folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bisikletle Arabamıza Çarpmışlar

Bisikletle Arabamıza Çarpmışlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

geçmiş olsun öncelikle.,

Başlarım sadakasına kurbanına, önce bi insan olunsun amk.
    Araba dediğimiz şeyler artık 50bin liralık oyuncaklar değil pahalı aletler artık önce bunun bi farkında olmak lazım.

Kendimi bildim bileli arabama birileri sürtüyor, çarpıyor ediyor. Arayıp edip kusura bakmayın böyle bir şey oldu, masraf olursa karşılarım tabi diyen kimseden de para felan istemedim kazadır olur amk. 
    Bir özür yeterli çoğu durum için. Ama bu şekilde üste çıkmaya çalışan mağara canlılarına denk gelirsem şahsen uğraşırım. Hele de kamera kaydı vs olması hukuken işe yarıyorsa şikayetçi de olurum, peşine de düşerim.

Aklı selim şekilde gelip konuşurlarsa eyv ama bu şekilde ayılıkla geldikleri sürece süründür kamera kaydı vs varsa hocam. 

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    sensiz_aglamam bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı

merhabalar herkese yeniden bir olayla karşınızdayım 

merhaba üç tavsiyem var müride

1- sadaka

2- otopark

3- kasko

geçmiş olsun tekrardan herkese

sağol 

1- sadakayı eksik etmez annem ama ben düşünmem pek

2- otopark yakınlarda yok abim engelli ha deyince arabaya ulaşılamıyor

3- kasko var eksik etmedik aldığımızdan bu yana 

bağırmak yerine gelip insan gibi özür dileselerdi olayı büyütmeye gerek kalmayacaktı 

yarın uğraşacağız tekrardan bakalım 

kamera kayıtlarında varsa verin mahkemeye kurbanı götüne soksun. kabahatlisin bide üste çıkıyon kamera kayıtlarında çarpan o ise arabayı yetkli servise yaptırıp faturayıda götlerine sokun. hiç vicdan kasmayın acımayın böyle götverenlere. 

Bende öyle düşünüyorum bugün bizim apartmanda ki kayda bakıcaz pazar günü kayıtlı mı yoksa günlük mü kaydedip geçiyor diye 

üstüne birde yan tarafta okul ve karşıda bi iş yeri açıldı bizimki puslu falan dedi akşam ama bugün bakacaklar kayıtlara dedim bizimkilere münakaşaya girmeyin kayıtlar varsa şikayetçi oluruz 

Senin bu düşündüklerini ayı komşuların da düşünüyor olabilir, arası iyidir esnafla gider uçurur kayıtları. Gidip hemen alın mümkünse, yoksa sabahın köründe üşüşün :)

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sensiz_aglamam
    sensiz_aglamam's avatar
    Dişi
    MaviGozluDev bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı

merhabalar herkese yeniden bir olayla karşınızdayım 

merhaba üç tavsiyem var müride

1- sadaka

2- otopark

3- kasko

geçmiş olsun tekrardan herkese

sağol 

1- sadakayı eksik etmez annem ama ben düşünmem pek

2- otopark yakınlarda yok abim engelli ha deyince arabaya ulaşılamıyor

3- kasko var eksik etmedik aldığımızdan bu yana 

bağırmak yerine gelip insan gibi özür dileselerdi olayı büyütmeye gerek kalmayacaktı 

yarın uğraşacağız tekrardan bakalım 

kamera kayıtlarında varsa verin mahkemeye kurbanı götüne soksun. kabahatlisin bide üste çıkıyon kamera kayıtlarında çarpan o ise arabayı yetkli servise yaptırıp faturayıda götlerine sokun. hiç vicdan kasmayın acımayın böyle götverenlere. 

Bende öyle düşünüyorum bugün bizim apartmanda ki kayda bakıcaz pazar günü kayıtlı mı yoksa günlük mü kaydedip geçiyor diye 

üstüne birde yan tarafta okul ve karşıda bi iş yeri açıldı bizimki puslu falan dedi akşam ama bugün bakacaklar kayıtlara dedim bizimkilere münakaşaya girmeyin kayıtlar varsa şikayetçi oluruz 

Senin bu düşündüklerini ayı komşuların da düşünüyor olabilir, arası iyidir esnafla gider uçurur kayıtları. Gidip hemen alın mümkünse, yoksa sabahın köründe üşüşün :)

yarın gelicem demiş gelmemiş telefonda açmamış alt komşuyu zaten olaya bağlamış önce sizin arabaya çarptı diyip şimdi de yok başka arabaya çarptı görmedim cart curt demiş. 

kimse gelmediyse alsınlar kamera kayıtlarını göstersinler uğraşıcaz artık engelli diye küçük görmesi zaten beni fitillendiren olay 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

bana elektrikli bisiklet çarptı kıza Allahtan bierşey olmadı trafikçiye suçu bana yaz dedim kapı değişdi onun bisikletinin hasar dosyasını ben açtım trafiğimden yaptırdım

sokmuşum maddisine canına birşey olmadığına dua ettim 

Hem de böyle bir devirde ...

Kız çok mu güzeldi?

