folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bisiklet Alımı İçin Tavsiye.

Bisiklet Alımı İçin Tavsiye.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

abi hala bisiklet almadıysan arkadaşın komşusu gün içinde resmini çekip yollıcaknış konuya atarım o zaman modeli öğreniriz çünkü modeli hatırlamıyomuş arkadaş. 350 istiyo ama çok çoşmadan pazarlık yaparsın dedi. 

düşler düşünmekle tükenmez
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

İstanbul çekmeköydeyim bende kullanmadığım birtane var ön ve koltuk amartisörlü 21 vites kilometre sayacı stop park ve ön lambası vs donanımlara sahip arka bilyeleri dağınık ufak bir masrafla kullanılır hale gelebilir bisiklet var fiyatıda sen belirle

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı

abi hala bisiklet almadıysan arkadaşın komşusu gün içinde resmini çekip yollıcaknış konuya atarım o zaman modeli öğreniriz çünkü modeli hatırlamıyomuş arkadaş. 350 istiyo ama çok çoşmadan pazarlık yaparsın dedi. 

hocam fotoğrafı göndererebilirmisin. Birde istanbulda değil mi ?

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    fifsonic bunu yazdı

İstanbul çekmeköydeyim bende kullanmadığım birtane var ön ve koltuk amartisörlü 21 vites kilometre sayacı stop park ve ön lambası vs donanımlara sahip arka bilyeleri dağınık ufak bir masrafla kullanılır hale gelebilir bisiklet var fiyatıda sen belirle

hocam bu tür bisikletlerin ek donanımlısı da dahil piyasa değerini hiç bilmiyorum. Sen fiyat olarak ne dersin. b irde foto koyabilirmisin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı
    hsyN bunu yazdı

hocam arkadaş balıkesirde askeri okulda, ben istanbuldayım. normalde evi bana yakın da benim dışarı çıkmam lazım gün içinde komşusu fotoğraflarını atıcak ben de buraya uplarım bakarsın kafana yatarsa buluşuruz bisikleti yakından da incelersin. anadolu yakasındayım ben kartalda

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı
    hsyN bunu yazdı

hocam arkadaş balıkesirde askeri okulda, ben istanbuldayım. normalde evi bana yakın da benim dışarı çıkmam lazım gün içinde komşusu fotoğraflarını atıcak ben de buraya uplarım bakarsın kafana yatarsa buluşuruz bisikleti yakından da incelersin. anadolu yakasındayım ben kartalda

Tmm hocam. Teşekkürler.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

hocam arkadaşın komşusu çalışıyomuş gün içinde atamazsa rn kötü yarın atar dedi bakalım ben gelince hemen uplıcam buraya

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı

hocam arkadaşın komşusu çalışıyomuş gün içinde atamazsa rn kötü yarın atar dedi bakalım ben gelince hemen uplıcam buraya

sorun değil hocam acelem yok..havalar kötü zaten. hemen alıcam diye bir kaide yok.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

alacağın bisiklette kesinlikle orta amörtisör olmasın.. 

edit

ulan ne uplamışım ha :D 

pardon

yunusdogan tarafından 13/Ağu/14 00:11 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Erkek

Rahat bişey istiyosan kesinlikle salkano öneririm.İster dağ ister şehir bisikleti ikiside çok güzeldir.Ama ben dağ bisikletini sürdüm amortisörlüydü şehir için olanıda çok güzeldir.hem bütçeni aşmaz.

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
Toplam Hit: 3248 Toplam Mesaj: 41