Bira Mı Şarap Mı???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeze
    zeze's avatar
    Erkek
    cehennemde kandine iyi bir yer bakıyorsan ikisini de iç.....

düşle kalın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    redshark
    redshark's avatar
    Erkek
    simdi içki hakkındfa ihtisas yapmis biri olarak derimki rakı erkek içkisidir herkez içemez . sarap marap kimseyi ne sair yapar ne yazar sadece cigerlerini götürür sarap için demiorum hepsi aynı bokta sarap iyidir aslında kaliteli olursa votka olayına sakın girmeyin sarhoş olgugunu ayağa kalktığında anlarsın mikseler haberin olmaz ayıldığında döt ağrisi cekersin sonra bunu votkaya bağlarsın ama rakı insana dur demeyi bilir.. ama cok masraflı rakı mezesiz olmaz en iyisi cigaralık derim..

kötü örnek olmuş olmayayım ama hic yoktan maliyeti yok

bildigim birsey varsa oda bi bok bilmedigimdir saygılarımla cizildiniz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RNA
    RNA's avatar
    Erkek
    abicim alkol olsunda nasıl olursa olsun
    getirin içerim...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Türk milletinin birayı sevmesindeki 1 numaralı neden.
    Çok uçuz olması...
    Şahsen ben Malibu ve j&b den başka bir alkol tüketmeme ramen ortam olduğu zaman mecburen bira içiliyor.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    professional
    professional's avatar
    Erkek
    kırmızı tuborg un üzerine bişi tanımam 2 tanede kafan iyi

AşKsIz BiR HaYaT EtSiZ KeBaP'A BENZER
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wildthing
    Wildthing's avatar
    Erkek
    walla koçlar.. içki muhabbeti görünce dayanamadım..
    bi eleman bira ucuz demiş dalasım geldi! olm şarap daha ucuz be.. şarapta fiyat/performans açısından en kralı tellibağ.. bundan iyisini içemezsiniz.. trakya beyaz şarabıda iyidir.. ama paranız varsa o ayrı.. gidin villa doluca alın ipek gibi kaysın boğazınızdan.. şarabı tek başına içemioz abi derseniz yanında vişne suyu kayın.. birada efes tabikide.. rakıda tekirdağ raksı biraz şekerli gibi geliyo bana o yüzden yeni rakıya devam.. votkada absolut portakallı yı tavsiye ediom.. özellikle bu aralar yabancı içki fiyatları ucuzladı.. gidin 2 ark. para toplayıp için.. ucuz viski kalmadı piyasada geçen sene 13 kafa verip içtiğimiz vat 69 olmuş 25 kafa.. o yünden viski alcaksanız paraya kıyıp ya jack alın yada chyvas regal.. martini içecek olursanız yanında yeşil zeytini unutmayın.. baileys içerseniz sek için.. sek olarakta kıyak içki.. malibuyu sütle için.. ama benim gibi süt sevmiyosanız hiç içmeyin ona verceniz parayla gidin başka şey için.. cinde tabikide gordons.. yanında bulursanız carlton tonic ama bulamıyoz derseniz shcweppes(nası yazılıyo la bu?) tonicle.. üstüne biraz limon sıkmayı unutmayın vede yanında yeşil ekşi elma bulursanız of ki ne off!!!
    bu arada haşhaş bulabilen var mı? benim 2 ark. fransadan getirmişti.. aldık sardık falan.. acayip mükemmel bi olay.. sigarayı bıraktım.. ama o gün çektiğim haşhaşın tadı hala damağımda.. bulabilen varsa haberleşelim..

still fuckin' death!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesharti
    vesharti's avatar
    Erkek
    lan x 11 !! kavatsan kavatlığını bil lan gawwat. aynı mesajı ne iki kere gönderiyon
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diabolical
    Diabolical's avatar
    Erkek
    ne bira nede sarap ... kişi bası 2 çifli üzerine 1 adet ex , mitsubishi , malboro veya $ ..
    bunların üzerine 1 kadehte viski olay tamamdır ..ha bumuhabbetin üzerine ufak ufakta let get up calacak arka fondan , değmeyin keyfime ...

pıt pıttan sasmamalı

Bu gün yine omzum agrıyo mına koyim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diabolical
    Diabolical's avatar
    Erkek
    zeze bunu yazdı:
    -----------------------------
    cehennemde kandine iyi bir yer bakıyorsan ikisini de iç.....
    -----------------------------
    sen önce bir iç ...
    cennet ayaklarının altına gelir.Düsünmezsin ozaman cehennemi mehennemi ..

Bu gün yine omzum agrıyo mına koyim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    robertcan
    robertcan's avatar
    Erkek
    ben sarabi kendim yapiyorum
    ev sarabi gibisi yok

ama ben icmiyorum misafir falan gelirse iciyorlar
    ben gazozcuyum
    Turkiye"de ise her ogun ayran ve salgam suyu

Ha bu arada marmariste Kimiz buldum ne o ya???Votka falan yaninda hicbisey.Bizim burda grappa var,tatli sarap diyorlar.Martini gibi anlamiyosun sonra bi vuruyor pir vuruyor.Ama kimiz beni vurdu.Bi daha tobe
Toplam Hit: 9061 Toplam Mesaj: 37