Sonrasında yeni bir aşk başlamış olabilir mi acaba? ;)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    GoQaN bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

bana elektrikli bisiklet çarptı kıza Allahtan bierşey olmadı trafikçiye suçu bana yaz dedim kapı değişdi onun bisikletinin hasar dosyasını ben açtım trafiğimden yaptırdım

Kız çok mu güzeldi?

çocuktu hocam

onunla alakası yok ödüm koptu birşey oldu diye sakat kalır Allah korusun ölür felan aga ben vicdan azabı çekemem

okuluna gidip geldiği bir elektrikli bisikleti var şimdi diğer türlü hem acı çekiyo ağlıyo hemde kaskodan yaptıracam kasko rücu edecek e girdimi 8-10 binlira üstüne

hatta babamda dedi niye böyle yaptın biz yakışmaz baba dedim karşı tarafda araç olasaydı sigortası felan olsaydı karşı tarafın sigortasından kan alırdım ama diğer türlü benim vicdanım el vermez

hatta ödemeyi felan hızlandırdım biran önce yapılsın motosiketi diye 

okadar çok kazayla karşılaşıyorum ki ilk sorduğum şey " yaralanma ölüm varmı?" yoksa gerisini siktir et hal ederiz diyorum sanırım çocuklar olduktan sonra çok duygusallaştım bu konuda 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek

x

Deleted001 tarafından 08/Haz/22 16:46 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Çocuk yapmış beni ilgilendirmez diyemez.

"Ev başkanı, ev halkından olan küçüğün, kısıtlının, akıl hastalığı veya akıl zayıflığı bulunan kişinin verdiği zarardan, alışılmış şekilde durum ve koşulların gerektirdiği dikkatle onu gözetim altında bulundurduğunu veya bu dikkat ve özeni gösterseydi dahi zararın meydana gelmesini engelleyemeyeceğini ispat etmedikçe sorumludur. "

Olur da lafını ederse bir şey biliyormuş sansın diye borçlar kanununa göre sen de sorumlusun mahkemeye vericem de belki geri vites yapar lavuk.

Kurban borcum var nedir lan borçla kurban oluyor mu zaten yoksa paran kesme. Zoraki müslümanlık yapıyorsun kul hakkına gelince ateist oluyor kodumun köpekleri...

İmzalamazsam ne olcak?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    GoQaN bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Kız çok mu güzeldi?

çocuktu hocam

onunla alakası yok ödüm koptu birşey oldu diye sakat kalır Allah korusun ölür felan aga ben vicdan azabı çekemem

okuluna gidip geldiği bir elektrikli bisikleti var şimdi diğer türlü hem acı çekiyo ağlıyo hemde kaskodan yaptıracam kasko rücu edecek e girdimi 8-10 binlira üstüne

hatta babamda dedi niye böyle yaptın biz yakışmaz baba dedim karşı tarafda araç olasaydı sigortası felan olsaydı karşı tarafın sigortasından kan alırdım ama diğer türlü benim vicdanım el vermez

hatta ödemeyi felan hızlandırdım biran önce yapılsın motosiketi diye 

okadar çok kazayla karşılaşıyorum ki ilk sorduğum şey " yaralanma ölüm varmı?" yoksa gerisini siktir et hal ederiz diyorum sanırım çocuklar olduktan sonra çok duygusallaştım bu konuda 

Hocam tebrik ederim seni en iyisini yapmissin insanlik namina. Iyilik yap denize at derler, balik bilmezse halik bilir. Senin icin rahat olduktan sonra gerisi hikaye.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Bu ülke topraklarında insanlık beklemeyin.. Geçmiş olsun..

Kendine İyi Bak ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sensiz_aglamam
    sensiz_aglamam's avatar
    Dişi
    Liquid bunu yazdı

Çocuk yapmış beni ilgilendirmez diyemez.

"Ev başkanı, ev halkından olan küçüğün, kısıtlının, akıl hastalığı veya akıl zayıflığı bulunan kişinin verdiği zarardan, alışılmış şekilde durum ve koşulların gerektirdiği dikkatle onu gözetim altında bulundurduğunu veya bu dikkat ve özeni gösterseydi dahi zararın meydana gelmesini engelleyemeyeceğini ispat etmedikçe sorumludur. "

Olur da lafını ederse bir şey biliyormuş sansın diye borçlar kanununa göre sen de sorumlusun mahkemeye vericem de belki geri vites yapar lavuk.

Kurban borcum var nedir lan borçla kurban oluyor mu zaten yoksa paran kesme. Zoraki müslümanlık yapıyorsun kul hakkına gelince ateist oluyor kodumun köpekleri...

Aynen bizde hukuki süreç işler orda görüşürüz dedik ılımlı olmaya başladı tamam kardeşim kameraya bakalım hesaplaşırız sorun değil falan diyorlar bugün kayıtlar çıkacak işte konuştular belki kendi aralarında geçen geceden olan olaylarla avukat arkadaşım var bahsettim vekalet ver davasını açalım dedi bakalım eğer iş inatlaşmaya dönerse vericem uğraşılsın bu şekilde . herşey cidden üst üste geliyor zaten 

ilerleyen süreci paylaşırım tekrardan teşekkür ederim  

Toplam Hit: 2241 Toplam Mesaj: 23
bisiklet kaza araba araba mahalle