Bitcoin Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.enterpoint.co.uk/merrick/merrick1.html

Mining işi için kullanılabilir :)

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geniuss
    geniuss's avatar
    Erkek

eger geri cevirirsen aksam eve gidince gonderirim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Botneti olanlar bitcoin mining kasabilirsiniz. En azından botlar boşuna yatmaz.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Hocalar bu bitcoin mining mevzusu tam olarak nedir?

Yani sizin gpu ve cpu ne yapıyorda size para veriliyor?

edit:0.000005108 $ oldu artık zenginim müridler.

edit2:0.00006867 gibi birşeyler olmuştu sonra bitcoin.cz paranın üstüne çökmüş şuan 1152'ye düştü kendiliğinden. Şerefsizler.

pcdoktor636 tarafından 28/May/13 21:18 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    SpoofU bunu yazdı

Döküman gösterir misin hocam? Bot sorun değil de döküman lazım bunu bende duymuştum fakat nasıl olacak bilmiyorum.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    SpoofU bunu yazdı

Döküman gösterir misin hocam? Bot sorun değil de döküman lazım bunu bende duymuştum fakat nasıl olacak bilmiyorum.

Havuzların sitelerinde 1den fazla bilgisayardan yapman durumunda botnet sayılıp banlanacağın yazıyor,dikkat etmek lazım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    SpoofU bunu yazdı

Mesajını yeni gördüm. P.M.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Al kısmında yeni adres açtım silemiyorum onu

Programı açar açmaz başlıyor birşeylere benim hesabım olduğunu nereye bakıp anlıyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

aynı bitcoini nasıl kullanamıyoruz ve bitcoin mining nasıl işliyor anlamadım hala.

bitcoin'i kullandığımızda alışveriş yaptığımız adam bizi izlemeye başlıyor sanırım sonra aynı bitcoini kullandığımızda bitcoini verdiğimiz kişiyi uyarıyorlar alışveriş yaptığımız adamlar. ama bu bitcoin açık kaynak yazılım, piyasaya modifiye edilmiş bitcoin sürümlerini yayınlayamaz mıyım? sonuçta kontrol mekanizması yok. yani bitcoini modifiye edilmiş sürüm kullanan başka hesabıma aktarırım, aynı bitcoini başka alışverişte kullandığımda anlaşılmaz falan.

bu mining işleminde de md5 bruteforce mantığındaki gibi bir sistem mi var? random üretiyor gerçek bitcoin mi diye kontrol ediyor falan? öyleyse aynı bitcoin başka yerde tekrar ortaya çıkar ve karışıklık olmaz mı? parayı izleyip asıl adresi bulunabilir ve bitcoin mining yapan adam anlaşılabilir falan.

. . .. . ... .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Nasıl mining yapılıyor anlatın hele gurbanlar :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
Toplam Hit: 5358 Toplam Mesaj: 34