sorulari bildim istersen ol diye memo atmislar tesekkur ederim istemem dedim oyle bir seyler oldu ama o komutlar hic bir zaman hack konusunda bana yardim etmediler . bosuna ogrenmis gibi oldum gonca zaten konusurken kecilerim kaciyor diyordu bende bu tavirdan yavas yavas oradan uzaklastim iyi de yapmisim .

yazının sonlarına dogru göz yaslarıma hakim olamadım, annem sesimi duydu da yanıma geldi su an bütün aile hıckırıklara bogulmus durumdayız..

cok acıklı bir hikayeydi irem kardesim tebrik ederim..

ah o hasan amca yok mu, hatice de ayrı orospuymus zaten..

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
Toplam Hit: 3417 Toplam Mesaj: 29